Folly se stěhuje už i na Slovensko

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
0,01 Kč / ks
Folly se stěhuje už i na Slovensko
Neohodnoceno
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Folly se stěhuje už i na Slovensko

Od Markéty |23. 5. 2018  

Rosteme, nafukujeme se a roztahujeme do všech stran. Právě jsme překročili východní hranice a zakempili u našich bratia. Folly si tak můžete nově užívat i na Slovensku. Pokud bydlíte pod Tatrami a vždy vám bylo líto, že do vaší krajiny nezasíláme, můžete jásat. Odteď už i k vám! I do té nejmenší slovenské vesničky dorazí Folly balíček bez ohledu na obtížnost horských cest nebo četnost medvědů.

Na našem slovenském e-shopu, který jsme vám přizpůsobili, si tak můžete pohodlně pořídit přírodní péči přesně podle vašich představ a už nemusíte lítat po všech čertech. Stačí si dát do oblíbených…

www.folly.sk

 

Folly-je-už-aj-na-Slovensku

…a vždy, když budete potřebovat voňavé mýdlo, šampon nebo třeba jen rtěnku pro radost, stavte se k nám na e-shop www.folly.sk a my vám vše zašleme v krásné ekologické krabičce hezky domů, k vám na Slovensko.

Jen technická: Máme rozdělené sklady pro Česko a Slovensko. Pokud tedy budete objednávat na Slovensko na české Folly, budeme vám volat, ať si uděláte objednávku na slovenské Folly. Jelikož je slovenská Folly v počátcích, nemá tak široký sortiment, jako česká. Bohužel to však nejde obejít tak, že objednáte na české. Vy kulišáci! Slídíme a makáme na nových lokálních značkách, které se vám budou líbit.

 

váš Folly tím co miluje brynzu!

 

 

 

O autorovi
 unnamed (1)

 

Patřím k Folly týmu. Miluji přírodu, postupně přecházím na přírodní kosmetiku a ekodrogerii. Zbožňuji vaření, protože jídlo je nejlepší neřestí, design v celé jeho šíři a své dva psy, které jsem našla v útulku a pomalu je vypiplala ke skorodokonalosti.

Ráda vás přetahuju na svou ekologickou stranu:-) 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: blog
Hmotnost: 0.01 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: