You & Oil KI Přírodní repelent 5 ml

Neohodnoceno
Značka: You & Oil

100 % přírodní účinná bioaktivní směs esenciálních olejů jako citronela, eukalyptus, pelargonie a levandule účinně odpuzuje komáry i jiný hmyz.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno u dodavatele
269 Kč / ks
You & Oil KI Přírodní repelent 5 ml
Neohodnoceno
Značka: You & Oil
You & Oil KI Přírodní repelent 5 ml
Vegan
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

100 % přírodní účinná bioaktivní směs esenciálních olejů jako citronela, eukalyptus, pelargonie a levandule účinně odpuzuje komáry i jiný hmyz.

Použitá citronela jávská Cymbopogon winterianus je aromatická travina s vůní podobnou meduňce. Citronela má bylinné, citrusové a svěží aroma. Hlavní složky jávské citronely jsou citronelal, geraniol, geranylacetát a limonen. Citronella se velmi často používá v repelentech i svíčkách neboť účinně odpuzuje hmyz.

Vhodné pro:

normální pokožka, citlivá pokožka, pro děti od 3 let

Klíčové vlastnosti:

  • odpuzuje komáry a jiný hmyz
  • esenciální olej citronella má antiseptické, antibakteriální a protiparazitické účinky
  • esenciální olej, levandule a pelargonie mají skvělé odpuzující účinky proti hmyzu
  • aplikace přímo na pokožku 
  • 100 % čisté přírodní složení

Doporučené použití:

Naneste na exponované plochy pokožky každé 3-4 hodiny. Vhodné také pro děti do 3 let.

Složení:

Cympogon Winterianus Herb Oil, Eucalytus Citriodora Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Pelargonium Gaveolensis Oil, Limonene *, Linalool *, Geraniol *, Citral *, Farnesol *, Eugenol *, Citronellol *, Coumarin *.           *z přírodních éterických olejů

Kosmetika You & Oil je bioaktivní.

Kosmetika je vytvořená tak, aby naslouchala potřebám těla. Obsahuje bioaktivní rostlinné látky, které na základě vědeckých poznatků spolupracují a pomáhají nastavit rovnováhu v oblasti zdraví i duševní pohody. Každá složka je pečlivě vybrána a společně s ostatními vytváří synergický efekt při řešení zdravotního nebo psychického problému.

Aromaterapie You & Oil působí přes pulsní body.

You & Oil využívá účinky esencálních olejů prostřednictvím kůže, resp. pulsních bodů. Kůže je největším smyslovým orgánem, kterým můžeme vysílat signály např. imunitnímu systému. Každý pulsní bod označuje specifický shluk krevních cév, které právě používají účinné látky You& Oil k šíření účinků. Esenciální oleje urychlují přístup kyslíku k tělním buňkám, což také zlepšuje metabolismus a regenerační procesy. Bioaktivní směsi esenciálních olejů You & Oil jsou vytvořeny pro léčení různých zdravotních obtíží nebo zvládání emočních problémů.

Koncentrovaná síla již v jedné kapce.

Směsi You & Oil jsou vytvořené odborníky na aromaterapii. Jsou synergické, jedna složka posiluje účinky druhé složky. Proto jsou směsi mnohem účinnější než jednoduché éterické oleje. 

Přírodní éterické oleje You & Oil jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Cílem je vždy vytvořit produkt, který má koncentrovanou sílu již v jedné kapce.

Aromaterapie jako alternativní druh medicíny.

You & Oil vnímá aromaterapii jako z oblíbených druhů alternativní medicíny, která nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody pro léčbu pomocí vůní. Aromaterapie samozřejmě také úzce souvisí s osobností, s jejími záměry, charakterem a dokonce i myšlenkami. Esenciální oleje mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emocionální stavy, které nás provází v období nemocí či nepříjemných stavech. 

Výrobce: You & Oil, Litva.

You & Oil vyvíjí a vyrábí od roku 2014 jedinečné produkty na bázi přírodních olejů a bioaktivních látek, které udržují v rovnováze a povzbuzují životně důležité procesy pokožky. Jedinečné bioaktivní směsi esenciálních olejů, které pomáhají při obnově zdraví a duševní pohody.

Nápad se zrodil u zakladatelky Birutė Nastaravičiūtė, která je podnikavou matkou čtyř dětí. Na trhu nenacházela dostatek kvalitních přírodních produktů jak pro sebe tak děti, proto se je rozhodla vytvořit sama. Hlavní myšlenkou a filosofií You & Oil produktů je vytvořit takový produkt, kdy již jeho jediná kapka bude účinná.

Jejich receptury jsou inovativní. Aktivně vyhledávají nové ingredience a jejich účinnost zkoumají společně s agenturou MITA Agenturou pro vědu, inovace a technologie a s Litevských výzkumným centrem pro agrikulturu a lesnictví. Hledají především nové lokální zdroje. Jako příklad je kdoule a jejich iniciativou prokázané pozitivní účinky v kosmetice. 

You & Oil od svého počátku vyvinulo více než 100 holistických produktů pro zdraví a krásu. Jejich biologická síla a účinnost byla vědecky prokázána.  V portfoliu najdeme produkty pro aromaterapii, zdraví, péči o pleť, vlasy a ústní hygienu. 

Produkty You & Oil nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné pro vegany. Produkty získaly jako první v Litvě mezinárodní přísnou certifikaci Ecocert, která potvrzuje vysokou kvalitu vstupních surovin. Dnes již certifkaci obnovenou nemají, ale kvalitu vstupních surovin udržují stále vysokou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Repelenty
Hmotnost: 0.05 kg
Složení: Vegan, Bez palmového oleje, Bez parabenů, Bez SLS/SLES
Šetrnost k přírodě a lidem: Recyklovatelné obaly, Netestováno na zvířatech
Výroba: Litva
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

You & Oil KI Stress 5ml
Vegan
289 Kč
02876C
You & Oil KI Změna nálad 5ml
Vegan
289 Kč
02875C
You & Oil KI Menstruace 5 ml
Vegan
269 Kč
02877C
You & Oil KI Bolest hlavy 5 ml
Vegan
299 Kč
02878C