Primavera Přírodní éterický olej Geranium Bio 5 ml

Neohodnoceno
 
Vegan Efekt lupa
 

Přírodní éterický olej Geránium má antidepresivní účinky, působí dobře při stavech úzkosti, při premenstruačním syndromu i menopauze.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
30.9.2020
225 Kč / ks    
Značka Primavera
Kategorie Éterické oleje
 

100% přírodní éterický olej Geránium  s hřejivě květinovou vůní. Geránium má antidepresivní účinky, působí dobře při stavech úzkosti, vyrovnává ženskou hormonální hladinu a působí pozitivně při premenstruačním syndromu i menopauze. 

Éterický olej geránium Primavera se získává z listů Pelargonie z biodynamického projektu v Egyptě, kde jsou pěstovány i pomerančové květy a listy, květy fialky či majoránka. Geránium má vůni podobnou růži, ale s bylinným, mírně citrusovým nádechem. Éterický olej se hojně využívá i při výrobě přírodních parfémů.

Éterický olej doporučujeme míchat s ylang ylang, mandarinkou, grepfruitem, cedrem, růží, šalvějí.

Všechny éterické oleje PRIMAVERA jsou vysoce kvalitní. Jsou 100% čisté, uchovány tak, jak byly pečlivě destilovány. Jsou to originální produkty jednoho původu, tzn. obsahují výhradně olej z listů, květů, plodů, větviček nebo kořenů původní rostliny. Při výrobě se nepoužívají žádné syntetické látky, parabeny ani přírodně identické přísady a žádný produkt nepochází z geneticky modifikovaných rostlin. Jsou nekompromisní a naprosto přírodní. 

Klíčové vlastnosti:

  • harmonizující, proti stresu a vyčerpání

  • antibakteriální, protizánětlivé účinky, pozitivně působí při neurodermatitidě

  • při premenstruačním syndromu i menopauze

  • bylinná, mírně citrusová vůně s podtónem růží

  • do aromalamp, difuzérů

  • 100 % přírodní éterický olej

Doporučené použití:

Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru. 

Upozornění: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.

Složení: 

Pelargonium Graveolens Oil *, Citronellol **, Geraniol **, Citral **, Limonene **, Linalool **. ** přirozená součást éterických olejů

Země původu: Egypt/kbA Demeter.

Aromaterapie je léčba pomocí vůní.

Aromaterapie je dnes jeden z oblíbených druhů alternativní medicíny, který nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody a doslova znamená „léčbu pomocí vůní“. 100 % přírodní éterické oleje Primavera se získávají šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin.   

Esenciální oleje a jejich vůně mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emoční stavy, které nás provází nejen v období nemocí. Mají pozitivní vliv na psychiku, harmonizují emoce, posilují intuici a zlepšují zdraví. Éterické oleje se nejčastěji inhalují, ale mohou se použít a jejich účinky využít v koupelích nebo jako přísada masážních olejů.

Výrobce: PRIMAVERA LIFE GMBH, Německo.

Německá společnost PRIMAVERA si vybrala za svůj symbol bohyni jara Primavera, protože jaro ztělesňuje svěží, rozkvétající zeleň, krásu barev a květin.

Filozofií zakladatelů PRIMAVERA je předsevzetí vyrábět přírodní produkty vysoké kvality zodpovědným a trvale udržitelným způsobem s respektem k přírodním zdrojům Země. Pro PRIMAVERA je téma udržitelnosti zásadní a to jak zachování ekologické rovnováhy, zajištění spravedlivých pracovních podmínek tak zapojení se do sociálního projektů.

Společnost PRIMAVERA má své sídlo na úpatí kopců v oblasti Tirolského ALLGAU. Naplánovali a vybudovali trvale udržitelný ostrov-dům PRIMAVERA jako radostné místo pro smysluplnou práci. Velký důraz kladou na téma energie a její smysluplné využití s cílem minimalizovat produkci oxidu uhličitého. Jako zdroj energie pro všechna zařízení využívají fotovoltaické zařízení na střeše budovy. Součástí exteriéru je i promýšlené vytváření zahrady, kde již zasadili více než 10 tisíc aromatických rostlin.

PRIMAVERA aktivně podporuje ekologické, Fair Trade projekty a férové obchodní vztahy s partnery po celém světě, kteří se zabývají pěstováním rostlin s ohledem na životní prostředí a trvalou udržitelnost. Integrita výrobního procesu šetrného k životnímu prostředí a poctivé obchodní praktiky s dlouholetými partnery hrály od samého začátku PRIMAVERA ústřední roli. Tím si kontrolují kvalitu surovin od pěstování po zpracování dle jimi nastavených přísných pravidel. I při výrobě splňují nejpřísnější standardy tak, aby produkty PRIMAVERA co nejvíce čerpaly svou sílu z bohatství přírodních rostlin.

PRIMAVERA spolupracuje na mnoha projektech např. s Bhútánským královstvím, Peru, Nepálem, Kambodžou, Itálií, Sicílií i Francií.

bdih  natrue

Hmotnost 0.05 kg
Složení Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem Netestováno na zvířatech
Použití Stres, Zažívání, Klimakterium
Výroba Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.