Chytře na pomerančovou kůži

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
0,01 Kč / ks
Chytře na pomerančovou kůži
Neohodnoceno
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Chytře na pomerančovou kůži

Od Magi | 15  

Zbavte se už za měsíc celulitidy (nehezkých dolíčků na stehnech a zadku) i v pohodlí domova!

Chytře na pomerančovou kůži

Jelikož stavba kůže a podkoží je u žen jiná než u mužů, rozdělili jsme si náležitě role - ženy mívají celulitidu a muži ne :). Děkujeme!

Nemusíte ovšem podstupovat žádné drahé zákroky, které nejspíš ani nebudou dlouhodobě účinné či vůbec viditelné, důležitá je prevence a dlouhodobá minimální snaha, která sklidí ovoce (vyhlazená jablíčka, žádné pomeranče!).

Vzhled celulitidy lze výrazně zlepšit i přes dědičnost, která je častým důvodem, proč vůbec celulitidu máme. Další neméně zásadní důvody jsou nadváha, málo pohybu a nedostatečné prokrvování, špatná strava a pozor! Tyto důvody se mezi sebou spíše násobí než sčítají.

Jak si ovšem pomoci v co nejkratším časovém horizontu? (Ano ano, jaro už se pomalu blíží!)

  1. Správně prokrvená pokožka je základ pro boj s celulitidou - doporučuji pravidelnou masáž partií náchylných k celulitidě speciálními přípravky s pomocí lufy, hrubší mořské houby nebo kartáče, ty ještě více podpoří účinné látky v přípravcích a pomůžou Vám intenzivněji promasírovat ona místa. Jaká masáž je nejlepší? Postupujte krouživými pohyby směrem k srdci. Následně pak ještě vmasírujte stejným způsobem speciální anti-celulitidní oleje např. od Nobilis Tilia. Pravidelnost a vytrvalost je opravdu důležitá, ale kde ne? :) Z peelingů vybírejte ty s obsahem kofeinu, břízy, cedru nebo soilí, které účinně napomáhají prokrvení a detoxikaci pokožky.

 

  1. Jak v zimě, tak po zbytek roku vsaďte na ozdravné účinky sauny. Zbavuje tělo stresu a zvýšeným pocením vyloučíte rychleji nežádoucí toxiny z těla ven, čímž se pokožka jeví zdravější.

 

  1. Samozřejmě je důležitá zdravá strava - hodně ovoce a zeleniny, vitamínů a minerálů, které dodají pokožce pružnost a zabrání nerovnoměrnému ukládání tuků. Za to většinou může příliš tučná a smažená strava.

 

  1. Dostatečný pitný režim. Alfa a omega téměř v každém aspektu našeho zdraví. Ráno voda s citronem podpoří správný metabolismus tuků a vyplavení toxinů z těla.

 

  1. Pohyb. A nemusí to nutně znamenat, že každý druhý den strávíte několik hodin ve fitku, stačí přidat trochu více přirozeného pohybu - vyjít schody i přesto, že výtah je příjemnější, jít do práce pěšky i přesto, že MHD nebo autem to je rychlejší a místo je zde i pro intenzivní aktivity, kterých stačí jen pár minut denně - skákání přes švihadlo, běhání do schodů, dřepy s výskokem apod. I to nastartuje náš metabolismus a rychleji se vyplaví nežadoucí usazené látky v našem těle.

 

  1. Všechny tyto zlepšováky můžete navíc podpořit péčí zvenčí. Kosmetických produktů na problémy s celulitidou je nepřeberné množství. K mým oblíbeným produktům z těchto řad patří krom zmiňovaného Nobilisu i Mádara, Weleda a spoustu chvály jsem slyšela na Naturu Sibericu :).

 

Celulitida může trápit dokonce i hubené modelkovské typy. Je víc než pravděpodobné, že s věkem se budou naše ďolíčky prohlubovat a tak je nejlepší s prevencí začít ihned, protože celulitida nejenže vypadá nevzhledně, ale také poukazuje na chyby v životním stylu.

 

 

O autorovi
pr
S naprosto dětskou bezprostředností hodlá měnit svět k lepšímu. Ať už sdílením a šířením zdravého životního stylu, přírodní kosmetiky a nebo veganství. Šálků svého čaje má opravdu nespočet. Ilustrace, focení, design, cestování, ekologie, skládání hudby, psaní článků, vaření... Magi je pro testování kosmetiky na sobě, miluje naši planetu a je to taková moderní hipízačka s občas zvráceným smyslem pro humor.

Doplňkové parametry

Kategorie: blog
Hmotnost: 0.01 kg
Složení: Bio
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: