Voono Barva na vlasy Orange 100 g

Neohodnoceno
Značka: Voono

Přírodní barva odstín Orange provšechny zrzky. Dodá krásný přirozený tlumený odstín, zdravý vzhled, lesk a objem. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
6.12.2023
269 Kč / ks
Voono Barva na vlasy Orange 100 g
Neohodnoceno
Značka: Voono
Voono Barva na vlasy Orange 100g
Vegan
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Přírodní barva na vlasy Voono se základem z kvalitní henny Lawsonia inermis. Čistě přírodní složení barvy je šetrné k pokožce hlavy a zároveň posiluje strukturu vlasů a dodává jim nádherný lesk a objem. Barvy Voono se snadno míchají, nanáší a dobře na vlas chytají. 

Odstín Orange dodá vlasům přirozený jemný, tlumený zrzavý odstín. Odstín nejlépe vynikne na přírodních nebo barvených hnědých vlasech. Vhodný pro všechny zrzky.

Vhodné i pro:

těhotné a kojící ženy, citlivou a alergickou pokožku

Klíčové vlastnosti:

  • barva dodá přirozený jemný, tlumený zrzavý odstín
  • základem je henna Lawsonia inermis
  • posiluje strukturu vlasů a dodává jim lesk a objem
  • nedráždí pokožku hlavy
  • bez obsahu amoniaku a peroxidu
  • 100% přírodní složení

Doporučené použití:

Prášek zalijte vodou o teplotě 60–90 °C. Teplotu pečlivě změřte! Aplikujte jako obvykle na vlasy a nechte působit 45 min. Detailní návod k použití barev Voono najdete v příbalovém letáku v každé krabičce. Konečný výsledek samozřejmě závisí na vašem předchozím barevném odstínu a stavu vlasů. Barvy na vlasy Voono doporučujeme kombinovat s vlasovými přípravky Voono Šampon a Voono Kondicionér.

Složení:

Indigo, Henna lawsonia, Amla, Harad, Shikakai, Brahmi, Bhringrai.

Balení barvy Voono obsahuje barvu na vlasy 100 g, ochrannou čepici, rukavice a návod k použití.

Krásné a zdravé vlasy s přírodní barvou VOONO. 

Přírodní barva na bázi henny dokáže jednotlivé vlasy obalit tenoučkou vrstvou přírodního rostlinného proteinu, který pronikne až do jádra vlasu. Tento film pak vlasy chrání proti nepříznivým vnějším vlivům, jakými jsou například sluneční záření, vítr, chlór či sůl v mořské vodě.  Dodá vlasům lesk a objem.

Výsledná barva je závislá jak na původní barvě vlasů tak i na jejich stavu. Při přecházení z chemického barvení na rostlinné barvy buďte trpěliví, někdy může trvat déle než docílíte požadovaného odstínu.  Rostlinná barva nikdy nezesvětlí barvu, a to jak původní, tak tu dosaženou předchozím barvením. Přírodní barvu můžete pro docílení správného tónu aplikovat častěji, aniž byste vlas zatížili nebo poškodili jako při chemickém barvení.  

Protože je henna 100% přírodní, nesnese se dohromady s chemickými úpravami vlasů. Jste-li tedy zrovna po trvalé či klasickém barvení, počkejte s ošetřováním hennou alespoň čtyři týdny. Doporučujeme také nepoužívat silikonovou a parabenovou vlasovou péči (šampon, kondicionér).

Jednoduchá aplikace barvy Voono z pohodlí domova.

Jednofázové barvení:

Barvení probíhá podobně jako u barvení běžnou barvou. Pro dosažení nejlepších výsledků je nutné dodržovat několik zásad. Henna musí být smíchána s vodou o teplotě 50 °C, u červených odstínů 60-90 °C. Henna by následně měla vytvořit konzistenci o hustotě jogurtu. Pokud máte citlivou pokožku otestujte teplotu na prameni vlasů a nenanášejte vařící hennu na vlasy. Směs nanášejte obvyklým způsobem, od kořínků ke konečkům, rovnoměrně po celé délce vlasů, nejlépe po několika vrstvách tak, aby byly všechny vlasy nabarveny. Pro optimální působení barvy je třeba, aby byla v teple, a to jednoduše docílíte nasazením čepice a zabalením do ručníku. Doba působení henny se odvíjí individuálně od typu vlasů a zdali byly vaše vlasy již barveny nebo používány chemické šampony, které obsahují silikony, které brání zacycení henny - počítejte tedy mezi 45 minutami až 2 hodinami. 

Dvoufázové barvení a krytí šedin:
Barvení hennou funguje jako jakási barevná ochranná vrstva vlasu. Její výsledný odstín se odvíjí od vašeho přirozeného odstínu, což znamená, že jestliže se nabarvíte na barvených vlasech, jejích výsledný odstín se bude lišit od odstínu, kterého dosáhnete na šedivých vlasech. Proto se v rámci šedin doporučuje dvoufázové barvení (Copper nahradí peroxid).   

1.fáze barvení trvá cca 30–40 minut s barvou Henna Copper, před započetím druhé fáze tuto barvu smyjte. 2. fáze barvení: po 30–60 minutách aplikujte již vybraný odstín. Druhou možností je to, že si vlasy nabarvíte dvakrát vybraným stejným odstínem např. dvakrát černou nebo třeba světle hnědou. Nicméně výrobce doporučuje a má kladný ohlas na přepigmentování s Copper. Rychleji se nabarvíte pokud budete odstín Copper a vámi zvolenou barvu zahřívat fénem.

Henna je jedno z nejstarších barviv na světě.

Jedno z nejstarších přírodních barviv na světě používané již ve starověkém Egyptě. Henna, se získává z keře rodu Lawsonia, kterému se nejlépe daří v suchých a horkých oblastech Asie a Afriky. Dorůstá výšky až šesti metrů a kvete drobnými kvítky, které místní národy pro jejich sladkou a omamnou vůni považují za afrodiziakum.

Lawsonia se pěstuje především se pro své hladké polodlouhé listy. Jsou nejcennější, protože právě z nich se henna získává. Listy se po otrhání suší a drtí. Výsledkem je příjemně vonící zelený prášek, který slouží jako známé stoprocentně přírodní barvivo, nazývané henna. 

Nejmladší listy mají barvivo velmi světlé, nejstarší lístky nabízejí odstíny hodně syté a tmavší. Listy se suší a rozdrtí na jemný prášek. Když se zkombinuje prášek z listů odlišného stáří, vzniknou tím nádherné varianty barev. V barvivu jsou dva základní druhy pigmentů, a to oranžový a žlutý. Jakmile se prášek rozmíchá s vodou, vznikne kašička konzistence řidšího jogurtu, která se nanáší na vlasovou pokožku a prameny vlasů.

Výrobce: Voono, Česká republika.

Česká značka přírodních barev na vlasy Voono přichází s krásnými odstíny přírodních barev a řadou pečující vlasové kosmetiky.

Každý produkt Voono je čistě přírodní a při výrobě si zakládají na kvalitě a původu vstupních surovin, které si zakladatelka Kateřina pečlivě kontroluje. Všechny produkty Voono jsou šetrné k pokožce a zcela bez chemie. Produkty Voono jsou svým složením vhodné pro vegany. 

Při výrobě produktů se snaží minimalizovat dopady na životní prostředí a produkty jsou po použití laskavé k přírodě a nejsou testovány na zvířatech.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: