Sonett Univerzální čistič 500 ml

Neohodnoceno
Značka: Sonett

Koncentrovaný univerzální čistící prostředek na různé povrchy v domácnosti s čistící silou a svěží vůní pomeranče a citrónové trávy.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.3.2023
109 Kč / ks
Sonett Univerzální čistič 500 ml
Neohodnoceno
Značka: Sonett
Sonett Univerzální čistič 500 ml
Vegan
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Koncentrovaný univerzální čistící prostředek na čištění kachliček, oken, kuchyní, koupelen, karoserií aut a jiných hladkých povrchů.

Cukr, škrob a kokosový tuk jsou surovinami pro použité cukrové tenzidy. Spolu s deriváty vyrobenými z kokosového tuku a oxidů síry, tvoří kombinaci vzájemně se doplňujících a posilujících aktivních čistících látek s vynikající schopností rozpouštět tuky a s velmi vysokou snesitelností pro pokožku. Při procesu výroby cukrových tenzidů a derivátů kokosového oleje se z rostlinných surovin škrobu, cukru a tuku získávají části, které však zůstávají ve své přirozené struktuře plně zachovány. Pro mikroorganismy je proto snadné rychle a úplně tyto tenzidy rozložit. Cukrové tenzidy i deriváty kokosového oleje jsou podle OECD biologicky snadno odbouratelné. Navíc olej z pomerančové kůry zesiluje schopnost produktu rozpouštět tuky.

Doporučené dávkování: Koncentrát: několik kapek přípravku naneste na houbičku nebo vlhký hadřík. Na čištění oken: rozmíchejte 5 ml přípravku na 5 l vody. Následně použijte houbičku a stěrku.

eco garantie  eco control

Složení: INCI: Aqua, Alkylpolyglucoside C10–C16 ( lauryl glucoside ), sodium C8–C14 fatty alcohol sulphate ( sodium octyl sulfate, sodium lauryl sulfate ), alcohol, sodium chloride, limonene, sodium citrate, parfum *, citral *      *certified organically grown

Zásady ekologické drogerie SONETT  Výrobky Sonett  jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky. Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů Certifikát Eco Control, Eco Garantie. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: