Recenze: bojovník krásy

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
0,01 Kč / ks
Recenze: bojovník krásy
Neohodnoceno
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Recenze: Bojovník krásy

Od Bebe | 18  

Ač proti povalování se před krbem s knížkou a hrnkem čaje nic nemám, přesto každý rok touhle dobou vyhlížím za oknem raději sluníčko, než sněhové vločky. Zima už se zdá ukrutně dlouhá a mě začíná chybět hrabání se v záhonku, zničená manikúra a vzadu opálený krk od slunka.

Pravda, že včera se mi vše splnilo beze zbytku! Přes den tu bylo nádherných 14 stupňů, sluníčko hřálo ostošest a doma se prostě zůstat nedalo! A tak jsem vytáhla hromadu nářadí, dala se do práce a nepřestala, dokud nebyly obě mega popelnice na bio bordel plné. Možná dobře, že jich nemáme víc – jinak bych s čelovkou baterkou řádila na zahradě ještě teď, tak mě to chytlo! A to bych si před pár lety klepala na čelo, kdyby mi někdo tvrdil, kterak může být práce na zahradě úžasný relax… A teď? Neměnila bych za nic na světě! Ten pocit, kdy sebou navečer říznete na lavičku, nožky vám brnkají slabostí a roztřepanou rukou se málem pobryndáte hrnkem kafe… Ale přitom všem jste hrozně spokojení, když se rozhlédnete kolem a vidíte za sebou výsledky!

A že z vlasů vybíráte listí ještě ve sprše, máte ruce doškrábané až k loktům a drápky na odpis? Pcha! Vlasy jsem pořešila jako první věc a užila si i olejovou masku za odměnu, manikúra se bere jako samozřejmost večer u filmu (a že se mi dneska echt povedla! Dokonce ve Vintage odstínu!). A všechny ty příjemně namožené svaly? Eeej, těm dopřávám uvolnění ve sprše, kdy si nechávám na záda padat horkou vodu a u toho vrním jak náš kočič, když najde obětního beránka, který ho bude půl hodiny škrabkat :).

Ve sprše střídám poměrně dost kosmetiky a vždycky záleží na momentální náladě, po čem zrovna sáhnu. Někdy se mi chce nechat koupelnu provonět levandulí, jindy růží nebo pomerančem, příště zase sáhnu po bylinkové vůni, nebo čemsi jiném. Jediné, na co musím myslet třeba u olejového peelingu, tak abych nezapomněla pak říct chlapovi, ať je opatrný, poněvadž sprcháč se mění v kluziště…

Dneska ale přišel na řadu sprchový krém od Soaphoria s příznačným názvem „Bojovník krásy„. To zní samo o sobě slibně!

Balení je skleněné, betelné, těžké a tolik typické pro tuto slovenskou značku! Pravda, je trochu nepraktické na tahání do sprchy a není moc dobrý nápad si butelku vystavit vysoko na poličku, protože jakmile s ní jednou fláknete o zem, neštěstí je na světě. Ale při troše opatrnosti jde o děsně stylovou záležitost, která vám padne do oka a návštěvy budou potajmu při mytí rukou v koupelně zkoumat, copak že to máte v těch lahvičkách po babičce zajímavého.
Jelikož máme pračku v dosahu sprchového koutu (cca 20 čísel od sebe), řeším to tak, že si lahvičku vždycky otevřu na pračce a ze sprchy se pak jen vykloním a naberu si z obsahu, kolik potřebuju. Vedu k tomuhle účelu i spešl plastovou lžičku od dětské přesnídávky. Geniální nápad, fakt :).

Ke konzistenci sprchového „Bojovníka krásy“ – představte si, že jdete do cukrárny a paní prodavačka půlkulatou naběračkou zajede do zmrzliny a vytvaruje vám kopeček dobroty, který posadí na kornoutek. Přesně takhle sprcháč vypadá!

Voní velice zajímavě, příjemně a… originálně. Popravdě jsem nepřišla na nic, co by mi vůně připomínala, ač je mi tuze sympatická. A tak jsem musela nahlédnout do složení, abych rozklíčovala, jestli se některá ze složek v aroma projevuje. Výsledek si představte jako kombinaci čajovníku, limety, fenyklu a grepu. Máte? Já bych v tom našla při troše fantazie možná tu limetku. Je to sladké, trochu ovocné a drobet kořeněné. Jinými slovy – přesně ten případ, který se nedá popsat – ten musíte zažít.

Použití je stejné, jako u mýdla nebo sprchového krému. Naberete potřebné množství (jedna lžička postačí) a namydlíte celého člověka. Krém na kůži okamžitě taje do jemné „pěny“ (nevím, jak jinak to nazvat), kterou voda z kůže snadno spláchne. Abych nezapomněla – v krému jsou i drobné částečky jako v peelingu (je to právě ten fenykl?).

Celkově je mi sprchový krém hrozně příjemný a používám ho ráda. Nemám pocit vysušení ani pnutí kůže a navíc mě děsně baví zajímavá vůně, která je z kůže cítit v podobě grepu nebo právě zmiňované limetky ještě nějakou dobu po sprše.

PS: Jak řešíte použití podobného balení do sprchy vy? Taky lžičkou? :) A už se vám někdy podařilo tuhle butelku v koupelně rozflákat? :o)

Doplňkové parametry

Kategorie: blog
Hmotnost: 0.01 kg
Složení: Bio
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: