Recenze:Tělové mléko do sprchy po opalování

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
0,01 Kč / ks
Recenze:Tělové mléko do sprchy po opalování
Neohodnoceno
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Recenze: Tělové mléko do sprchy po opalování

od Bebe 30  

Bazén nebo domácí vířivá rozmařilost na terase či zahradě… To je ohromně užitečná věc a trávit léto ve společnosti takové vychytávky není vůbec špatné. Zvlášť, když k tomu ještě zaměstnáte ochotníka u grilu, který vás průběžně bombarduje dotazy jako: „Právě se mi tu dodělala rybka, nemáš chuť?“. Nebo: „Brambůrky jsou dnes obzvláště vypečené, kdo si přidá?“ To se to pak lenoší a prázdniny dostávají úplně jiný rozměr! Jasně, moře je moře. Ale když zrovna nemůžete vytáhnout paty za hranice, pak přijde vhod i průběžný odpočinek u takových improvizovaných lázní.

Co mě ale vždycky točí, tak to kmitání mezi sprchou a vířivkou, nebo bazénem. Protože logicky – než v plavkách zaplujete do bublinkaté lázně, musíte se odrhnout ve sprše. Mýdlem. Pokud si tedy nechcete udělat z vířivky předčasný žabinec. Ono jako napouštět novou vodu obden, to by byla vcelku drahá legrace. Takže to vypadá následně: vlezte do sprchy – namydlíte se – opláchnete – navlečete plavky (zas takový exhibicionista nejsem, abych šla naostro) – cachtáte se venku. Až vás to přestane bavit, tak to zase berete přes sprchu – sundáte ze sebe mýdlem chlór – a převlečete se do suchého. A když chcete repete odpoledne nebo večer? Mám to celé přepisovat?

Asi je vám jasné, jak se na to tváří kůže. Pochybuju totiž, že by se vám po každé sprše chtělo mazat tělo do zblbnutí krémem nebo olejem. Co ale s tím, pokud víte, že plavky budou během dne/víkendu/dovolené vaším nejčastějším kouskem oděvu a pokožka protestuje už po první chlorované zastávce a vykašlání se na mazání? Mám jeden fikaný kosmetický tip. A totiž tělové mléko od sprchy od Lavery.

Abych pravdu řekla, od první televizní reklamy, ve které jsem podobný výrobek zmerčila, jsem k němu byla více než skeptická. Překřtila jsem ho na „samoúčelnou úchylárnu“, kdy výrobci už podle všeho nevědí, jakou blbost by nám na kosmetickou poličku v koupelně naaranžovali. A zatvrzele jsem tento typ kosmetikyignorovala. Až jednou mi ji předvybrali ve folly.cz s tím, ať ji přece jen vyzkouším a napíšu, co si o tom myslím…

LAVERA Tělové mléko do sprchy po opalováníLAVERA Tělové mléko do sprchy po opalováníLAVERA Tělové mléko do sprchy po opalováníLAVERA Tělové mléko do sprchy po opalování

Na rovinu přiznávám, že otrávený výraz a ironický úšklebek mě neopustily po celou dobu, co jsem mléko aranžovala a fotila. Co s tím budu sakra dělat…? Názor se mi nijak zvlášť nezměnil po prvním, druhém, ba ani pátém použití. Mléko mi přišlo takové nijaké a pokud bych psala recenzi tehdy, článek by vyzněl ve smyslu „vylejte to do odpadu, účinek bude stejný, jako kdybyste tu věc po sobě pracně roztírali a pak opláchli“. Fakt jsem nevěděla, co si o tom myslet. Nic zas tak výrazného, co by stálo za řeč, jsem nepozorovala. Kromě echt příjemné vůně višňové griotky, která je z kůže opravdu nějakou dobu cítit.

Jenže. Pak se oteplilo. VÝRAZNĚ. Mouchám hořely na slunku křídla. Kočka se drala do ledničky. Zmrzlina se roztékala před očima. A já začala trávit pod slunečníkem u vody přece jen více času. Začala jsem se sprchovat třeba 3-4x denně. A to už je na natírání krémem mega opruz, který nedávám ani já. A že si jinak na impregnování své staré stanové kůže fakt zakládám i napadlo mě pustit ke slovu právě tělové mléko do sprchy a ušetřit jednak své nervy, druhak drahocenné minuty, které se mi nechtěly trávit v koupelně patláním.

V návodu píšou, že se umyjete obvyklým způsobem a do ještě vlhké kůže vetřete mléko. A hned opláchnete vodou. Logika na způsob vlasového kondicionéru mi to přijde.

Očekávání? Kůže by neměla tak zoufale toužit po extra vrstvě mazání ihned po sprchování, ale měli byste cítit úlevu a snad i nějakou tu hydrataci.
Realita? V letních vedrech tak 80:20 ve prospěch mléka. Pokožka je určitě méně vysušená a na dotek příjemnější. A nedostává hysterák, že se bez krému svrkne a já budu mít o číslo menší „obleček“. Taky bych ji popsala jako lesklou. Jako kdybych ji opravdu něčím přetřela. Jak říkám. Dělá to na mě dojem takového tělového kondicionéru.
Využití? Určitě spíše během letních dnů, kdy se sprchujete opravdu často (třeba i jen pro osvěžení). V zimě bych ale sáhla ještě po krému, protože do chladného počasí podle mě tohle mléko stačit nebude.

Celkově hodnotím sprchovacího kamaráda jako zajímavý počin a vyloženě na léto bych ho klidně doporučila. Ještě lepší službu ale podle mě odvede na dovolence u moře, kde je to vysušení vždycky znát mnohem výrazněji, než od bazénu.

Cena za 150 ml balení je v e-shopu folly.cz 204 Kč.

Co vy a tělová mléka do sprchy? Zkoušeli jste je v létě/v zimě? Stačí vám? Nebo musíte ještě domazávat?

Doplňkové parametry

Kategorie: blog
Hmotnost: 0.01 kg
Složení: Bio
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: