Angelic Hrneček plný ovoce dětský ovocný čaj 40 g

1 hodnocení
Značka: Angelic

Pečlivě vybraná směs ovocného čaje pro děti od. 9 měsíce pro každodenní pitný režim.

Dostupnost Skladem
Možnosti dopravy
20.9.2021
64 Kč / ks
Angelic Hrneček plný ovoce dětský ovocný čaj 40 g
1 hodnocení
Značka: Angelic
Angelic Hrneček plný ovoce dětský ovocný čaj 40 g
Vegan
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje
5,0 1 hodnocení

 

Záhonky plné zeleniny, vzrostlé ovocné stromy...Přesně sem vašeho drobečka přenese chuť této pečlivě vybrané směsi. Obsah látek jednotlivých druhů složení zajistí vašemu dítku vše potřebné pro to, aby mohlo spokojené růst jako láskyplně opečovávaná zahrádka.

Příprava: 1 nálevový sáček zalijte 250 ml vroucí vody, nechte 5 minut vylouhovat. Čaj připravujte vždy čerstvý, nesmí se vařit. Cukr neprospívá zoubkům, proto čaj podávejte svému dítku neslazený. Doplňování tekutin během dne věnujte zvýšenou pozornost.

Dávkování: Pro děti od 9. měsíce věku 1 šálek denně, pro děti od 3 let 2-3 šálky denně.

Recept na osvěžující studený čaj: Čaj si udělejte do džbánku, nechte vylouhovat, po vychlazení přidejte led. Ochuťte meduňkou, mátou, přidejte ovoce dle chuti - limetku, citron, pomeranč. Výborné je dát si zmrazit rybíz, maliny, jahody, dát do čaje a tím dodat čaji andělskou chuť!!! 

Složení: jablko plod (30 %), růže šípková plod (20 %), mrkev obecná kořen (20 %), maliník obecný plod (20 %), řepa červená kořen (10 %).

Posouzeno Státním zdravotním ústavem (SZÚ)

Hmotnost: 40 g (20 x 2 g)

Angelic je čerstvá značka z Čech, která ctí pravidla přírody a je fascinována její silou. Andělské produkty s lehkými tóny luxusu jsou pečlivě vybíranou kombinací olejů a bylin, blahodárných a pečujících o tělo i smysly. Nechte se unést jejich příjemnou texturou, konzistencí i vůní. V Angelic nezapomněli ani na potěchu oka a své produkty prezentují ve vkusných obalech s důrazem na detail, které jsou okrasou každé koupelny. Všechny produkty jsou vyráběny v České republice a v žádném z procesu výroby nejsou testovány na zvířatech - výhradně na hodných lidech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čaje a nápoje
Hmotnost: 0.04 kg
Složení: Vegan, Bez lepku
Výroba: Česká republika
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Owouhedspar 17.11.2019 01:58
d3d3LmZvbGx5LmN6 isoqig-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/buy-phicalis/#isoqig-u]isoqig-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/buy-phicalis/#isoqig-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#isoqig-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#isoqig-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#isoqig-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#isoqig-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#isoqig-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#isoqig-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#isoqig-t ivabaki
Odpovědět
Udobaze 17.11.2019 01:58
d3d3LmZvbGx5LmN6 uriyie-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/buy-phicalis/#uriyie-u]uriyie-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/buy-phicalis/#uriyie-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#uriyie-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#uriyie-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#uriyie-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#uriyie-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#uriyie-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#uriyie-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#uriyie-t imahosaym
Odpovědět
Hubemavikani 17.11.2019 01:58
d3d3LmZvbGx5LmN6 wesodugij-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/buy-phicalis/#wesodugij-u]wesodugij-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/buy-phicalis/#wesodugij-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#wesodugij-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#wesodugij-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#wesodugij-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#wesodugij-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#wesodugij-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#wesodugij-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#wesodugij-t ixajquty
Odpovědět