Planet Pure

PLANET PURE

Planet-pure-logo

Rakouská společnost Planet Pure se výrobě ekologických pracích a čisticích prostředků věnuje již od roku 1999. Svou snahou pomáhá chránit životní prostředí, snižuje spotřebu odpadů a celkově pozitivně působí na trvale udržitelný rozvoj.

Cílem značky je výroba produktů, jejichž složení je čistě přírodní, aby co nejméně zatěžovalo životní prostředí. Hesla, která vystihují tuto společnosti, jsou: šetrnost, obnovitelnost, férovost, sociální spravedlnost, přírodní ingredience. Co se týče mechanismů výroby, upřednostňuje Planet Pure spíše ruční výrobu, než mechanické stroje a výrobní pásy. Více než 50 % pracovní síly tedy tvoří opravdoví lidé, ne stroje.

V oblasti složení se společnost řídí přísnými standardy, které se vztahují jak na nutnou přírodnost používaných látek, tak na jejich nezávadnost z hlediska testování na zvířatech a také jejich ekologický původ. Nejvyšší kvalitu zaručují mnohé eko certifikáty, jako například BDIH nebo rakouská značka pro bio produkty ABG – Austria Bio Garantie. 

Planet Pure je společnost vyrábějící velmi účinné bio čističe pro domácnost. Hlavní mycí složkou většiny produktů je saponin (přírodní pěnidlo a čistič) z mýdlových ořechů.  Mýdlové ořechy Samu Soap Nuts jsou čisté, přírodní a bez úprav. Ořechy se sbírají ve volné přírodě, v Himalájích. 

128
2691128269

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

 • Planet Pure Yoga Bio Čistič podložek na jógu Rozmarýn 50 ML Akce Vegan
  Výrobce: Planet Pure

  Bio čistič podložek na jógu Planet Pure s vůní rozmarýnu pro péči a dezinfekci nejen jógových podložek v praktickém malém balení do tašky.

  Původně: 128 Kč
  Ušetříte: 34 Kč (–27 %)

  94 Kč
 • Planet Pure Yoga Bio Čistič podložek na jógu pomeranč 50 ML Akce Vegan
  Výrobce: Planet Pure

  Bio čistič podložek na jógu Planet Pure s vůní červeného pomeranče pro péči a dezinfekci nejen jógových podložek v malé verzi do tašky.

  Původně: 128 Kč
  Ušetříte: 34 Kč (–27 %)

  94 Kč
 • Planet Pure Aviváž bez parfemace 1 l Akce Vegan
  Výrobce: Planet Pure

  Extra jemná aviváž dodává prádlu jemnost a hebkost a současně je snášena i tou nejcitlivější pokožkou dětí a alergiků.

  Původně: 199 Kč
  Ušetříte: 30 Kč (–15 %)

  169 Kč
 • Planet Pure Silný odmašťovač 510 ml Vegan Akce
  Výrobce: Planet Pure

  Univerzální odmašťovač s jemnou vůní citrusových plodů účinně a zároveň šetrně odstraní nečistotu téměř ze všech povrchů v domácnosti. 

  Původně: 198 Kč
  Ušetříte: 99 Kč (–50 %)

  99 Kč
 • Planet Pure Čisticí bambusová utěrka 1 ks Akce Vegan
  Výrobce: Planet Pure

  Čistě přírodní bambusová utěrka  je vyrobena ze 100% obnovitelných celulózových vláken a důkladně čistí všechny typy povrchů a je 100% kompostovatelná.

  Původně: 164 Kč
  Ušetříte: 36 Kč (–22 %)

  128 Kč
 • Planet Pure Aviváž horské byliny 1 l Akce Vegan
  Výrobce: Planet Pure

  Jemná aviváž s horskými bylinami využívá síly přírodních pěnidel a dodává prádlu jemnost, hebkost a vůně rozmarýnu a levandule provní prádlo na dlouho.

  Původně: 199 Kč
  Ušetříte: 20 Kč (–10 %)

  179 Kč
 • Planet Pure Bio prací gel na jemné prádlo a vlnu růže 1,55 l Akce Vegan
  Výrobce: Planet Pure

  Jemný tekutý prostředek na praní s vůní růží na vlnu, hedvábí, kašmír a další drobné jemné prádlo.  pro ruční praní i pro praní v pračce na 30°C.

  Původně: 269 Kč
  Ušetříte: 40 Kč (–15 %)

  229 Kč
 • Planet Pure Mýdlové ořechy na praní 350 g Akce Vegan
  Výrobce: Planet Pure

  Slupky z mýdlových ořechů Planet Pure jsou čistě přírodní aletrnativou k pracím práškům a gelům šetrné k bílému i tmavému prádlu i k pokožce.

  Původně: 179 Kč
  Ušetříte: 87 Kč (–49 %)

  92 Kč

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.