Recenze: Havlíkova Apotéka - Královská snídaně pro pleť

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024
0,01 Kč / ks
Recenze: Havlíkova Apotéka - Královská snídaně pro pleť
Neohodnoceno
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Recenze

Havlíkova Apotéka - Královská snídaně pro pleť

Od Magi | 14  

Je to české, je to přírodní, je to kvalitní. Co je to?

V tomto případě je správnou odpovědí firma Havlíkova apotéka.

 _MG_8238min

Abych přiblížila celou situaci, čekala mě cesta na Island a já přemýšlela, jakou kosmetiku si vezmu s sebou, aby nezabírala moc místa a abych to neměla moc těžké, a zároveň aby mi nic v průběhu vysněné dobrodružné dovolené nechybělo.

Pár produktů od HA (Havlíkova apotéka, žádná hormonální antikoncepce!) jsem už vyzkoušela a byla jsem nadšená, takže jsem i od Královské snídaně měla poměrně velká očekávání a tento můj pocit se stal nevratným ve chvíli, kdy jsem prostudovala dopodrobna složení. (Navíc musím ocenit, jak je na krabičkách krásně rozepsáno, co jaká složka znamená, případně k čemu slouží, a to takovou formou, že jí rozumí i lajk. Za mě Like!)

Královská snídaně pro pleť nám slibuje:

  • Zvýšení elasticity pokožky.
  • Podpora schopnosti přirozené regenerace buněk.
  • Ochranu pleti nejen před volnými radikály.

Po otevření krabičky, která je podle mě nadesignována tak, aby přesně sdělila, co hledat uvnitř, naleznu hliníkovou tubu. Ta se při prvním použití musí prorazit druhou stranou víčka, tak jak to mnohé známe z barev na vlasy a tak jak to mnozí znají ze slazeného mléka v tubě. Vůně je mi od začátku navýsost příjemná, ale teď ji mám neodmyslitelně spojenou s Islandem. Konzistence i barva mi tak nějak evokuje kokosovo-vanilkový puding. Po opláchnutí plnými hrstmi teplé vody si do pleti vmasíruji menší množství Královské snídaně (menší, protože vždy si můžu přidat) a nechám působit 3 až 5 minut.

Pan Karel Havlík, by mě možná pokáral, že nenechávám pouze 3, ale ta chvíle, kdy je člověk ještě rozespalý a v jednu chvíli prochází emailovou schránku v mobilu jednou rukou a druhou si čistí zuby a třetí... tu si ani neuvědomujete jestli máte nebo ne, je pro mě nějak náročné hlídat ještě k tomu čas v řádu “párminut”. Obličej se mi ovšem ani neoloupal, dokonce ani nebyl začervenalý. A ten pocit? Ten pocit po opláchnutí zapříčiní, že i ti zoufalí, co nezvládnou nic dodržovat pravidelně, se už nebudou moct dočkat další snídaně králů.

Pleť je hedvábně jemná a hydratovaná už po prvním použití. Ale vážně nejsem fanoušek hodnocení kosmetických produktů po pár použitích. Takže po mém desetidenním testování, kdy jsem žádný den nevynechala (protože to je prostě tak příjemný a voňavý!), musím Královskou snídani pro pleť vychválit až k polární záři. Zmizely mi černé tečky, dokonce i období hormonálních výkyvů jsem přežila bez pubertálních výjevů. Upřímně nemyslím, že je to jen zásluha Královské snídaně, protože současně jsem používala krém Krásná slečna (také z Havlíkovy apotéky), který je pro mě objev roku (recenze: Havlíkova apotéka - Krásná slečna).

_MG_8233min

A kdo je trošku na pochybách, protože moje nadšení by se dalo krájet a může to působit jen jako neobjektivní reklama, nemusí kupovat 50ml balení, ale může pořídit 30ml. Tento produkt je pro mě trochu jako avokádové sushi, dokud jsem ho neochutnala, vůbec jsem nevěděla, že ho pak budu potřebovat jíst každý den.

 Hebčí,

zdraví Magi

O autorovi
pr
S naprosto dětskou bezprostředností hodlá měnit svět k lepšímu. Ať už sdílením a šířením zdravého životního stylu, přírodní kosmetiky a nebo veganství. Šálků svého čaje má opravdu nespočet. Ilustrace, focení, design, cestování, ekologie, skládání hudby, psaní článků, vaření... Magi je pro testování kosmetiky na sobě, miluje naši planetu a je to taková moderní hipízačka s občas zvráceným smyslem pro humor.

Doplňkové parametry

Kategorie: blog
Hmotnost: 0.01 kg
Složení: Bio
Nevyplňujte toto pole:
Upuredid 24.1.2019 22:58
d3d3LmZvbGx5LmN6 julifer-a.anchor.com [URL=http://julifer-u.com/]julifer-u.anchor.com[/URL] http://julifer-t.com/ http://julifer-t.com/ http://julifer-t.com/ http://julifer-t.com/ http://julifer-t.com/ http://julifer-t.com/ http://julifer-t.com/ http://julifer-t.com/ oqnmos
Odpovědět
Omepupicais 24.1.2019 22:58
d3d3LmZvbGx5LmN6 ekuteahat-a.anchor.com [URL=http://ekuteahat-u.com/]ekuteahat-u.anchor.com[/URL] http://ekuteahat-t.com/ http://ekuteahat-t.com/ http://ekuteahat-t.com/ http://ekuteahat-t.com/ http://ekuteahat-t.com/ http://ekuteahat-t.com/ http://ekuteahat-t.com/ http://ekuteahat-t.com/ kawzumak
Odpovědět
Ezixibfafu 24.1.2019 22:58
d3d3LmZvbGx5LmN6 ukvadwad-a.anchor.com [URL=http://ukvadwad-u.com/]ukvadwad-u.anchor.com[/URL] http://ukvadwad-t.com/ http://ukvadwad-t.com/ http://ukvadwad-t.com/ http://ukvadwad-t.com/ http://ukvadwad-t.com/ http://ukvadwad-t.com/ http://ukvadwad-t.com/ http://ukvadwad-t.com/ erudug
Odpovědět