Chimpanzee

Chimpanzee

Chimpanzee, český výrobce čistě přírodních energetických tyčinek a nápojů! “Síla přírodní energie” je základem jejich filosofie a Chimpanzee, coby aktivní symbol, je provází ve všem, co dělají.

Chimpanzee tyčinky a nápoje jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších, čistě přírodních surovin a splňují ty nejnáročnější požadavky na aktivní a především zdravý životní styl. Při výrobě energetické tyčinky se používají výhradně přírodní a bio potraviny – uchovávají si nejvíce antioxidantů, nezbytných vitamínů a minerálů, neobsahují ztužené tuky, umělá sladidla, pesticidy ani geneticky upravované suroviny, které organismus zatěžují.

Ochutnejte, nechte se unést přírodní energií a dejte vale chemii.

 

44
4414444

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • Výrobce: Chimpanzee

  Chuti okouzlující 100% přírodní sacharidová tyčinka vyrobena z čistě přírodních surovin zajištující dostatek energie při sportovních výkonech s příchutí kešu a karamelu a bez lepku! A na horách nezmrzne!

  44 Kč
 • Výrobce: Chimpanzee

  Chuti okouzlující 100% přírodní sacharidová tyčinka vyrobena z čistě přírodních surovin zajištující dostatek energie při sportovních výkonech s příchutí hrozinky a ořechu. A na horách nezmrzne!

  44 Kč
 • Výrobce: Chimpanzee

  Chuti okouzlující 100% přírodní sacharidová tyčinka vyrobena z čistě přírodních surovin zajištující dostatek energie při sportovních výkonech s příchutí datle a čokolády. A na horách nezmrzne!

  44 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.