Recenze: Salt of the Earth

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
0,01 Kč / ks
Recenze: Salt of the Earth
Neohodnoceno
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Recenze: Salt of the earth

Od Bebe | 2  

Není to tak dlouho, co jsem na blogu zveřejňovala recenzi na deodorant od Soaphoria s tím, že jsem našla svůj vymodlený a FUNKČNÍ svatý grál, který odmítám dát z ruky. Možná tak pod pohrůžkou fyzického násilí na mém notebooku. A že mě zkoušení přírodních deo vyloženě nebaví, protože to znamená vystavit se riziku ne zrovna voňavého dne. Říkejte si, co chcete, ale ačkoli na přírodní kosmetiku nedám dopustit – v deodorantech je to pořád hop nebo trop. A to druhé silně převažuje. Tedy jak říkám – když jsem jednou objevila vysoce účinnou záležitost, moje potřeba testovat novou kosmetiku v deo oblasti se smrskla z 1% na polovinu :-D.

Nicméně si uvědomuju, že mám kosmetický blog, tedy by tu asi za chvilku nebylo co číst, kdybych si oblíbila tři kosmetické kousky a na zbytek se vybodla. I dnes vám udělám radost a dodám informace o testování přírodního deodorantu. Tentokrát od značky Salt of the Earth, který jsem dostala z Folly.cz.

Jde o minerální záležitost s vůní Pure Aura (kombinace vanilka a levandule), která je určena pro ženy. Má prý obsahovat 15 rostlinných výtažků a zabraňovat množení bakterií, které způsobují tělesný zápach. A to i během náročného dne. Toliko k teorii.

Praxe by se dala shrnout do konstatování ve smyslu: „Ha ha“.

Celou dobu, co jsem deo zkoušela (než mi ruply nervy), jsem si pohrávala s myšlenkou, že se někdo při balení musel seknout a nalil do spreje jen obyčejnou vodu. Což je blbost, protože obsah z lahvičky sladce voní a levanduli i vanilku bych v tom poznala (poté, co bych si přečetla popisek :).

Deodorant ale nedělá NIC. A to jakože vůbec. Vážně je to stejné, jako kdybyste si do čistého podpaží našplíchali vodu z kohoutku. Kosmetika prý neobsahuje aluminium chlorohydrate, parabeny ani alkohol, je prý 100% neparfémovaná a nezanechává bílé stopy. Což ostatně voda taky, že jo.

Pokud použiju svoji oblíbenou Soaphorii, pracuju celý den u PC a je chladné počasí – můžu mít na sobě stejné tričko klidně několik dní, protože nezasmrádne. I lehkou fyzickou aktivitu přežije. Ale Salt of the Earth? Už odpoledne jsem se byla převléct, protože jsem smrděla, jako kdybych se týden vyhýbala sprše a to čisté oblečení měsíc neprala! Fuj! A to bych o sobě řekla, že s tělesným odérem nijak velký problém nemám a nadměrně se nepotím. Neumím si představit, že by tenhle „efektivní přírodní deodorant“ použil někdo, kdo se musí během dne přetírat i agresivní Rexonou. Odsedli by si od něj lidi i ve vedlejším vagonu metra!

Nevylučuju, že někomu by tenhle deo ČISTĚ TEORETICKY sednout mohl. Za předpokladu, že daný jedinec nevylučuje skrz kůži pot, ale třeba květovou vodu z konvalinek… Vůbec mi hlava nebere těch několik ocenění, které deodorant dostal. Určitě jsme testovali všichni tu samou věc a nanášeli ji do čistého podpaží a ne třeba na zrcadlo v koupelně?!

Jo a taky si neodpustím jeden postřeh – v popisu je řeč o 15ti rostlinných výtažcích. Vážně by mě zajímalo, kde je ve složení najdu. Já napočítala 4… Někde se mi jich 11 toulá…

Tedy závěrem… Za mě tenhle deodorant opravdu doporučit nemůžu, a to ani při nejlepší vůli a přimhouření všech očí, které mám. I toho vyléčeného kuřího na noze.

PS: pro srovnání jsem vám našla pár dalších recenzí. Bohužel jen anglicky, v češtině jsem články o Pure Aura neobjevila. Všechny jsou pozitivní a nadšené, což nechápu. Může mi to někdo vysvětlit…? Žijeme na stejné planetě…? :-D

The Small but Mighty Rambling of a Redhead – Salt of the Earth NEW Pure Aura Natural Deodorant
Ditsy Sprinkles – Crystal Spring – Salt of the Earth Pure Aura
HeyEmi – Review: Crystal Spring – pure Aura
Eco Grrrl – Salt of the earth – pure aura review

Doplňkové parametry

Kategorie: blog
Hmotnost: 0.01 kg
Složení: Bio
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: