Caltha Tuhé mýdlo Levandule a avokádový olej 100 g
Tuhé mýdlo se zklidňujícími účinky levandule a avokádovým olejem regeneruje a hloubkově vyživuje suchou, citlivou i zanícenou pleť.



Tuhé mýdlo Caltha se zklidňujícími účinky levandule a avokádovým olejem regeneruje suchou, citlivou a zanícenou pleť. Mýdlo podporuje obnovu buněk a regeneraci pokožky i po slunění.
Ručně vyráběné tuhé mýdlo Caltha obsahuje pouze rostlinné oleje jako kokosový a olivový z kvalitních zdrojů, které mají příznivé účinky na pokožku, dodávají ji potřebné vitamíny a nenasycené mastné kyseliny, které pokožku přirozeně vyživují. Výsledkem je pevná a hebká pokožka.
Tuhá mýdla Caltha obsahují také včelí vosk, který pokrývá kůži jemným filmem a chrání ji před nepříznivými povětrnostními podmínkami a vysušováním. Včelí vosk je získáván od lokálního včelaře opakovaně oceňovaného zlatou medailí za kvalitu.
Vhodné pro:
všechny typy pokožky, pokožka s ekzémem, citlivá pokožka
Klíčové vlastnosti:
- jemně čistí, vyživuje a regeneruje podrážděnou pokožku
- extrakt levandule má zklidňující a regenerační účinky na podrážděnou pokožku
- avokádový olej vyživuje a regeneruje pokožku, obnovuje elasticitu, omlazuje a vyhlazuje vrásky
- kokosový olej kokosový olej bohatý na vitamín E, minerály a živiny hydratuje pokožku
- olivový olej bohatý na vitamín E podporuje elasticitu pokožky a zvyšuje její odolnost, zklidňuje podráždění a regeneruje
- rostlinný glycerín má hydratační účinky, pokožku zvláčňuje
- včelí vosk vytváří ochranný film a chrání pokožku před nepříznivými vnějšími vlivy a zabraňuje dehydrataci pokožky
- ručně vyráběný produkt metodou za studena
- neobsahuje SLS,/SLES, parabeny a palmový olej
- 100% přírodní produkt
Doporučené použití:
Tuhé mýdlo na mytí obličeje i těla. Mýdlo zvlhčete a použijte běžným způsobem. Proti nechtěnému rozmočení mýdla použijte keramickou nebo dřevěnou mýdlenku.
Složení:
Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Olivate, Lavandula Angustifolia Oil, Persea Gratissima Oil, Cera Alba, CI 77288 (minerální oxid), CI 77007 (minerální oxid), CI 77491 (minerální oxid), Limonene *, Linalool *, Geraniol *. * přirozená součást esenciálního oleje
Ručně vyráběná mýdla Caltha
Přírodní mýdla Caltha se vyrábí ručně, tradičním procesem zvaným za studena, kdy dochází ke kombinaci alkalických solí s oleji. Výroba probíhá při teplotě 27–55°C a jsou při ní kombinovány kvalitní rostlinné oleje, které je možné využít i pro přípravu jídel jako olivový, kokosový, slunečnicový, apod.. Caltha využívá i dalších rostlinných olejů s regeneračními účinky jako mandlový, jojobový, avokádový, ricinový, popřípadě nebo tuků s blahodárnými účinky na kůži jako bambucké máslo a kakaové máslo. Do mýdel jsou přidávány byliny, přírodní aktivní látky, med, řasy nebo esenciální oleje, které zvyšují účinnost na případný kožní problémjako akné, lupénka, dermatitida, citlivá pokožka atp.
Výrobce: Caltha, Česká republika.
Caltha nebo-li latinsky Blatouch je s láskou vyráběná přírodní kosmetika ze srdce Moravy. Zakladatelka Michaela Vaněčková vytváří takové produkty, které jsou pro pokožku užitečné a pomáhají řešit problémy pokožky či vlasů. Je kreativní a houževnatý člověk a na výrobě přírodní kosmetiky ji nejvíce baví objevovat nové ingredience, vymýšlet nové tvary a designy mýdel. Každé její přírodní mýdlo,i když je připraveno podle stejné již prověřené receptury, je vždy originál - jak tvarem, tak barevným ztvárněním.
Caltha jsou Státním zdravotním ústavem certifikované produkty kvalitní, z přírodních zdrojů ručně vyráběné kosmetiky. Ingredience jsou získávány pouze z ověřených zdrojů nejvyšší kvality (Velká Británie, Francie a také Česká republika). Prioritou je výroba takových produktů, které přirozeně svědčí naší pokožce a které ji pomáhají s regenerací.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Tuhá mýdla |
---|---|
Hmotnost: | 0.1 kg |
Složení: | Bez palmového oleje, Bez parabenů, Bez SLS/SLES, Bez silikónů |
Typy pokožky: | suchá pokožka, citlivá pokožka, pokožka s ekzémem |
Šetrnost k přírodě a lidem: | Recyklovatelné obaly, Netestováno na zvířatech, Certifikované produkty |
Certifikace: | CPK |
Výroba: | Česká republika, Lokální výroba |
Položka byla vyprodána… |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.