Recenze: neoderm krém

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
0,01 Kč / ks
Recenze: neoderm krém
Neohodnoceno
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Recenze: neoderm krém

Od Petry | 20  

Krásný den!

Po trochu delší pauze, kdy jsem bohužel neměla moc času, se hlásím s recenzí produktů, které mi byly zaslány z e-shopu Folly.cz. Produkty jsem sama na sobě po dobu dvou týdnů testovala a pokusím se je co nejpřesněji popsat. Jdeme na to! :)

Syncare neoderm krém

Z krému jsem měla obrovskou radost a skutečně jsem se nemohla dočkat, až ho vyzkouším. Na mou pleť by měl být perfektní! Krém má hojit kůži a jizvičky, narušený povrch pleti, pupínky nebo i popraskané rty. Krém je tedy určený pro hojení a obnovu pokožky a je velmi šetrný. Neobsahuje žádně chemické látky ani parfémy. Je perfektní pro péči o pleť v zimě, kdy má kůže tendenci praskat. A pozor, pozor, FUNGUJE! Jsem osobně z krému nadšená, mé pleti neubližuje a všechny malé nedostatky skutečně hojí! Je skvělý i na opary a malé prasklinky. Nanáší se na postižené místo 1 až 2 krát denně, u mě se pozitivní výsledky dostavily po třech dnech, takže krém nefunguje okamžitě (to ale pravděpodobně žádný krém na světě :)). Malé ranky na obličeji krém nejdříve zacelí a potom pomalu začne hojit. Proces je to delší, ale skutečně funguje! Krém není mastný, konzistence je hustá, velmi jemná a s nažloutlou barvou. Sice nějak krásně nevoní, ale ani nesmrdí, což je podstatné. Takže krém Syncare je u mě rozhodně favorit č.1!

Tímto bych samozřejmě chtěla poděkovat týmu e-shopu Folly.cz za zaslání vzorků k testování a všechny produkty a služby Folly.cz mohu jen doporučit! Co se týče e-shopu samotného, je designově stylový, přehledný a specializuje se na péči o zdraví a bio výrobky. Určitě palec nahoru! :)

Mějte krásný den!

Doplňkové parametry

Kategorie: blog
Hmotnost: 0.01 kg
Složení: Bio
Položka byla vyprodána…
Nevyplňujte toto pole:
Iwucimayuhor 19.5.2019 18:31
d3d3LmZvbGx5LmN6 ibikalo-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/generic-cialis/#ibikalo-u]ibikalo-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/generic-cialis/#ibikalo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ibikalo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ibikalo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ibikalo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ibikalo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ibikalo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ibikalo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ibikalo-t maqeqmo
Odpovědět
Usogicxa 19.5.2019 18:29
d3d3LmZvbGx5LmN6 ecaqudog-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/generic-cialis/#ecaqudog-u]ecaqudog-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/generic-cialis/#ecaqudog-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ecaqudog-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ecaqudog-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ecaqudog-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ecaqudog-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ecaqudog-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ecaqudog-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ecaqudog-t suzufuy
Odpovědět