EKOPÁTEK - Skvělé DIY tipy, jak využít igeliťáky

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
0,01 Kč / ks
EKOPÁTEK - Skvělé DIY tipy, jak využít igeliťáky
Neohodnoceno
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

EKOPÁTEK - Skvělé DIY tipy, jak využít igeliťáky

Od Markéty | 15. 12. 2017  

stažený soubor (1)_2

 

Čau,

jako jo, minulý týden jsem se zaměřila na to, jak se vyhnout a vůbec ani nepomyslet na to, že byste si v obchodě naházeli zeleninu do mikroteňáku, a pak to ještě "posvětili" igelitkou, aby všichni viděli, jak na to kolektivně prdíme. TADY. Jenže, musím se vám k něčemu přiznat a myslím, že to budete mít - zrovna teď před Vánoci - stejně. 

Nestíhám. Práce je moc a i když do sebe hrnu vitamíny horem dolem, ano, jsem unavená. Takže při cestě domů z práce, kdy už je tma, letím nakoupit hromadu dárků, které ještě nemám. Klasika ne? A i když mám v batohu plátěnku, včera jsem nakoupila hodně dárků v krabici a do hadráka se to prostě nevešlo. Tak říkám v obchodě... „A náhodou papírovou nemáte? Ne! Ale máme igelitku za 7 korun." Ehm. Do ruky to ale nevezmu, je toho hodně, to mě zabije. Tak si ji potupně beru. Samozřejmě.

Přišla jsem domů a tuhle infantilní igelitku z hračkářství jsem složila a dala k těm ostatním nouzovým igelitkám. Je mi jasný, že se to děje všem a svět kvůli tomu neshoří, jenže... Co pak s nima? Nechci je prostě jen tak vyhodit a ukončit tak jejich život, i když třeba recyklací. A taky je nechci skladovat do aleluja.

I když teď nikdo z nás nestíhá a sprintujeme s přípravama na tu vánoční pohodu... - Ježiš, už jenom jak to píšu, se mi to zdá prostě na hlavu postavené. Pak se asi zaměříme na to, jak si i z příprav na Vánoce udělat pohodové hygge.- Určitě budete mít mezi svátky místečko na takovéto kreativno, které většina z nás nestíhá jindy. A jak budete koukat na ty pohádky, můžete si z hromady igelitek a různých sáčků vyrobit nějakou tu hezkost. 

Posbírala jsem pár inspíček, která by i vás mohla nakopnout na jednoduché zpracování otravných šustilů jinak než na odpadky.

Hele...

 

Ve většině případech vám stačí pečící papír, žehlička a tavná pistole. Prostě easy!

 

Tohle je naprosto geniální. Pokud jste kreativní, můžete si vyrobit skoro všechno. Ty aplikace jsou sice dost odvážné a na někoho by to mohlo být moc, základní myšlenka je ale boží!

Další geniální věcí se může stát zaplétání. Je to sice trochu složitější, ale ne zas tolik a o Češích se ví, že jsme na ty ruce prostě šikovní :-))) Nemusí z toho vzniknout kabelka, ale třeba koš na květiny, deky a polštáře nebo špinavé prdlo.

A kdyby se vám nelíbily ty jejich tisky, přihazuju video, kde jde vidět, jak je jednoduché je nažejlovat a udělat si to jednoduše podle sebe.

 

A něco pro ty, co milují nažehlovačky...

 

 

 

Nejlepší odpad je ten, který vůbec není! A když už je, využívejme ho jinak.

 

Přeji vám parádní víkend 

                                              Markéta

 

O autorovi
 unnamed (1) Patří k Folly týmu. Miluje přírodu, postupně přechází na přírodní kosmetiku a ekodrogerii. Zbožňuje vaření, protože jídlo je nejlepší neřestí, design v celé jeho šíři a své dva psy, které našla v útulku a pomalu je vypiplala ke skorodokonalosti :-)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: blog
Hmotnost: 0.01 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: