Purity Vision Deo krystal 24 hodin 120 g

4 hodnocení
Značka: Purity Vision

100% přírodní deodorant pro maximální ochranu po dobu 24 hodin. Bez parfemace, alkoholu a hliníku vhodný i pro citlivou pokožku. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023
149 Kč / ks
Purity Vision Deo krystal 24 hodin 120 g
4 hodnocení
Značka: Purity Vision
Purity Vision Deo krystal 24 hodin 120 g
Vegan
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje
3,8 4 hodnocení

100% přírodní deodorant pro maximální ochranu po dobu 24 hodin. Jeho čisté složení bez parfemace, alkoholu a hliníku vhodné i pro extrémně citlivou pokožku. Díky praktickému obalu je výborný do kabelky nebo na cestování. 

Přírodní deodorant je ze 100% složený z antibakteriální minerální soli – Potassium Alum. Deo krystal zanechává na pokožce velmi tenký minerální film. Díky svému antibakteriálnímu působení rozkládá bakterie a zamezuje tak vzniku nepříjemného pachu. Deo krystal potlačuje tělesný pach bez narušení přirozeného fungování organismu a bez ucpání pórů. Navíc aktivně podporuje přirozený ochranný film pokožky. Minerální sůl Potassium Alum je tradičně v indické a čínské medicíně používána k terapeutickým účinkům.

Vhodné pro:

normální pokožka, citlivá pokožka

Klíčové vlastnosti:

  • čisté přírodní složení z minerální soli
  • antibakteriální působení až 24 hod
  • bez hliníku, alkoholu, parfemace

Doporučené použití:

Navlhčete vodou a naneste na pokožku, poté krystal opláchněte.

Složení: 

Potassium Alum.

Výrobce: PURITY VISION®, Česká republika.

Česká značka přírodní kosmetiky PURITY VISION® je na trhu již od roku 2008 a přináší tu nejčistší a vysoce kvalitní přírodní kosmetiku za rozumné ceny. 

Zakladatelé Vladimír a Shanti Lusíkovi inspiraci hledali a stále hledají při svých cestách po světě. Každá země a kultura ukrývá v podobě tradičních surovin a zkrášlujících procedur své jedinečné bohatství. Tyto znalosti pak využívají v recepturách a produktech PURITY VISION®.

Díky férovému jednání a dlouhodobým vztahům s farmáři a výrobci získala značka PURITY VISION® jako vůbec první firma v České republice přísnou certifikaci Fair for life. Výchozí suroviny produktů jsou sbírány ručně a za dobrých pracovních podmínek. S farmáři jsou pravidelně v kontaktu, kontrolují kvalitu surovin a spoluprací s nimi pomáhají zvyšovat stabilní příjem sociálně slabším rodinám.

V PURITY VISION® mají úctu k přírodě a ekologii, což se projevuje nejen při získávání surovin, ale i při výrobě produktů či jejich prodeji. Ekologie je životním stylem, který prosazují napříč celou firmou. Používají recyklované materiály, opakovaně použitelný obalový materiál, auta jezdí na CNG, při výrobě používají zelenou energii z obnovitelných zdrojů atd. Produkty jsou již od začátku baleny do recyklovatelných obalů.

Kvalitu produktů potvrzuje i certifikace CPK nebo CPK Bio. Nejsou v žádném kroku testované na zvířatech. Výrobky však nejraději testují sami na sobě, protože to je nejlepší způsob prověření jejich kvality. Kosmetické výrobky PURITY VISION® jsou tak čisté, že se dají jíst. 

 CPK  CFV-logo-rose

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: