Recenze: ranní 3-minutová čistící maska

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
0,01 Kč / ks
Recenze: ranní 3-minutová čistící maska
Neohodnoceno
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Recenze: ranní 3-minutová čistící maska

Od Petry | 20  

Krásný den!

Po trochu delší pauze, kdy jsem bohužel neměla moc času, se hlásím s recenzí produktů, které mi byly zaslány z e-shopu Folly.cz. Produkty jsem sama na sobě po dobu dvou týdnů testovala a pokusím se je co nejpřesněji popsat. Jdeme na to! :)

Havlíkova apotéka BIO ranní maska čistící (3-minutová)

S ranní maskou jsem se setkala upřímně řečeno poprvé a byla jsem velmi mile překvapená! Hned po ránu se pleť krásně hydratuje a vypne, probere se a maska dodává pleti vitamíny potřebně do celého dne. Maska se nanáší hned po probuzení na nevyčištěnou a neomytou pleť, což pro mne byl nezvyk a ze začátku mi to přišlo trochu nepohodlné, protože první, co ráno dělám, je samozřejmě čištění pleti. Po 3 minutách se maska smyje a skutečně je cítit výsledek. Maska zároveň odstraní všechny nečistoty na pleti, co přes noc naše pleť vylučuje, takže jako čistící ranní procedura je maska výborná. Nicméně já osobně stále dávám přednost rannímu čištění peelingy a čistícími mýdly a krémy.

Tímto bych samozřejmě chtěla poděkovat týmu e-shopu Folly.cz za zaslání vzorků k testování a všechny produkty a služby Folly.cz mohu jen doporučit! Co se týče e-shopu samotného, je designově stylový, přehledný a specializuje se na péči o zdraví a bio výrobky. Určitě palec nahoru! :)

Mějte krásný den!

Doplňkové parametry

Kategorie: blog
Hmotnost: 0.01 kg
Složení: Bio
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: