Tru Earth Eko Prací pásky na dětské prádlo Baby 32 ks

Neohodnoceno
Značka: Tru Earth

Revoluční eko prací pásky s koncentrovanou prací formulí pro praní bílého a barevného dětského prádla. Svěží jemná vůně. 32 pracích dávek.

 

Dostupnost Skladem
Možnosti dopravy
27.9.2021
359 Kč / ks
Tru Earth Eko Prací pásky na dětské prádlo Baby 32 ks
Neohodnoceno
Značka: Tru Earth
truearth Baby (kopie)
Novinka Vegan
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Revoluční eko prací pásky s koncentrovanou prací formulí pro praní bílého a barevného dětského prádla. Jemná vůně a složení šetrné vůči citlivé dětské pokožce. Koncentrovaná síla prací formule v každém pracím proužku účinně odstraňuje běžné nečistoty a skvrny i při nízkých pracích teplotách. I když je pásek malý má stejnou prací účinnost jako 40 g běžného pracovního prostředku.  

Revoluční prací proužek Tru Earth je šetrný i k životnímu prostředí. Neobsahuje parabeny, sulfáty a 1,4-dioxan, což je certifikováno nezávislými laboratorními testy. Neobsahují palmový olej ani lepek. 

Prací proužek Tru Earth je ekologický. Významně snižuje plastový odpad, který vzniká při používání tekutých pracích prostředků v plastových nádobách. Složením je snadno biologicky odbouratelný v souladu s OECD 310D. Navíc prací proužky jsou baleny v recyklovatelném kompostovatelném papírovém kartonu, který je ve velikosti obálky.

Je vhodný pro vegany, žádné vstupní suroviny ani výrobek nejsou testovány na zvířatech a neobsahuje žádné živočišné složky.

Používáním pásků Tru Earth si zjednodušíte svůj život. Žádný nákup a nošení těžkých lahví s pracím prostředkem, menší prostor na skladování a žádné nošení prázdných plastových nádob do třídících kontejnerů. 

Vhodné pro:

normální pokožka

Klíčové vlastnosti:

 • praní bílého i barevného prádla

 • koncentrovaná čistící formule

 • účinný i při nízkých teplotách od 30°

 • pro běžně špinavé prádlo

 • velmi jemná vůně 

 • hypoalergenní

 • v přírodě snadno odbouratelný

 • bez parabenů, fosfátů, chlorového bělidla

 • snižuje plastový odpad

 • kompostovatelný papírový obal

 • ekologický prací přípravek

 • 32 pracích dávek

Náš tip: 

Na silně znečištěné prádlo použijte dva prací pásky.

Doporučené použití:

Pásek vložte do pracího bubnu a perte běžným způsobem. Pro odstranění mastnoty a odolných skvrn použijte odstraňovač na skvrny. Pro menší objem prádla použijte půl pásku.

Pro pračky s větším objemem na 8 kg prádla použijte dva pásky.

Prací proužek vytváří menší množství pěny než běžné tekuté prací prostředky a je vhodný do všech typů praček, včetně vysoce účinných (HE).

Uchovávejte na suchém místě, mimo dosah dětí.

Složení:

Vegetable Glycerin (plant-derived from soy softener), Starch( plant-derived from maize biodegradability booster), PVA (polyvinyl alcohol), biodegradable supporting matrix, Potassium Sorbate (Food grade preservative), Light Mineral Oil ( Used in manufacturing as a processing aid, not an active product ingredient), Cocamido propyl betaine (coconut oil based, biodegradable amphoteric surfactant (cleaning agent) and foam booster), Sodium Gluconate (plant-derived and food-grade, biodegradable water softener that prevents soil from resettling on fabric after it has been removed during washing),  Lauryl dimethyl amine oxide (plant-derived, biodegradable non-ionic surfactant (cleaning agent) and foam stabilizer), Sulfonic acids, C14-16-alkane hydroxy and C14-16-alkene, Sodium salts (biodegradable surfactant as cleaning agent), Glycereth cocoate (plant derived and food grade, biodegradable water softener), Caprylyl Glucoside, Octyl Glucoside (non-ionic surfactants as cleaning agents), Fragrance oil blend ( natural essential oils and synthetic ingredients), Residual Water.

Výrobce: MPM Group, Kanada.

Prací proužek Tru Earth je vyráběn v nejmodernější laboratoři v Kanadě. Revoluční produkt je na trhu od roku 2020 a sklízí stále větší pozitivní ohlasy. Zakladatelé, tři kanaďané, vyvinuli prací prostředek, který je nejen šetrný k pokožce, ale i k životnímu prostředí. Snižuje uhlíkovou stopu a pomáhá snížit plastový odpad na naší planetě. 

Prací prostředky Tru Earth mají dramaticky menší ekologickou stopu než tekuté a práškové prací prostředky. Obal Tru Earth je z papírového kartónu a jeho nízká hmotnost pouhé 3 gramy snižuje spotřebu pohonných hmot při jejich přepravě i emise uhlíku globálního oteplování až o 94% ve srovnání se současnými tekutými a práškovými čisticími prostředky konvenčních značek.

Při používání ekologických proužků Tru Earth by byly roční ekologické úspory enormní, např. odstraní jednu miliardu plastových nádob z klasických pracích prostředků, které se na světě spotřebují.

Technologie Tru Earth Eco-Strips je licencována společností Dizolve Group Corporation a distribuována prostřednictvím značky Tru Earth. Tru Earth je společnost MPM Group of Brands.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prostředky
Hmotnost: 0.2 kg
Složení: Vegan, Bez parabenů, Bez SLS/SLES, Bez silikónů
Typy pokožky: citlivá pokožka
Šetrnost k přírodě a lidem: CO2 Neutral, Recyklovatelné obaly, Netestováno na zvířatech
Výroba: Severní Amerika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: