Volné fleky

fotka_hp

#VolneFleky

Jsme mladí, krásní a pozitivní. Pozitivní přístup se snažíme mít i k našim zákazníkům a náš portál jsme postavili na lidském přístupu a férovosti. Jsme totiž přesvědčeni, že když naše chování bude fér, bude se nám to vracet od zákazníků stejnou měrou. Nemáme rádi chemii a jsme fascinováni intenzitou naprosto přírodních surovin a bylin. Jsme přátelé, kteří se neberou zas tak vážně a chtějí dělat krásné věci, co mají smysl. To se nám ve Folly daří. Pokud to máš stejně a v těchto slovech se vzhlížíš, zalistuj ve volných flecích a dej nám o sobě vědět. Těšíme se!

 

Hledáme sloupkaře
#mamsbaleno #uzjedu

Překypuješ vtipem? Sbal si věci a přijď k nám do Folly!
Dostali jsme skvělý nápad rozšířit tým o kreativního a vtipného psavce. Je naprosto jedno, jestli jsi muž či žena, máš či nemáš praxi, chceme si z tebe a tvých slov sednout na zadek! Pokud tedy píšeš s lehkostí a vtip je u tebe nevyčerpatelná veličina, pošli nám sloupek/glosu na téma opírající se třeba do něčeho typicky ženského a můžeš přihodit text, na který jsi hrdý. Nezapomeň na pár řádků o tobě a tvém životě. Rádi pomůžeme i mladému talentu. Takže, pokud to v sobě máš, napiš nám o tom a vsaď se, že to nepřehlédneme.

Vše pošli na lenka@folly.cz a do předmětu nezapomeň dopsat: Mám sbaleno!

Tvůj natěšený Folly tým.

 

Hledáme kolegyně a kolegy do logistiky a péče o zákazníky
#zabalim #vybalim #napisuvzkaz

Co po vás budeme chtít:
Příjem, zpracování a zabalení objednávek
Pečlivost a proaktivní přístup k zákaznické spokojenosti
Kontaktování zákazníků pro ověření jejich zážitků s nakupováním u nás

Co byste měli mít:
Ukončené středoškolské vzdělání
Komunikativnost, samostatnost, pečlivost
Dobré inovativní nápady :)
Ideálně i zájem o přírodní kosmetiku

Kdy a kde:
Čím dřív, tím líp ;)
Příjemné pracovní prostředí 4 minuty od metra Vltavská

Pokud Vás tato nabídka zaujala, prosím, zašlete svůj strukturovaný životopis do rukou Lenky Segiňové na mail: lenka@folly.cz. Na viděnou :)

 

Průvodce přírodní kosmetikou v Praze a Brně
#vesmirFOLLY #prasknise

Chceme právě tebe, pokud budeš tím nejlepším průvodcem v přírodní kosmetice. Jestli je tvým snem mít svůj vlastní byznys, tohle se ti bude líbit. Obchod svěříme do tvých rukou. Tvůj zákazník se s tebou bude cítit jako nejobletovanější člověk na celém světě a bude pro něj přirozené se svěřit s čímkoliv.

Pokud máš energie na rozdávání a nebojíš se komunikovat a řešit problémy se zevnějškem i vnitřkem, tahle práce pro tebe bude zábavou. Nemusíš však znát naše produkty, i když to budeme brát jako plus. Dokonce vítáme i absolutně neposkvrněné jedince obchodním prostředím. Všechno se včas dozvíš a naučíš. Velmi oceníme, když budeš mít všeobecný přehled a hlavně se budeš o přírodní kosmetiku aktivně zajímat.

Padneš k nám, pokud:
se zajímáš o přírodní kosmetiku
lidi tě prostě baví
jsi povahou spíše kombinací Myšpulína a Fifinky, než Bobíka a Pindi
umíš si poradit se všelijakými dotazy
jsi veselý a usměvavý člověk
neustále tě napadají nové věci a zlepšováky vidíš hned
zakládáš si na detailech a dobře odvedená práce tě motivuje
nejsi žádný bordelář a sebemenší smítko musí jít okamžitě do koše

Chceš do toho jít s námi? Pokud se ti rozsvítily oči a chceš se zas posunout dál, práskni na sebe co nejvíc a pojď se s námi potkat. Vše pošli na lenka@folly.cz a do předmětu nezapomeň dopsat: vesmír Folly Praha nebo vesmír Folly Brno

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete životopis s fotografií a nezapomeňte přidat i pár řádků o sobě na lenka@folly.cz.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.