Recenze: Zubní pasta Santé

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
0,01 Kč / ks
Recenze: Zubní pasta Santé
Neohodnoceno
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Recenze - ZUBNÍ PASTA SANTE

Od Magi | 7  

Vybrat dobrou zubní pastu nikdy nebylo jednodušší. Stačí dávat pozor, aby neobsahovala agresivní pěnidla, zbytečná syntetická sladidla, zdraví nebezpečné konzervanty a nevhodné chemické bělicí složky ničící sklovinu. Stejně tak je žádoucí vyhnout se syntetickým fluoridům, barvícím a vonným látkám a ropě a jejím derivátům (například parafínu).

...Dobře, zas tak jednoduché to asi nebude.

Už kdysi mi pasta od německé firmy Sante padla do oka. Ta vsadila na chuť a účinky myrhy. Pasta se na obalu hrdě pyšní nápisem Fluoridfrei, neboli bez fluoridů. Balení obsahující 75ml bílé pasty vydrží opravdu dlouho, protože mám vyzkoušené, že stačí pouhá velikost hrášku na dokonalé vyčištění chrupu i jazyka.

Recenze - Zubní pasta Santé

Pasta na bázi křídy jemně čistí zuby bez zbytečného oslabování skloviny, odstraňuje z chrupu nečistoty, zubní plak a přirozeně zuby bělí. Zároveň pasta chrání před vznikem zubního kazu, osvěžuje dech a je vhodná i při léčbě homeopatiky. Obsažený extrakt zeleného čaje pečuje o dásně a posiluje je. Ve složení nalezneme také xylitol, neboli březový cukr. Jedná se o přírodní sladidlo, které nejenže zpříjemní chuť pasty, ale také svými mikroskopickými částečkami (stejně jako obsažená mořská sůl) jemně zbavuje zuby povlaku a pocit vyčištěných zubů vydrží ještě dlouho po návštěvě koupelny.

Závěrečné hodnocení: Pasta mě mile překvapila. Zachutnala mi tedy až při druhém nebo třetím použití, ale pocit dokonale čistých zubů bez plaku ve mně zanechal skvělý dojem ihned. Produkt je opravdu koncentrovaný, takže stačí mnohem méně než jsme běžně zvyklí.

I přesto, že pasta neobsahuje žádné sulfáty a jiná strašlivá pěnidla, čistí skvěle a také vytváří při použití jemnou pěnu. Pasta mi navíc viditelně vybělila zuby, což jsem po pár použitích absolutně nepředpokládala, že vůbec nastane. Pochvalně přikyvuji a říkám ano! :)

 

O autorovi
pr
S naprosto dětskou bezprostředností hodlá měnit svět k lepšímu. Ať už sdílením a šířením zdravého životního stylu, přírodní kosmetiky a nebo veganství. Šálků svého čaje má opravdu nespočet. Ilustrace, focení, design, cestování, ekologie, skládání hudby, psaní článků, vaření... Magi je pro testování kosmetiky na sobě, miluje naši planetu a je to taková moderní hipízačka s občas zvráceným smyslem pro humor.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: blog
Hmotnost: 0.01 kg
Složení: Bio
Položka byla vyprodána…
Nevyplňujte toto pole:
Irutol 18.1.2019 07:50
d3d3LmZvbGx5LmN6 mawuwan-a.anchor.com [URL=http://mawuwan-u.com/]mawuwan-u.anchor.com[/URL] http://mawuwan-t.com/ http://mawuwan-t.com/ http://mawuwan-t.com/ http://mawuwan-t.com/ http://mawuwan-t.com/ http://mawuwan-t.com/ http://mawuwan-t.com/ http://mawuwan-t.com/ ogevtuhi
Odpovědět
Mobigaxeiuce 18.1.2019 07:50
d3d3LmZvbGx5LmN6 oxuameopo-a.anchor.com [URL=http://oxuameopo-u.com/]oxuameopo-u.anchor.com[/URL] http://oxuameopo-t.com/ http://oxuameopo-t.com/ http://oxuameopo-t.com/ http://oxuameopo-t.com/ http://oxuameopo-t.com/ http://oxuameopo-t.com/ http://oxuameopo-t.com/ http://oxuameopo-t.com/ afenopio
Odpovědět
Exrezupub 18.1.2019 07:50
d3d3LmZvbGx5LmN6 izelawusu-a.anchor.com [URL=http://izelawusu-u.com/]izelawusu-u.anchor.com[/URL] http://izelawusu-t.com/ http://izelawusu-t.com/ http://izelawusu-t.com/ http://izelawusu-t.com/ http://izelawusu-t.com/ http://izelawusu-t.com/ http://izelawusu-t.com/ http://izelawusu-t.com/ emuzwik
Odpovědět