NÁŠ ESHOP FUNGUJE BEZ OMEZENÍ. Všechny objednávky vyřizujeme ihned, jak jste u nás zvyklí. Doprava na adresu s Českou poštou a DPD je beze změny, výdejní místa Zásilkovny aktualizujeme každou minutu, takže nabízíme k doručení jen skutečně dostupná. ❤️

You & Oil Výhodná sada Aromaterapie pro děti imunita a nachlazení

Neohodnoceno
 
Vegan Efekt lupa
 

Výhodná sada pro období viróz. Tři éterické oleje pro děti napomáhají při nachlazení, posilují imunitua a ulevují při bolesti v krku.

Dostupnost Skladem
999 Kč / ks    
Značka You & Oil
Kategorie Éterické oleje
 
Výhodná sada nejoblíbenějších bioaktivních směsí dětských éterických olejů při nachlazení, posilující imunitu nejen v zimním období. Perfektní sada pro každého, kdo má malé děti a chce přirozeně pečovat o své zdraví. Snadno aplikovatelné a použitelné doma i na cestách.
 
Sada obsahuje: KIDS Imunita 10ml + KIDS Stop mikrobům 10ml + KIDS Bolest v krku 10ml.
 
KIDS Imunita - Bioaktivní směs esenciálních olejů podporuje správnou funkci imunitního systém a předchází onemocnění dýchacích cest.
 
KIDS Stop mikrobům - Bioaktivní směs esenciálních olejů podporuje správnou funkci imunitního systém a pomáhá ulevit a rychleji se zotavit při nachlazení. Použití do difuzéru.
 
KIDS Bolest krku - Bioaktivní směs esenciálních olejů pomáhá dětem s bolestí v krku. 
 
Doporučené použití:
 
Doporučujeme stimulovat určené pulsní body těla dotekem a jemným třením.
 
Kosmetika You & Oil je bioaktivní.
 
Kosmetika je vytvořená tak, aby naslouchala potřebám těla. Obsahuje bioaktivní rostlinné látky, které na základě vědeckých poznatků spolupracují a pomáhají nastavit rovnováhu v oblasti zdraví i duševní pohody. Každá složka je pečlivě vybrána a společně s ostatními vytváří synergický efekt při řešení zdravotního nebo psychického problému.
 
Aromaterapie You & Oil působí přes pulsní body.
 
You & Oil využívá účinky esencálních olejů prostřednictvím kůže, resp. pulsních bodů. Kůže je největším smyslovým orgánem, kterým můžeme vysílat signály např. imunitnímu systému. Každý pulsní bod označuje specifický shluk krevních cév, které právě používají účinné látky You& Oil k šíření účinků. Esenciální oleje urychlují přístup kyslíku k tělním buňkám, což také zlepšuje metabolismus a regenerační procesy. Bioaktivní směsi esenciálních olejů You & Oil jsou vytvořeny pro léčení různých zdravotních obtíží nebo zvládání emočních problémů.
 
Koncentrovaná síla již v jedné kapce.
 
Směsi You & Oil jsou vytvořené odborníky na aromaterapii. Jsou synergické, jedna složka posiluje účinky druhé složky. Proto jsou směsi mnohem účinnější než jednoduché éterické oleje.
 
Přírodní éterické oleje You & Oil jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Cílem je vždy vytvořit produkt, který má koncentrovanou sílu již v jedné kapce.
 
Aromaterapie jako alternativní druh medicíny.
 
You & Oil vnímá aromaterapii jako z oblíbených druhů alternativní medicíny, která nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody pro léčbu pomocí vůní. Aromaterapie samozřejmě také úzce souvisí s osobností, s jejími záměry, charakterem a dokonce i myšlenkami. Esenciální oleje mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emocionální stavy, které nás provází v období nemocí či nepříjemných stavech.
 
Výrobce: You & Oil, Litva.
 
You & Oil vyvíjí a vyrábí od roku 2014 jedinečné produkty na bázi přírodních olejů a bioaktivních látek, které udržují v rovnováze a povzbuzují životně důležité procesy pokožky. Jedinečné bioaktivní směsi esenciálních olejů, které pomáhají při obnově zdraví a duševní pohody.
 
Nápad se zrodil u zakladatelky Birutė Nastaravičiūtė, která je podnikavou matkou čtyř dětí. Na trhu nenacházela dostatek kvalitních přírodních produktů jak pro sebe tak děti, proto se je rozhodla vytvořit sama. Hlavní myšlenkou a filosofií You & Oil produktů je vytvořit takový produkt, kdy již jeho jediná kapka bude účinná.
 
Jejich receptury jsou inovativní. Aktivně vyhledávají nové ingredience a jejich účinnost zkoumají společně s agenturou MITA Agenturou pro vědu, inovace a technologie a s Litevských výzkumným centrem pro agrikulturu a lesnictví. Hledají především nové lokální zdroje. Jako příklad je kdoule a jejich iniciativou prokázané pozitivní účinky v kosmetice. 
 
You & Oil od svého počátku vyvinulo více než 100 holistických produktů pro zdraví a krásu. Jejich biologická síla a účinnost byla vědecky prokázána.  V portfoliu najdeme produkty pro aromaterapii, zdraví, péči o pleť, vlasy a ústní hygienu. 
 
Produkty You & Oil nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné pro vegany. Produkty získaly jako první v Litvě mezinárodní přísnou certifikaci Ecocert, která potvrzuje vysokou kvalitu vstupních surovin. Dnes již certifkaci obnovenou nemají, ale kvalitu vstupních surovin udržují stále vysokou.
   

 

Hmotnost 0.2 kg
Složení Vegan
Typy pleti suchá pleť, zralá pleť
Šetrnost k přírodě a lidem Recyklovatelné obaly, Netestováno na zvířatech
Výroba Litva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.