Ecozone Čistič zanesených odpadů umyvadel a van

Neohodnoceno
Značka: Ecozone

Intenzivní čistič odpadů se silou přírodních enzymů aktivně rozloží vlasy, mastnotu v ucpaném odpadě umyvadel i van. Šetrný vůči septiku i životnímu prostředí.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
11.12.2023
349 Kč / ks
Ecozone Čistič zanesených odpadů umyvadel a van
Neohodnoceno
Značka: Ecozone
Ecozone čistič zanesených umyvadel a van
Vegan
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Intenzivní čistič odpadů se silou přírodních enzymů aktivně rozloží látky v ucpaném odpadě umyvadel i van. Jedinečné složení se speciálně vyvinutými enzymy, které dokážou beze zbytku rozpustit vlasy i chlupy, které ucpávají odpady. Neobsahuje toxické žíraviny. 

Čistič koupelnových odpadů působí jako šok ve výlevce. Lahev obsahuje dvě koncentrované dávky, které zvládnou i ten nejhůře ucpaný odpad v koupelně.

Klíčové vlastnosti:

  • přírodní enzymy rozloží vlasy, chlupy, mýdlo, usazeniny, mastnotu
  • bezpečný pro domácí čističky a vodní toky
  • šetří přírodu, biologicky odbouratelný
Doporučené použití:
 
Nalijte 2 litry teplé vody do odtoku odpadu. Poté nalijte polovinu obsahu láhve do odtoku, aniž byste přidali další vodu. Nechejte působit 12 až 24 hodin, poté přidejte 2 litry teplé vody. Pravidelně opakujte jednou měsíčně, abyste udrželi odpady čisté. 

Složení: 

Aqua, Alcohol Ethoxylate, Alcohol, Enzyme Blend.

Výrobce: Ecozone Ltd, Velká Británie.

Britská společnost Ecozone založena v roce 2000 vyrábí špičkovou ekodrogerii s přírodním složením. Produkty Ecozone obsahují průměrně 99,5 % surovin přírodního původua samozřejmě jsou bez palmového oleje. Sortiment obsahuje vyzkoušené přírodní složky, které nejsou karcinogenní, nejsou agresivní a neobsahují žádné potencionálně lidskému zdraví škodlivé složky. Používají pouze přírodní barviva. Některé produkty získaly certifikaci UK Allergy, která kontroluje složení a doporučuje produkty pro citlivou a alergickou pokožku.

Cílem je snížit dopad používání čistících prostředků v domácnosti na životní prostředí , snížením množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Produkty jsou bezpečné i do septiku. Jsou 100 % biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné. 

Samozřejmostí je certifikace netestování na zvířatech. 

 

 leapingbunny  vegan  eco_friendly_products  palm_oil_free_product  plant_based_ingredients  septic_tank_safe

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: