Doplňky stravy, které vám pomohou při hubnutí

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
0,01 Kč / ks
Doplňky stravy, které vám pomohou při hubnutí
Neohodnoceno
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Doplňky stravy, které vám pomohou při hubnutí

Od Báry | 31  

Obsahují obrovské množství vitamínů, antioxidantů, proteinů a dalších jiných super účinných látek. Hlad s nimi bude menší, cvičení efektivnější a kila půjdou dolů snáz. Navíc se budete líp cítit a dokonce budete i líp vypadat. Zkuste je!

 shutterstock_127371413

Nedávno mi jeden můj kamarád před cvičením nabídl drink obsahující látku L-carnitin. Přiznám se, že jsem napřed reagovala hodně nedůvěřivě. O L-carnitinu jsem nikdy předtím neslyšela a vážně jsem pochybovala, že by to s tím “urychlovačem spalování tuků” mohlo být až tak jednoduché. Přeci, abych v tělocvičně shodila přebytečná kila, stačí mi jen poctivě cvičit. Nebo ne?

Doma jsem se proto dala do zuřivého googlování a s kamarády-sportovci vedla po večerech dlouhé debaty o tom, jak doplňky stravy vlastně fungují a v čem všem nám mohou pomoci. Ukázalo se, že jsem byla nedůvěřivá úplně zbytečně. Doplňky, které vám pomohou rychleji shodit přebytečná kila a při cvičení vaši snahu podpoří, totiž vážně existují. Takže, jak to s těmito zázračnými doplňky stravy vlastně je?

V první řadě je potřeba si uvědomit, co od doplňků stravy vlastně čekáte. Existují totiž takové, které urychlí spalování tuků při fyzické námaze, pak takové, na které beze strachu vsaďte i ve chvíli, kdy necvičíte, a nebo třeba ty, které vás spasí, když na vás zrovna přijde hlad.

Lepší spalování při cvičení

Pokud rádi sportujete a chcete přitom pálit tuk jako diví, zapamatujte si název L-carnitin. O co vlastně jde? L-carnitin je aminokyselina, která pomáhá štěpit tuky – laicky řečeno, jednoduchým způsobem přeměňuje tuky na energii, čímž napomáhá jejich rychlejšímu spalování. Jeho výhoda spočívá v tom, že na trhu existuje poměrně dlouho a jedná se tak o ověřený doplněk stravy. Oproti jiným doplňkům navíc neobsahuje kofein, takže neuvádí tělo do šoku tím, že by například zrychloval tep. Zkrátka a dobře, nedělá věci, které by některým lidem mohli dělat potíže, tudíž je vhodný opravdu pro každého. Nejčastěji ho pořídíte ve formě již hotového nápoje či sirupu, který se ve vodě rozpouští, ale existuje i ve formě tablet. Stejně jako většinu spalovačů je nejlepší pít nápoj s L-carnitinem ráno a pak ideálně 30 minut před tréninkem, případně během tréninku.

Detoxikační doplňky urychlující hubnutí

Další možností, jak se zbavit přebytečných kil, tentokrát úplně bez námahy, jsou doplňky stravy, které urychlují metabolismus, snižují chuť na sladké a zároveň pomáhají čistit organismus. Jednou z možností jsou například doplňky s výtažkem z plodů palmy Acai. Těmto plodů říkáme Acai berry a jsou žádoucí proto, že přirozenou cestou pomáhají spalovat naše tukové zásoby a potlačují apetit, takže hubnete bez jakýchkoliv vedlejších účinků. V obchodech je nejčastěji pořídíte ve formě tablet, nápoje nebo prášku, zřídkakdy narazíte na tyto plody čerstvé. Snad jen, pokud byste se vydali třeba do Brazílie, kde je Acai berry běžným druhem ovoce.

Stejně tak k očistě organismu a podpoře metabolismu přispívají i pozitivní účinky řasy zvané Chlorella, která podporuje správné trávení a napomáhá udržovat správnou hladinu cukru v krvi. Tahle řasa má mimo jiné i vynikající účinky na náš imunitní systém a setkáte se s ní ve formě tablet či prášku.

Zdravé mlsání a když na vás jde hlad

Při spalování tuků je důležitá ještě jedna věc, kterou není dobré podceňovat, a tou jsou tzv. “hladové hodinky”, kdy vás začne ovládat přímo nezvladatelný hlad či chuť na sladké. V takovou chvíli mějte po ruce zdravé tyčinky. Ty se hodí i ve chvíli, kdy nestíháte plnohodnotné jídlo. Tyto tyčinky obsahují pouze přírodní cukry, takže jsou ideální volbou pro ty, kdo si hlídají svůj jídelníček a štíhlou linii. Osvědčené jsou například tyčinky Bombus nebo Lifebar, které všechny tyto požadavky splňují, protože nejenom rychle doplní energii při zvýšené aktivitě, ale také dodají tělu potřebné množství vitamínů, minerálních látek a vlákniny i proteinů.

V neposlední řadě nesmíme zapomenout ani na hubnoucí koktejly, které jsou pro tělo dobře stravitelné, protože se připravují s pomocí mléka nebo vody. Obsahují spoustu vitamínů a minerálů a zároveň vyvážené množství bílkovin, sacharidů a tuků, takže jimi bez obav můžete nahradit jedno až dvě jídla denně. Kromě toho, že podporují správné trávení, vás na dlouhou dobu zasytí a spolehlivě zaženou všechny chutě na sladké, které vás v průběhu mohou přepadnout.

Držíme pěsti a přejeme Vám hodně úspěchů! :)

shutterstock_114168097

 

O autorovi
Momentálně působí jako online editorka časopisu Marie Claire. Pro Folly připravuje články o zdraví, kráse a o všem, co k tomu patří. Bára miluje kosmetiku, cestování, sport, dobré jídlo a svoje dva kocoury.

Doplňkové parametry

Kategorie: blog
Hmotnost: 0.01 kg
Složení: Bio
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: