EcoForce Dishmatic Náhradní houbičky heavy duty 3 ks

Neohodnoceno
 
Vegan Efekt lupa
 

Savé houbičky z recyklovaných materiálů k použítí na kartáč EcoForce i na násadu Dishmatic si poradí ze zaschlou špínou a mastnotou.

 

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
28.7.2021
59 Kč / ks    
Značka EcoForce
Kategorie Hadříky, houbičky a kartáče
 

Velmi savé houbičky z recyklovaných materiálů k použítí na kartáč EcoForce i na násadu Dishmatic si poradí ze zaschlou špínou a mastnotou.

Houbičky EcoForce se vyrábějí ze zbytků pěny, které vznikají v různých výrobních provozech a jsou obvykle vyhazovány na skládky. Tyto zbytky jsou rozemlety a pak jsou teplem a tlakem spojeny dohromady. Následuje přidání drátěnky a velmi savé houbičky EcoForce jsou připraveny na cestu třeba právě do vaší kuchyně.
 

Dismatic je multifunkční výrobek s možností výměny různých hlavic - kartáč, houbička nebo drátěnka. Speciální plnitelná násada pro snadné používání a dávkování mycího prostředku. Mycí prostředek je při používání automaticky přiváděn v potřebném množství do houbičky, nebo kartáčku. Nádobí tak myjete snadno, rychle a pohodlně. Vyrobeno minimálně z 50% recyklovaného plastu. 

Kartáče i obaly EcoForce jsou ekologické, vyrobeny z recyklovaného materiálu.

Rozměr:7x4x2 cm.

EcoForce je malý britský rodinný podnik z Wellingborough, vyrábějící ucelenou řadu použitelných a cenově dostupných ekologických čisticích prostředků z recyklovatelných materiálů, které by jinak skončily na skládce. Všechny produkty EcoForce jsou vyrobeny v Anglii a minimálně z 90% recyklovaných materiálů.

EcoForce spojuje inovativní design s funkční praktičností, naslouchá svým zákazníkům a neustále zlepšuje a rozšiřuje portfolio výrobků. Produkty EcoForce jsou ekologické a šetrné vůči životnímu prostředí, ale také funkční, praktické, které využijete při běžném úklidu v domácnosti i v kuchyni.

Příběh značky EasyDo Products Ltd začal ve Velké Británii v roce 1968 Solomonem a Bennym Neumannem, současným dědečkem a otcem ředitelů. Byli to čeští uprchlíci a Solomon byl dříve jedním ze zakladatelů a technických inovátorů značky DIY Polycell. Solomon a Benny byli inovátory a v EasyDo se zaměřil na nové, efektivní výrobky pro kutily. Rané výrobky zahrnovaly první bělidlo na injektážní malty, inovativní plnivo na dřevo a barviva / parafiny. Když Benny nemohl najít vhodný čistič varných desek, vytvořil a vyvinul Hobcare, první britský produkt na čištění varných desek, který je dodnes na trhu velmi oblíbeným produktem. V roce 1985 Benny uvedl na trh Dishmatic® - první plněný a znovu naplnitelný mycí nástroj ve Velké Británii. Během prvních let byl produkt vyráběn ve zchátralém mlýně ve Wellingborough v Northamptonshire. I dnes tady společnost výrobu provozuje, ale v továrně o rozloze 5500 m2 s nejmodernějšími stroji a procesy kontroly kvality. Dishmatic® je hrdinský produkt a klíčový člen rodiny Dishmatic, který je oblíben po celém světě.

Hmotnost 0.1 kg
Složení Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem Opakované použití, Recyklovatelné obaly
Výroba Velká Británie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.