Ecozone Přírodní prostředek proti roztočům 500 ml

Neohodnoceno
Značka: Ecozone
Účinný a bezpečný přírodní přípravek s rostlinným složením zatočí s roztoči ve vašich domovech. Ideální pro alergiky!
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
6.12.2023
215 Kč / ks
Ecozone Přírodní prostředek proti roztočům 500 ml
Neohodnoceno
Značka: Ecozone
Ecozone Přírodní prostředek proti roztočům
Vegan
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Bezpečný přírodní přípravek s rostlinným složením a esenciálními oleji napadající a odpuzující roztoče v domácnosti. Lze jej použít na matrace, polštáře, koberce a další textilní vybavení vašeho domu. Netoxický přípravek na bázi rostlin je vhodný i pro alergiky a astmatiky, certifikovaný přísnými standardy jako UK Allergy Friendly Product. 

Klíčové vlastnosti: 

  • odpuzuje a ničí roztoče
  • jedna aplikace vydrží až 6 měsíců
  • přírodní složení
  • netoxický, bezpečný i pro děti a domácí zvířata
  • šetří přírodu, biologicky odbouratelný

Doporučené použití: 

Přípravek jednoduše postříkejte mlhou s rozprašovače na postižené oblasti nejméně ze vzdálenosti 30cm. Nechte stříkané oblasti řádně zaschnout. V případě potřeby opakujte. Nestříkejte přímo na textilie. Je vhodné stříkat na povrch několik hodin před spaním. 

Složení: 

N, N-Didecyl-N, N-Dimethyl Ammonium chloride, Water.

Výrobce: Ecozone Ltd, Velká Británie.

Britská společnost Ecozone založena v roce 2000 vyrábí špičkovou ekodrogerii s přírodním složením. Produkty Ecozone obsahují průměrně 99,5 % surovin přírodního původua samozřejmě jsou bez palmového oleje. Sortiment obsahuje vyzkoušené přírodní složky, které nejsou karcinogenní, nejsou agresivní a neobsahují žádné potencionálně lidskému zdraví škodlivé složky. Používají pouze přírodní barviva. Produkty získaly certifikaci UK Allergy, která kontroluje složení a doporučuje produkty pro citlivou a alergickou pokožku.

Cílem je snížit dopad používání čistících prostředků v domácnosti na životní prostředí , snížením množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Produkty jsou bezpečné i do septiku.Jsou 100 % biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné.

Samozřejmostí je certifikace netestování na zvířatech. 

  leapingbunny  vegan  eco_friendly_products  palm_oil_free_product  plant_based_ingredients  septic_tank_safe

 

 

Nevyplňujte toto pole:
jake esencialni oleje? 16.1.2021 02:04
udava se tam ze je to prirodni a obsahuje esencialni oleje ..pak ze je to bez vune??? a ve slozeni je Složení: N, N-Didecyl-N, N-Dimethyl Ammonium chloride, Water. Didecyldimethylammonium chloride (DDAC) is a commonly used biocide that can cause lung inflammation and fibrosis. However, the mechanism of this pulmonary toxicity is unclear. Toxicke ???? opuchnuti plic? neni to ze to ma byt prirodni ???? nechapu nic nekdo muze vysvetlit ??? DDAC induced cell damage, including injury of mitochondria and lysosomes with the release of lactate dehydrogenase (LDH), as well as caused cell morphological changes and necrotic reactions. In a clonogenic assay, treatment with a low concentration of DDAC (5 μM) for 10 days reduced both the number and size of the colonies, which are indexes of cell growth. In addition, DDAC increased intracellular reactive oxygen species (ROS) production while it decreased glutathione (GSH) activity. Therefore, our results suggest that exposure to even a low concentration of DDAC may inhibit cell growth and cause oxidative stress in lung epithelial cells.
Odpovědět
20.1.2021 06:29
Dobrý den, děkuji za Váš zájem o náš přirodní portál a příspěvek. Kde jste prosím čerpala informace ohledně škodlivost složení, případně o tom, že je produkt bez vůně? Výrobek obsahuje esenciální oleje přírodního původu, které odpuzují roztoče. Zmíněné možnosti zdravotních komplikací se týkají pouze výrobků s vysokou koncentrací těchto látek, například průmyslové čističe apod. Koncetreace látek v tomto výrobku je zcela minimální. Zašlete nám zdroj informací pro ověření u výrobce? S přáním hezkého dne, Martina Folly.