Ecozone Čistič kuchyňských odpadů 1 l

Neohodnoceno
Značka: Ecozone

Účinný čistič kuchyňských odpadů se silou přírodních enzymů aktivně rozloží látky v ucpaném odpadě. Šetrný vůči septiku i životnímu prostředí.

Dostupnost Skladem
Možnosti dopravy
27.9.2021
standardní cena: 249 Kč –19 % 201 Kč / ks
Ecozone Čistič kuchyňských odpadů 1 l
Neohodnoceno
Značka: Ecozone
Ecozone Čistič kuchyňských odpadů 1l
Akce Vegan
249 Kč –19 %
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Čistič kuchyňských odpadů působí jako šok ve výlevce. Pokročilé složení čističe se silou přírodních enzymů aktivně rozloží mýdlo, mastnotu i zbytky biologických materiálů. Poradí si s ucpaným odpadem, aniž by poničil potrubí či septik ve vašem domě.  

Klíčové vlastnosti:
 
  • přírodní enzymy rozloží mýdlo, usazeniny, mastnotu

  • bezpečný pro domácí čističky a vodní toky

  • šetří přírodu, biologicky odbouratelný

Doporučené použití:
 
Pro aktivaci čističe dobře protřepejte. Nalijte polovinu láhve do odpadového otvoru. Nechejte působit 12 až 24 hodin, poté propláchněte 2 litry teplé vody.

Složení: 

Aqua, C12-14-oxoalcohol polyglycolether, 9EO Propylene Glycol Xanthan gum Parfum Lipase Amylase Subtilisin Celullase Colorant Methylisothiazolone Benzisothiazolone Carboxymethylcellulose Sodium sulphate 2-oxapanone, homoplymer, oxydi-2,1-ethanediyl ester Calcium carbonate,  Glycerin, Sodium lauryl sulphate, Zinc salt of ricinoleic acid, Choline chloride, Bacterial culture, non pathogenic.

Výrobce: Ecozone Ltd, Velká Británie.

Britská společnost Ecozone založena v roce 2000 vyrábí špičkovou ekodrogerii s přírodním složením. Produkty Ecozone obsahují průměrně 99,5 % surovin přírodního původua samozřejmě jsou bez palmového oleje. Sortiment obsahuje vyzkoušené přírodní složky, které nejsou karcinogenní, nejsou agresivní a neobsahují žádné potencionálně lidskému zdraví škodlivé složky. Používají pouze přírodní barviva. Produkty získaly certifikaci UK Allergy, která kontroluje složení a doporučuje produkty pro citlivou a alergickou pokožku.

Cílem je snížit dopad používání čistících prostředků v domácnosti na životní prostředí, snížením množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Produkty jsou bezpečné i do septiku. Jsou 100 % biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné. 

Samozřejmostí je certifikace netestování na zvířatech. 

 

Allergy-Friendly-Product-Logo-small1  leapingbunny  vegan  eco_friendly_products  palm_oil_free_product  plant_based_ingredients  septic_tank_safe

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: