Eco by Naty Dámské ECO vložky Normal 14 ks

1 hodnocení
Značka: Eco by Naty

Dámské přírodní vložky, jemné a perfektně prodyšné, pro slabší až běžnou menstruaci vyrobené ze 100 % přírodních materiálů pro pohodlnou a bezpečnou péči intimních partií.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno u dodavatele
99 Kč / ks
Eco by Naty Dámské ECO vložky Normal 14 ks
1 hodnocení
Značka: Eco by Naty
Eco by Naty Dámské ECO vložky Normal 14 ks
Bestseller Vegan
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje
1,0 1 hodnocení

Dámské ekologické vložky Eco by Naty jsou hebké na dotek a zdraví bezpečné. Jsou 100% biologicky rozložitelné a obaly kompostovatelné.

Jsou vysoce prodyšné, přirozeně extra savé a dokonale spolehlivé. Hypoalergenní povrch a absorpční jádro z dřevité celulózy a kukuřičného škrobu nebrání pokožce její přirozené funkčnosti a potřebě dýchat a respektují pH intimních partií. Lepící proužky snadno přilnou ke spodnímu prádlu.

Dámské vložky a tampóny Eco by Naty neobsahují žádná syntetická vlákna, žádné chemikálie, žádnou parfemaci a respektují tak potřeby i extrémně citlivé pokožky.

Jsou první a jedinou dámskou/inkontinenční hygienou vyrobenou ze 100% biologicky rozložitelných certifikovaných materiálů, a kompostovatelných obalů, do kterých jsou vložky a tampóny nově jednotlivě baleny.

Vhodné pro:

pro slabší a běžné dny menstruace (počet kapiček: 3)

Klíčové vlastnosti:

  • zdraví bezpečné
  • spolehlivé a přirozeně prodyšné
  • vysoce absorpční
  • bez křidélek
  • nebělené chlórem
  • nedráždí jemnou a citlivou pokožku intimních partií
  • 100% v přírodě rozložitelné
  • 100% kompostovatelné obaly
  • bez parfemace, bělidel, chlóru, latexu
  • balení 14 ks

Doporučené použití:

Vložku používejte obvyklým způsobem. Vybírejte velikost dle intenzity průběhu Vašich dní.

Složení:

Dřevitá celulóza a kukuřičný škrob. Papírové obaly a balení je vyrobeno ze 100 % recyklovaného papíru. 

Intimní hygiena Eco by Naty je zdraví bezpečná. 

Produkty intimní hygieny Eco by Naty jsou vyrobeny z přírodních materiálů.

Bio bavlna je jedním z nejúžasnějších darů přírody. Má dokonalé absorpční schopnosti. Organická bavlna přirozeně absorbuje až 20násobek své hmotnosti. Navíc je jemná, měkká, hebká a nikdy pokožku nepoškrábe. Je dokonale prodyšná a nebrání pokožce dýchat. Její pH je kompatibilní s pH pokožky.   

Většina konvenčních produktů intimních hygieny obsahuje povrchově aktivní látky, lepidla a přísady, které jsou běleny chlorem a vytvářejí stopy dioxinu. I když jsou malé, jsou to látky karcinogenní a mohou vést k nebezpečným zdravotním komplikacím. Na komplexní vliv dioxinů na ženské tělo se věda zaměřila a probíhají další a další výzkumy. Od roku 1980 bylo publikováno mnoho studií ukazujících silnou souvislost mezi tampony a vložkami obsahujícími ingredience, jako jsou umělé vůně či barvy, polyetylen (PET), polypropylen a polypropylen glykol, a narušením menstruačního cyklu, rakovinou či neplodností. 

Intimní hygiena Eco by Naty šetří přírodu.

Produkty intimní hygieny Eco by Naty jsou v přírodě 100% rozložitelné a kompostovatelné.

Lepící pásky, obaly tampónů a krabičky jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů. Sáček je vyroben z polymeru kukuřičného škrobu. Tím, že jsou rozložitelné a recyklovatelné snižují množství pevného odpadu.

Konvenční intimní hygiena je v přírodě nerozložitelná, protože je vyrobena na bázi ropných plastů. Průměrná žena použije nejméně 300 tamponů ročně a z vložek vznikne cca 5 kilogramů odpadu ročně. S těmito údaji můžeme spočítat, že žena za svůj život může využít až 11 000 tamponů nebo 250 kilogramů vložek!

Výrobce: Eco by Naty, Švédsko.

Eco by Naty je švédská společnost, která byla založena v roce 1994 právničkou paní Marlene Sandberg. Byla „matkou průkopnicí“ ekoplen, která se rozhodla, že si svět zaslouží lepší a ekologičtější jednorázovou plenku. Při vzniku plen stálo jak ekologické hledisko a odpad vznikající používáním jednorázových plen tak složení konvenčních plen z plastu z oleje. Po pěti letech výzkumu, tvrdé práce svůj život úplně změnila z právníka na ekologického podnikatele. První prototypy plenek sama navrhovala a zkoušela na svém dítěti. Vybudovala novou značku plenek Naty, které jsou plně funkční, cenově srovnatelné s běžnými plenkami a mají minimální dopady na životní prostředí.

První prototypy plenek sama vyráběla a zkoušela na svém dítěti. Vybudovala novou značku plenek Naty, které jsou plně funkční, cenově srovnatelné s běžnými plenkami a mají minimální dopady na životní prostředí.

Eco by Naty je dnes přední inovativní ekologická společnost. Stále hledají nové možnosti a 15 % obratu věnují na výzkum a vývoj nových produktů. Eco by Naty vyrábí dětské pleny, dětskou kosmetiku a dámskou intimní hygienu ve 14 závodech v Evropě a v Turecku.

Značka Eco by Naty je lídrem na trhu ekologických plen a je první značkou na světě, která získala náročnou certifikaci "OK Biobased" (Vincotte). Certifikace potvrzuje, že produkty Eco by Naty jsou ekologické a velké množství vstupních surovin při výrobě plen a ubrousků je biologicky odbouratelné.

Eco by Naty používají suroviny s FSC certifikací, která zaručuje, že použité dřevo, pochází z lesa, který je obhospodařován šetrným způsobem s principy trvalé udržitelnosti.

Pleny Eco by Naty jsou certifikovány „Swedish Asthma And Allergy Association“ a doporučovány pro děti trpící alergiemi, intolerancí, astmatem nebo jinak citlivou pokožkou.

Produkty Eco by Naty jsou bez živočišných složek a nejsou testovány na zvířatech.

logo_vincoteimages-9

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednorázové dámské vložky
Hmotnost: 0.1 kg
Složení: Vegan, Bez parabenů, Bez silikónů
Šetrnost k přírodě a lidem: Recyklovatelné obaly, Netestováno na zvířatech
Výroba: Itálie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: