Tierra Verde Pomerančový odmašťovač sprej 750 ml

Neohodnoceno
Značka: Tierra Verde

Ekologický odstraňovač mastnoty z pomerančových terpenů s citrusovou vůní a praktickým rozprašovačem pro běžný úklid v kuchyni i koupelně. 

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
16.8.2022
109 Kč –9 % 99 Kč / ks
Tierra Verde Pomerančový odmašťovač sprej 750 ml
Neohodnoceno
Značka: Tierra Verde
Yellow & Blue Pomerančový odmašťovač sprej 750ml
Akce Vegan
109 Kč –9 %
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Ekologický odstraňovač mastnoty z pomerančových terpenů s krásnou citrusovou vůní. Praktický rozprašovač je skvělý pro běžný úklid v kuchyni i koupelně. Neutrální pH odmašťovače je vhodné i pro mramorové povrchy.

Při výrobě pracích a čistících prostředků Tierra Verde používá jen ty suroviny, které jsou šetrné k lidskému zdraví lidí a představují co nejmenší zátěž pro životní prostředí.

Klíčové vlastnosti:

  • čistí a odmašťuje povrchy, skvrny, otisky prstů

  • pomerančová vůně

  • praktický rozprašovač

  • neutrální pH odmašťovačei pro mramorové povrchy

  • 100 % biologicky rozložitelný

Doporučené použití:                                                 

Stříkněte na povrch a setřete suchým hadrem. Při velkém znečištění nechte působit několik minut. Odmašťovač můžete použít i na skvrny na prádle, předem ale otestujte stálobarevnost textilu.

Složení: 

< 5 % neionický tenzid rostlinného původu, d-limonene, benzoan sodný.

Bezpečnost: Uchovávejte mimo dosah dětí. Způsobuje vážné podráždění očí. Používejte ochranné rukavice. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO (224919293, 224915402) nebo lékaře. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Skladujte při teplotě 5-30 °C. Likvidace: nepoužitý výrobek odevzdat ve sběrně nebezpečného odpadu. Znečištěný obal po důkladném vyprázdnění, vyčistit několikrát výplachem vody a po vyčištění je možné jej odložit do nádob pro sběr komunálního odpadu. 

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Česká republika

Česká značka Tierra Verde založena v roce 2008 je průkopníkem ve výrobě ekologických pracích a čistících prostředků.  Je mezi prvními lokálními značkami, která aktivně podporuje bezobalový prodej.

Pod několika značkami vyrábí produkty, které jsou kvalitní, účinné a šetrné vůči životnímu prostředí. Pod vlastní značkou YELLOW & BLUE vyrábí prací a čistící prostředky na bázi mýdlových ořechů. Značka CASA ORGANICA představuje výrobky a pomůcky na úklid vyrobené z bambusu, bio bavlny a dřeva. Produkty intimní hygieny pod značkou GAIA CUP a MAMA NATURA kosmetické produkty péče o tělo. 

Tierra Verde od roku 2019 vyrábí v Brně Popůvkách prací a čistící produkty s certifikací EcoGarantie, která garantuje co nejmenší negativní dopad na zdraví a životní prostředí. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty