Ochranná rouška dětská Petra 1ks

Neohodnoceno
Značka: Folly

Dvouvrstvá bavlněná ochranná rouška na obličej s kapsou na filtr ochrání v období viróz. Chráníte své děti, své okolí a podpoříte lokální švadlenku Petru.

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno u dodavatele
169 Kč –20 % 135,20 Kč / ks
Ochranná rouška dětská Petra 1ks
Neohodnoceno
Značka: Folly
Ochranná rouška dětská Petra 1ks
Akce
169 Kč –20 %
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Dvouvrstvá bavlněná ochranná rouška na obličej pro děti ochrání v období viróz.

Bavlněné roušky mohou zastavit jemné kapénky ze slin, pomocí nichž se vir dále šíří. Bavlněná rouška dle studií může zachytit téměř 80 % všech vykašlaných infekčních částic, čímž ji lze téměř srovnat s rouškou chirurgickou, která jich zachytí až 85 %. 

Rouška má speciální kapsu na dodatečný filtr, který chrání před vdechováním virů a bakterií. Doporučujeme Perlan. 

Bavlněnou roušku lze používat opakovaně, ale je nutné ji sterilizovat, tedy nejlépe vyvařit a vyžehlit. 

Klíčové vlastnosti:

  • ochrana před nákazou a šířením kapének
  • speciální kapsa na dodatečný filtr
  • velikost pro děti
  • lze používat po sterilizaci opakovaně
  • šetří přírodu
Náš tip:  
 

Aplikujte pár kapek éterického oleje Eukalyptus nebo Ravintsara nebo Tea tree na dýchací roušku nebo na filtr vložený do roušky a zesílíte tak její preventivní účinek.

Doporučené použití:  
 
  1. Před prvním použitím vyperte a sterilizujte parním žehlením. 
  2. Před manipulací s rouškou je vhodné mít vždy čisté  a vydezinfikované ruce.
  3. Snažte se dotýkat pouze okrajů roušky, co nejméně sahat na střed a přední části ústenky.
  4. Po sundání roušky si umyjte a dezinfikujte ruce.
  5. V případě použití filtru ho pravidelně vyměňujte.
 

Složení: 

Rouška: 100 % bavlna. 

Bavlněná rouška je bezpečná, chrání Vás i okolí.

Bavlněná rouška dle studií může zachytit téměř 80 % všech vykašlaných infekčních částic, čímž ji lze téměř srovnat s rouškou chirurgickou, která jich zachytí až 85 %. Nejen Vás chrání, ale zabraňuje i případné šíření virů od vás. Pro maximální účinnost vyměňte roušku po každém použití, zejména pokud se pohybujete mezi větším množstvím lidí.  
 
Bavlněnou roušku sterilizujte.
 
Pro sterilizaci bavlněnou roušku vyvařte minimálně 5 minut nebo vyperte na 90 stupňů aspoň 30 min. Tak se důkladně zničí všechny mikroorganismy. Nechte usušit. Poté ještě vyžehlete ideálně párou. Pokud nemáte parní žehličku, pak alespoň na nejvyšší stupeň po dobu 5 minut. Roušku nečistěte chemicky. 
 
Výrobce: Folly ve spolupráci se švadlenkou Petrou, Česká republika.
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: FFP2 respirátory a roušky
Hmotnost: 0.1 kg
Šetrnost k přírodě a lidem: Opakované použití, Netestováno na zvířatech, Certifikované produkty
Certifikace: OEKO Tex
Výroba: Česká republika, Lokální výroba
Položka byla vyprodána…
Nevyplňujte toto pole:
Dětská rouška 30.3.2020 11:25
Opravdu tento tvar roušky dítěti nesedí. Ve spodní části je moc volná a tím je rouška nenositelná, protože nemůže plnit funkci.
Odpovědět
Rouška 30.3.2020 14:36
Já jsem nakonec nechala roušku v oblasti nosu lehce přešít,aby nebyla tak dlouhá a nevytvářela tak mohutný zobák a ten vlajici spodek zavírám dítěti do bundy. Výhodou této roušky je to,že je na nose hodně volná,že se v ní dítěti dobře dýchá. Jen škoda,že zde není fotka dítěte v roušce pro lepší představu,protože rouška je opravdu zvlaštní.
Dětská rouška 24.3.2020 16:59
Koupila jsem tuto roušku klukovi a vím,že by člověk měl být rád za cokoliv na obličeji,nicméně tato rouška není nositelná. Pro dítě rozhodně není dobře ušitá.Vypadá spíš jako náhubek pro psa,možná tomu by seděla líp. Nezbývá mi nic jiného než objednat roušku jinde.
Odpovědět
27.3.2020 08:19
Dobré ráno, děkuji za zprávu a doplňující informace. Pokud s rouškou unejste spokojená, napište nám prosím na email poradime@folly.cz , rádi roušku vyreklamujeme, případně se domluvíme na řešení, které Vám bude vyhovovat. Hezký den, Martina Folly
Rouška 25.3.2020 23:01
Vím,jak má rouška vypadat a co přesně má zakrývat. Tahle je ušitá tak,že je v oblasti nosu a úst tolik látky,že dítěti dosahuje na hrudník a ve spodní části nesedi,dám tam celou ruku,takže když pominu vzhled ,tak rouška neplní žádnou funkci. Nesedí ani dospělému. Zkusím roušku nechat přešít tak,aby byla nositelná,protože látka je dobrá. Pokud vyhovuje dětem vašich zaměstnanců,tak bych docela ráda viděla fotku. Email na mě máte. Děkuji
25.3.2020 08:25
Dobré ráno, Renato, děkuji za zprávu a recenzi roušky. Moc nás mrzí, že rouška nesedla. Rouška tvarem může připomínat "náhubek", ale je to zejména pro to, aby pokrývala co největší povrch obličeje a pečlivě zakryla nos a ústa. Věřím, že je to nezvyk i pro dítě, ale tento druh roušky používají i kolegové pro své děti a jsou spokojení. Možná by mohl více vyhovovat a sednout skládaný typ roušky. S přáním hezkého dne, Martina Folly.