Organic Shop

logo_Organic-Shop-150x92

 

Rok založení

2006

Motto

"Tvoříme svět přirozené krásy - vybíráme to nejlepší ovoce, byliny, květiny a koření, abychom vytvořili shovívavý a efektivní sortiment kosmetických dobrot". Věří, že přírodní krása by měla být snadno dostupná pro každého, což se odráží v cenách produktů a zároveň pocitem dobrého skutku umožnit přírodní kosmetiku širokému publiku.

Charakteristika

Přírodní kosmetika ORGANIC SHOP vyvíjí originální receptury s použitím tradičních přírodních surovin. Jedinečné receptury na přírodní krásu obsahují kvalitní přírodní ingredience a tvoří jedinečné kombinace surovin. 

Všechny výrobky ORGANIC SHOP obsahují nejméně 98 % přírodních zdrojů, přičemž alespoň hlavní aktivní složky jsou vždy organické, proto název „ ORGANIC SHOP = ekologický obchod“!  

Samozřejmostí je netestování surovin ani produktů na zvířatech. Všechny produkty s logem COSMOS sdružení Soil Association nejsou testovány na zvířatech, nemají geneticky modifikované suroviny, neobsahují silikony, parabeny, SLS/SLES, ftaláty, syntetické barviva a parfemace.

Zajímavost

Při vývoji nejnovější řady vlasových kosmetických přípravků ve spolupráci s Tesco, chtěli podtrhnout zábavu, kterou byla při testování různých kombinací ingrediencí a kterou by měly produkty přinášet i zákazníkům. Na spolupráci přizvali i mladého místního umělce Saskii Bates, aby jim pomohl navrhnout sadu ohromujících a inspirativních vizuálů. Saskia zachytila náladu produktů dokonalými, ručně malovanými akvarely, včetně avokáda, včel, medu, granátových jablek a malin.

Certifikace

Produkty ORGANIC SHOP získaly certifikaci COSMOS NATURAL Association. 

18  bdih 

 

Stránka 1 z 1 - 55 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 55 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.