Taoasis

TAOASIS

logo taoasis


Parfémy, roll-ony a bytové vůně Taoasis kombinují kvalitní éterické oleje pro jedinečné dlouhotrvající vůně. Společnost Taoasis si zakládá na třech pilířích výroby: jsou znalci v oboru aromaterapie, všechny produkty jsou ve vysoké kvalitě a 100% přírodní, a také k výrobě používá převážně suroviny z lokálního zemědělství a z obnovitelných zdrojů. Díky tomu vznikají jedinečné vůně a parfémy, které mají silné aromaterapeutické účinky, dokáží zlepšit náladu, uklidnit i povzbudit, příjemně naladit. Vůně Taoasis jsou natolik kvalitní, že dokonce nesou certifikát biodynamického zemědělství Demeter a mnohá další označení kvality. 

158
5681158568

Stránka 1 z 1 - 20 položek celkem

 • Výrobce: Taoasis

  Horký šálek zázvor a citron Baldini zahřeje tělo i duši a zároveň krásně provoní váš čaj se 100% čistým aroma zázvoru a citrusových plodů  pro dlouhé podzimní a zimní večery.

  158 Kč
 • Výrobce: Taoasis

  Horký šálek levandule Baldini pomůže s usínáním a příjemně uklidní se 100% čistým aroma levandule s pozitivními účinky na tělo i mysl.

  158 Kč
 • Výrobce: Taoasis

  Horký šálek punč Baldini zahřeje tělo i duši a krásně provoní váš čaj se 100% čistým aroma koření a citrusových plodů za dlouhých podzimních a zimních večerů.

  158 Kč
 • Taoasis Wellness Baldini BIO 10 ml Novinka
  Výrobce: Taoasis

  Směs éterických olejů Baldini Wellness vás potěší hřejivou kořeněnou vůní a maximálně tak umocní chvilky relaxace a odpočinku i při saunování.

   

  198 Kč
 • Taoasis Vanilka bio 10 ml Novinka
  Výrobce: Taoasis

  Sladce kořeněná vůně vanilkového éterického oleje dodává energii, uklidňuje, probouzí kreativitu a působí i jako silné afrodiziakum.

  428 Kč
 • Taoasis Pokojová vůně Rovnováha, Baldini 30 ml Novinka
  Výrobce: Taoasis

  Pokojová vůně Taoasis Baldini Rovnováha uklidní vůní kořeněných citrusových plodů a sladkého pikantního kakaa, příjemně naladí a zpříjemní chvilky odpočinku a napomůže relaxaci po dlouhém náročném dni.

  388 Kč
 • Taoasis Pokojová vůně Dobrý spánek, Baldini 30 ml Novinka
  Výrobce: Taoasis

  Pokojová vůně Taoasis Baldini Dobrý spánek uklidní jemnou květinovou vůní levandule s nahořklými tóny dřeva, příjemně naladí a navodí pro chvíle odpočinku. 

  388 Kč
 • Taoasis Pokojová vůně Citrusová zahrada, Baldini 30 ml Novinka
  Výrobce: Taoasis

  Pokojová vůně Taoasis Baldini Citrusová zahrada potěší jemnou vůní zralého sladkého ovoce, osvěží, příjemně naladí a povzbudí.

  388 Kč
 • Taoasis Něžný sen, Baldini 10 ml Novinka
  Výrobce: Taoasis

  Směs éterických olejů Baldini Něžný sen má uklidňující vůni květin, která příjemně ukolébá ke spánku. 

  199 Kč
 • Výrobce: Taoasis

  Hřebíčkový esenciální olej má velmi silné antibakteriální, protiplísňové, antivirové účinky a je výborným pomocníkem i při zažívacích potížích a pomáhá celkově stimulovat imunitní systém. Vůně hřebíčkového éterického oleje vyvolává harmonickou vánoční atmosféru. 

   

  268 Kč
 • Taoasis Jóga, Baldini 10 ml Novinka
  Výrobce: Taoasis

  Směs éterických olejů Baldini Jóga má čistou osvěžující vůni s tóny dřeva a citrusových plodů. Maximálně podpoří soustředění, pročistí mysl ideální ke cvičení jógy i meditaci.

   

  256 Kč
 • Výrobce: Taoasis

  Směs éterických olejů Taoasis Dobrá nálada vás povzbudí díky sladké šťavnaté vůně citrusových plodů, pozitivně naladí a vylepší náladu.

  199 Kč
 • Výrobce: Taoasis

  Aroma difuzér Baldini Vůně lesa provoní pokoj osvěžující vůní jehličnanů a příjemně povzbudí, dodá energii a pomůže se lépe soustředit.

  568 Kč
 • Výrobce: Taoasis

  Aroma difuzér Baldini Povzbuzení provoní pokoj svěží citrusovou vůní zralých pomerančů povzbudí, dodá energii a podpoří lepší soustředění.

  568 Kč
 • Výrobce: Taoasis

  Aroma difuzér Baldini Odpočinek provoní pokoj uklidňující květinovou vůní se sladkými tóny ovoce a maximálně podpoří chvíle pohody a relaxace. 

  568 Kč
 • Výrobce: Taoasis

  Aroma roll-on Baldini Svěží hlava osvěžuje a pomáhá při bolestech hlavy i nevolnosti díky osvěžující kombinaci máty a citrusových plodů v praktickém roll-on balení do kabelky i na cesty.

  248 Kč
 • Výrobce: Taoasis

  Aroma roll-on Baldini Sladké spaní přináší uvolnění a napomáhá klidnému spánku díky sladké vůni s tóny bylinek a citrusových plodů v praktickém roll-on balení i na cesty.

  248 Kč
 • Výrobce: Taoasis

  Aroma roll-on Baldini Voňavá škola stimuluje mysl a povzbuzuje aktivitu s osvěžující vůní citrusových plodů doplněnou o zklidňující levanduli zvyšuje bdělost a podporuje koncentraci v praktickém roll-on i do aktovky.

  248 Kč
 • Výrobce: Taoasis

  Aroma roll-on Baldini Proti nachlazení  pomáhá ulevit od bolesti hlavy i ucpaného nosu speciálně namíchanou směsí éterických olejů v praktickém roll-on balení do kabelky i na cesty.

  248 Kč
 • Výrobce: Taoasis

  Aroma roll-on Baldini Dobrá nálada vás povzbudí a dobře naladí speciálně namíchanou směsí éterických olejů v praktickém roll-on balení do kabelky i na cesty.

  248 Kč

Stránka 1 z 1 - 20 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.