Ecoforce Náhradní vyměnitelná hlavice 2ks

Neohodnoceno
 
Vegan Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Vyměnitelné náhradní hlavice pro Eko kartáč na nádobí. Hlavice účinně odstraní zaschlou špínu i připáleniny. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
14.7.2020
65 Kč / ks    
Značka EcoForce
Kategorie Hadříky, houbičky a kartáče
 

Vyměnitelné náhradní hlavice pro Eko kartáč na nádobí. Hlavice účinně odstraní zaschlou špínu i připáleniny. Hlavice kartáče mají chytře tvarované štětiny, které jsou pevné, odolné a umožňují čistění i špatně přístupných míst nádobí. 

Kartáče a obaly EcoForce jsou ekologické, vyrobeny z recyklovaného materiálu.

Rozměr: 22 x 3 cm.

Složení: z 89% recyklovaného plastu, štětiny ze 70%.

EcoForce je malý britský rodinný podnik z Wellingborough, vyrábějící ucelenou řadu použitelných a cenově dostupných ekologických čisticích prostředků z recyklovatelných materiálů, které by jinak skončily na skládce. Všechny produkty EcoForce jsou vyrobeny v Anglii a minimálně z 90% recyklovaných materiálů.

EcoForce spojuje inovativní design s funkční praktičností, naslouchá svým zákazníkům a neustále zlepšuje a rozšiřuje portfolio výrobků. Produkty EcoForce jsou ekologické a šetrné vůči životnímu prostředí, ale také funkční, praktické, které využijete při běžném úklidu v domácnosti i v kuchyni.

Příběh značky EasyDo Products Ltd začal ve Velké Británii v roce 1968 Solomonem a Bennym Neumannem, současným dědečkem a otcem ředitelů. Byli to čeští uprchlíci a Solomon byl dříve jedním ze zakladatelů a technických inovátorů značky DIY Polycell. Solomon a Benny byli inovátory a v EasyDo se zaměřil na nové, efektivní výrobky pro kutily. Rané výrobky zahrnovaly první bělidlo na injektážní malty, inovativní plnivo na dřevo a barviva / parafiny. Když Benny nemohl najít vhodný čistič varných desek, vytvořil a vyvinul Hobcare, první britský produkt na čištění varných desek, který je dodnes na trhu velmi oblíbeným produktem. V roce 1985 Benny uvedl na trh Dishmatic® - první plněný a znovu naplnitelný mycí nástroj ve Velké Británii. Během prvních let byl produkt vyráběn ve zchátralém mlýně ve Wellingborough v Northamptonshire. I dnes tady společnost výrobu provozuje, ale v továrně o rozloze 5500 m2 s nejmodernějšími stroji a procesy kontroly kvality. Dishmatic® je hrdinský produkt a klíčový člen rodiny Dishmatic, který je oblíben po celém světě.

Hmotnost 0.1 kg
Složení Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem Opakované použití, Recyklovatelné obaly
Výroba Velká Británie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.