Alma

Alma_logo

Alma je česká voňavá kosmetika z Brna z čistě přírodních ingrediencí. Je vyráběna vždy čerstvě, v malém množství a do ekologických obalů.

Nikol a Šárka, dvě holky, dvě ženy, dvě mámy, které se náhodou potkaly. Ale jak už to bývá, nic není jen tak. Sdílí stejný názor na péči o sebe, o děti i o domácnost. Řešení problémů a neduhů se snaží najít v přírodě. A tak vzniklo jedno přátelství, které je nyní srdcem Almy.

Přírodní kosmetiku začaly vyrábět již před několika lety doma. Nejdříve pro příbuzné a kamarády, jako dárky. Poté přišly první objednávky od kamarádů oněch podarovaných kamarádů. A když zjistily, jak úžasná přirodní kosmetika je, jak na ni reaguje tělo a jak pomáhá, rozhodly se, že si takovou krásu nenechají jen pro sebe. A z původní vášně a okouzlení vznikla Alma.

Je to cesta životem bez chemie a syntetik. Ženy mohou být krásné a krásně se cítit i bez běžně dostupné kosmetiky, která je plná škodlivé chemie. A taky, že nepotřebují na každý nehet na ruce speciální produkt.

Alma obsahuje pouze přírodní složky, s láskou a péčí vybírané. Vše, co vytváří, vzniká postupně - pokusem, poučením a dalším zkoušením. Tak jako vše v životě a v přírodě.

Žádné produkty od výrobce Alma nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.