Výhodná sada Curanatura Zubní kartáček Carbon Soft 2 ks

Neohodnoceno
Značka: Curanatura

Výhodná sada 2 ks ekologických zubních kartáčků Curanatura. Přírodní kartáček s uhlíkovými štětinami v provedení soft pro přírodní očistu a dezinfekci dutiny ústní.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
7.7.2022
188 Kč –15 % 159 Kč / ks
Výhodná sada Curanatura Zubní kartáček Carbon Soft 2 ks
Neohodnoceno
Značka: Curanatura
1+1 Curanatura Zubní kartáček Carbon Soft za akční cenu!
Akce Vegan
188 Kč –15 %
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Výhodná sada 2 ks zdravých a ekologických zubních kartáčků Curanatura.

Ekologický přírodní bambusový kartáček s měkkými uhlíkovými štětinkami, které jsou šetrné k zubům i dásním.  

Štětinky kartáčku jsou jemné a odpovídají požadavkům na zdravou zubní hygienu. Štětinky jsou na bázi uhlíkového vlákna, které vzniká speciální vysokoteplotní úpravou bambusu. Štětinky obsahují mikročástečky aktivního uhlí, které napomáhají přirozeně bělit zuby a dezinfikovat ústní dutinu. Ergonomická rukojeť je vyrobena z ekologického tepelně ošetřeného bambusu.

Klíčové vlastnosti:

  • uhlíkové štětiny napomáhají přirozeně bělit zuby a dezinfikovat ústní dutinu

  • rovně střižené, jemné štětinky se zaoblenými konci

  • štětinky o tloušťce vlákna 0,15 mm s hustotou 50 štětin na dírku

  • celý kartáček je 100% rozložitelný a kompostovatelný

  • použitý bambus pochází pouze z obnovitelných zdrojů

Náš tip:

Kartáček je hygienicky balen v obalu z netkané textilie, který můžete použít jako ochranu kartáčku na cestách.

Složení:
 

Rukojeť: 100 % bambus. Štětiny: Uhlíkové bambusové vlákno. 

Kartáčky Curanatura jsou zdravé.

Kartáčky mají výborné čistící schopnosti navrhnuté podle přesných specifikací pro zdravotně nejideálnější zubní kartáček stanovených na Symposiu dentální hygieny. 

Ergonomická rukojeť kartáčku Curanatura je vyrobena z vláken bambusové třtiny a jeho povrch je speciálně tepelně upraven. Bambus obsahuje látku zvanou bambusový-kun, která je přirozeně antibakteriální a antimikrobiotická. Povrchová úprava rukojeti zaručuje kromě atraktivního vzhledu a příjemného zacházení takzvanou karbonizaci povrchu, která rapidně prodlužuje životnost ručky a má za následek voděodolnost povrchu a tím pádem zabraňuje usazování nečistot a mikrobů.

Tvar a střih štětin kartáčku Curanatura je volen podle přísných zdravotních kritérií. Jsou rovně střižené, pouze v měkkém provedení a uložené ve 4 řadách. Materiál štětinek je buď Nylon 4 nebo přírodní bambusová celulóza. Vlákna bambusové celulózy jsou výjimečně pružné a trvanlivé, ideální materiál pro štětinky zubního kartáčku. Oba materiály jsou 100% biologicky rozložitelné. 

Kartáčky Curanatura jsou ekologické z obnovitelných zdrojů bambusu.
 

Curanatura zvolila materiál bambus, protože je přirozeně nejrychleji rostoucí rostlina na planetě. Bambus je již dlouho považován za nejekologičtější materiál pro průmyslovou výrobu, ať už textilií, vláken, nebo celulózy. Obsahuje látku zvanou bambusový-kun, která je přirozeně antibakteriální a antimikrobiotická. 

Pro výrobu kartáčku se používá pouze bambus z obnovitelných zdrojů. Téměř celá produkce bambusu na světě pochází od společnosti Chemická vlákna Hebei Jigao a je pěstována na kontrolované plantáži při dodržení mezinárodních standardů pro označení Organic (BIO) = 100% přirozený růst pro každý bambus bez jakýchkoliv chemických pesticidů. Firma vlastní certifikaci Oeko-Tex 100, takže je pravidelně testována a zaručená absence jakýchkoliv stop chemikálií které mohou způsobovat hrozbu pro lidské zdraví.

Výrobce: Curanatura, Slovenská republika.
 

Slovenští nadšenci vyvinuli kartáčky s důrazem na zodpovědný přístup k životnímu prostředí. Kartáčky, které budou zdravé a zároveň budou ekologické a v přírodě rozložitelné. Proto při volbě materiálů postupovali podle ověřených vědeckých důkazů a v souladu s dobrým svědomím a přesvědčením vůči přírodě. Každá část kartáčku Curanatura byla vybírána podle těchto kritérií jako nejlepší z nejlepších možností. Podařilo se jim vytvořit odpovědný ekologický kartáček, kdy použité materiály jsou biologicky rozložitelné. Jejich cílem je šířit používání ekologických kartáčků a snižovat tak množství pevného odpadu. 

Certifikace:
 

Zubní kartáčky mají Dezinfekční výrobní certifikát. Certifikát potvrzuje, že kartáčky byly před vývozem ošetrené uložením v metyl bromidové komoře na 24 hodin a tím zbavené případných nežádoucích mikroorganismů.

CE certifikáty potvrzují způsobilost kartáčků Curanatura pro ústní hygienu, neobsahují nežádoucí těžké kovy ani Bisfenol A. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zubní kartáčky
Hmotnost: 0.1 kg
Složení: Vegan, Bez BPA
Šetrnost k přírodě a lidem: Rozložitelné v přírodě, Recyklovatelné obaly, Netestováno na zvířatech
Výroba: Asie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: