EKOPÁTEK - COOL KRABIČKY PRO OBĚD DO PRÁCE #ekologicky #vestylu

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
0,01 Kč / ks
EKOPÁTEK - COOL KRABIČKY PRO OBĚD DO PRÁCE #ekologicky #vestylu
Neohodnoceno
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

EKOPÁTEK - COOL KRABIČKY PRO OBĚD DO PRÁCE #ekologicky #vestylu

Od Markéty |18. 5. 2018  

 

stažený soubor (1)_2

Tak jsem si říkala... No, dobře. Napověděla mi kamarádka a kolegyně Martina. ...Že po kelímcích a brčkách uzavřeme take away plýtvání zbytečnými plasty krabičkami na jídlo. Už mě totiž moc nebaví takové ty klasiky, které koupíte ve svém supermarketu nebo Ikea. Ty se zaklapávacím víčkem. Baví mě objevovat nové a třeba i skládací, z jiných matrošů, cool, stylové, praktické.

 

Nevím, jestli to máte taky tak, ale většina žen chodí do práce s kabelkou. Pokud nemáte mega kabelu, tak se vám tam žrádlo na celý den prostě nevejde. A chlapi nemají většinou raději nic. Já třeba chodím do práce s noťasem. Každý den. Tak jsem si koupila stylový batoh. Jenže on je tak akorát na diář a ten noťas, že jo! A když si chci vzít jídlo, vytahuju nějakou papírovou "slušnou" tašku a rvu to všechno do toho. Ale není to tak úplně ono.

Tak jsem trochu zapátrala a objevila pár vychytaných variant jak obalů na krabičky, tak samotných krabiček.

Odteď už tedy žádné výmluvy, že si musíte nechat dát jídlo do té hnusné polystyrenové krabičky, kterou nemůžete nahnout ani o milimetr.

 

KRABIČKY

Vzhledem k tomu, že jsme *samozřejmě, že rádi* tady doma v Čechách, nemáme zas tak ohromný výběr. Ale i přes to se dá něco najít. A stejně sem dám i ty plastovky. I když jsou z plastu, tím, že je používáte do zničení, tak vlastně nepoužíváte zbytečné obaly a šetříte přírodu. Když je pak po totálním zmasakrování hodíte do tříděnýho, dobrý. Jen prosím! Plasty tak úplně nepatří do mikrovlnky. Dejte si to papů raději na talíř. Dík!

Já mám asi nejraděj ty kovové.

 

Tahle je třeba super. Uvnitř je rozdělená na dvě části a jmenuje se Yoko Design a stojí okolo 3 stovek.

1000

 

 

Box na jídlo Hands off, my lunch od Happy Jackson za něco kolem 250 kaček má taky gumičku na pohodlné nošení a k tomu ještě vtipný nápis.

box-na-jidlo-hand-off

Slice of Green taky dobrá. Vejde se do ní půllitr a stojí něco málo přes 300 Kč.

4146

 

Pokud vás rozčiluje si dózy pak tahat prázdné domů, tyhle skládací dózy budou pro vás jak stvořené. Většinou se prodávají po dvou a jsou prostě boží. Za 250 to jde.

skladaci-dozy-na-potraviny-2-ks

 

Lunch Pot taky super. Takový novodobý jídelák. Je cca za 600 Kč.

lunch-pot-svacinovy-box-oranzova-0.jpg.big

 

Pokud nemůžete zapomenout na jídlonosiče, ale s takovou parádou se tahat do práce nechcete, máme stylovou variantu, která je tak trochu hi-tech. Poskládejte si do téhle termosky co chcete. Jmenuje se BeNomad Box SEP121N a je za necelých 7 kil.

BeNomad Box SEP121N

 

 

TAŠKY A BOXY NA SVÁČU

Termoizolační box na svačinu Brown Paper Bag je opravdu z papíru. Ten je však pevný a vydrží opakovaně. Má taky termovložku a je stylový za 450 Kč.

600_brown_paper_bag_luckies_hnedy_papirovy_svacinovy_sacek2

 

 

Bergner termo taška je doslova cool! 

69300286_1

Obědová taška MagsBags se dá skvěle složit a stojí okolo 3 stovek. A mají i takové ty chlebousky na balení potravin. To jen, kdybyste chtěli být fakt důslední:-)

_vyr_299panska_kara

 

Taška All you need is lunch od Happy Jackson za cca 125 kč

taska-all-you-need-is-lunch

 

Tahle je taky dobrá a je dokonce termo. Lock&Lock taška za necelé 4 stovky.

14746

 

Pokud vás nějaká varianta zaujme, schválně jsem napsala, jak se jmenují, aby se vám dobře hledalo. Stačí jen zadat jméno do vyhledávače a najít si tu nejlepší variantu a cenu. A nezapomínejte jíst zdravě! Jo a připomínám ještě ty plasty... Do mikrovlnky nepatří!

 

Mějte se prima a komentujte, kritizujte a hoďte klidně svůj vyzkoušený tip. 

Těším se, Markéta

 

 

O autorovi
 unnamed (1) Patří k Folly týmu. Miluje přírodu, postupně přechází na přírodní kosmetiku a ekodrogerii. Zbožňuje vaření, protože jídlo je nejlepší neřestí, design v celé jeho šíři a své dva psy, které našla v útulku a pomalu je vypiplala ke skorodokonalosti :-)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: blog
Hmotnost: 0.01 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: