Biomagick Bio Detoxikační náplasti 14 ks

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

100% přírodní detoxikační náplasti k účinné detoxikaci organismu, při hubnutí a posílení imunitního systému neinvazivní cestou.

Dostupnost Na cestě od dodavatele
216 Kč
Kód produktu 00571
Výrobce Biomagic
Kategorie Očista těla
Položka byla vyprodána...
 

Detoxikační náplasti jsou všeobecně velkým pomocníkem při detoxikaci organismu, při hubnutí, aktivují metabolismus a rychlejší spalování. V jednom balení detoxikačních náplastí Biomagick naleznete očistnou a detoxikační kúru na 1 týden. Náplasti představují jeden z nejpohodlnějších a zároveň nejúčinnějších způsobů očisty těla, avšak jedině ve spojení s úpravou jídelníčku. Pokud budete v době detoxikace jíst maso, uzeniny, sladkosti nebo jakékoli jiné organismus zatěžující potraviny, pak detoxikace úspěšná nebude. Při jakékoli detoxikaci organismu doporučujeme pití čistících čajů, zejména čajů, které detoxikují střeva a trávicí trakt, játra a žlučník. Právě do těchto orgánů se ukládá nejvíce škodlivin. Detoxikační náplasti vám je pomohou rychleji odvést z těla. 100% přírodní produkt, unikátní složení a navíc certifikováno pro EU.

Náplasti vytáhnou z vašeho těla nečistoty, zatímco vy spíte. Zbavíte se bolesti nohou a zároveň budete i hubnout. Nalepíte přes noc na chodila, ráno budou náplasti znečištěné od vašich toxinů. Asi po 14denní kúře, uvidíte menší znečištění náplastí (záleží, jak hodně jste znečištěni). Náplasti jsou velice oblíbené při redukční dietě, protože pomáhají při hubnutí. Náplasti dále odstraňují bolesti dolních končetin. Po použití náplastí se zbavíte bolesti nohou.  

Jak detoxikační náplasti pomáhají? Urychlují metabolismus, důležité při redukci hmotnosti. Zmírňují bolesti nohou (oblíbené u starších lidí). Zmírňují otoky nohou. Uvolňují svalstvo na nohách. Odstraňují zápach z nohou. Posilují imunitní systém. Zlepšují kvalitu spánku. Snižují únavu. Zvyšují energii.   

Již po 1. použití lze odhadovat, jaký je stupeň toxicity našeho organismu podle zabarvení a nebo zápachu použitých náplastí (zabarvení od světle šedé až k tmavě hnědé). Při používání dochází k redukci zabarvení a zápachu použitých náplastí. Detoxikační náplasti Biomagick jsou bezpečnou, neinvazivní a účinnou cestou očisty těla. Podporují absorbování toxických a zdraví nebezpečných látek z těla skrze pokožku. Tento proces je nejen revitalizační a čistící, ale zároveň posiluje imunitní systém. Výsledkem může být mimo jiné zlepšení cirkulace krve a lepší funkce metabolismu. Díky mírnému zahřátí v místě aplikace podporuje také dobrý a kvalitní spánek a uvolňuje svalstvo.  

Použití: Náplasti jsou určeny pouze pro vnější použití. Náplasti skladujte mimo dosah dětí a na suchém místě při pokojové teplotě. Nepoužívejte náplasti na oči a otevřené rány, na popáleniny, na obličej, na podrážděnou nebo citlivou pokožku, používejte výhradně náplasti z nepoškozeného sáčku. Náplasti nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy, děti do 6 let a lidi s alergií na leukoplast. V případě, že při použití pociťujete nějaké těžkosti, ihned náplast odstraňte. Náplasti nikdy nepoužívejte opakovaně!  

Složení: Bambo vinegar, Tree vinegar, Tourmaline , chitosan, dextrin, vitamin C, Detox herbal extracts.  

Balení obsahuje 14 ks polštářků s aktivní látkou a 14k s speciálních náplastí. Určeno pro 7denní kúru očisty těla (dle učení Tradiční čínské medicíny je 7denní kúra optimální dobou k očistě těla od škodlivých toxinů). 

Společnost ADIEL se věnuje kosmetickým přípravkům, výživovým doplňkům stravy, farmacii a zdravotnickým prostředkům. V sortimentu značky ADIEL naleznete naturální organické produkty vycházející jak z tradičních zkušeností, tak z nejnovějších vědeckých studií.

Detoxikace detoxikace
Složení pomůcky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.