Ecozone Odstraňovač plísní 500 ml

Neohodnoceno
Značka: Ecozone

Rychle působící netoxický sprej ničí plísně a efektivně zabraňuje jejich dalšímu růstu. 

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
11.12.2023
215 Kč / ks
Ecozone Odstraňovač plísní 500 ml
Neohodnoceno
Značka: Ecozone
Ecozone Odstraňovač plísní 500 ml
Vegan
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Rychle působící sprej na odstraňování plísní. Efektivně zabraňuje dalšímu růstu plísní na řadě povrchů v domácnosti. Odstraňuje černé i hnědé skvrny. Odstraňovač plísní je netoxický a neobsahuje bělidla. Bezpečný pro většinu povrchů - jako koupelnový tmel, spárovací hmota, sprchové zástěny, parapety apd. Lze jej používat doma i venku. 

Klíčové vlastnosti:

  • ničí plísně a zabraňuje jejich růstu 
  • použití pro interiér i exteriér
  • bez bělidla
  • bezpečný pro domácí čističky
  • netoxický bezpečný i pro domácí zvířata
  • šetří přírodu, biologicky odbouratelný

Doporučené použití:

Aplikujte na suchý povrch. Nastříkejte na místa a nechte uschnout, poté otřete navlhčeným hadříkem. V případě silného znečištění postup opakujte. 

Složení:  

Aqua, Benzalkonium Chloride, Acetic Acid.

Výrobce: Ecozone Ltd, Velká Británie.

Britská společnost Ecozone založena v roce 2000 vyrábí špičkovou ekodrogerii s přírodním složením. Produkty Ecozone obsahují průměrně 99,5 % surovin přírodního původua samozřejmě jsou bez palmového oleje. Sortiment obsahuje vyzkoušené přírodní složky, které nejsou karcinogenní, nejsou agresivní a neobsahují žádné potencionálně lidskému zdraví škodlivé složky. Používají pouze přírodní barviva. Produkty získaly certifikaci UK Allergy, která kontroluje složení a doporučuje produkty pro citlivou a alergickou pokožku.

Cílem je snížit dopad používání čistících prostředků v domácnosti na životní prostředí, snížením množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Produkty jsou bezpečné i do septiku.Jsou 100 % biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné. 

Samozřejmostí je certifikace netestování na zvířatech. 

 

Allergy-Friendly-Product-Logo-small1    leapingbunny  vegan  eco_friendly_products  palm_oil_free_product  plant_based_ingredients  septic_tank_safe

 

 

Nevyplňujte toto pole:
Použití na zeď 4.6.2021 14:32
Dobrý den, je možné přípravek použít i na plíseň na zdi? Případně je nutné stěnu po nastříkání otírat? Děkuji za odpověď
Odpovědět