Frosch Prací prostředek na kojenecké a dětské prádlo BABY EKO 1500 ml

Neohodnoceno
Značka: Frosch

Hypoalergenní prací prostředek s výtažky z heřmánku šetrně pere a jemně provoní bílé i barevné kojenecké a dětské prádlo. 21 pracích dávek.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
11.12.2023
270 Kč / ks
Frosch Prací prostředek na kojenecké a dětské prádlo BABY EKO 1500 ml
Neohodnoceno
Značka: Frosch
4009175941794 Frosch Prací prost²edek na kojenecké prádlo (EKO, 1500ml) 6768183 V
Vegan
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Hypoalergenní prací prostředek s výtažky z heřmánku šetrně pere a jemně provoní bílé i barevné kojenecké a dětské prádlo. Přírodní složení je vhodné i pro citlivou pokožku.  Účinný už při teplotě 30°C až do 95°C. Vhodný i na ruční praní. 

Produkty Frosch mají účinnou přírodní recepturu s aktivními složkami s vysokým čistícím účinkem. Povrchově aktivní látky z obnovitelných rostlinných zdrojů, které se po použití v přírodě rychle a účinně rozkládají. 

Produkty Frosch jsou bez obsahu škodlivých chemických látek jako např. fosfáty, boráty, formaldehydy, EDTA nebo halogenové organické sloučeniny. Jsou bez obsahu mikroplastů. Svým složením jsou vhodné pro vegany.

 

Klíčové vlastnosti:

 • šetrně pere
 • účinný od 30°- 95°
 • bez optických bělidel
 • odstraňuje skvrny
 • hypoalergenní
 • i pro ruční praní
 • dermatologicky testovaný
 • čistě přírodní a vysoce účinné složení
 • bezpečný pro domácí čističky i septiky
 • šetří přírodu, biologicky odbouratelný
 • recyklovatelné obaly z recyklátu
 • 21 pracích dávek

 

Doporučené použití:

Dávkujte dle informací na obale. Uchovejte mimo dosah dětí,  v suchu a teplotách od +5 do 25 °C.

 

Složení: 

5 - 15 % neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, < 5 % aniontové povrchově aktivní látky, enzymy a parfémy. Další složení: výtažky z heřmánku.

Výrobce: Werner & Mertz GmbH, Německo. 

Značka Frosch s nezaměnitelnou žabičkou v logu spatřila světlo světa v roce 1986 a od začátku byla průkopníkem ekologického hnutí. V polovině 80. let, kdy bylo téma ekologie ještě v plenkách, byla první značkou ekologické drogerie, která přiváděla pozornost spotřebitelů k tomuto tématu.

Příslib organické kvality se se značkou pojí od samého počátku jejího příběhu. Samozřejmostí je i dodržování principů Cradle-to-Cradle, tedy z kolébky do kolébky, kdy v rámci celého výrobního procesu je kladen maximální možný důraz na ekologické standardy a udržování odpadu v uzavřeném kruhu, což znamená, že většina obalů produktů Frosch je ze 100% recyklátu a zároveň jsou 100 % recyklovatelné.

Jedním z principů tohoto přístupu je také využívání alternativních aktivních látek rostlinného původu, které jsou biologicky rozložitelné. Surfaktanty, povrchově aktivní látky, využívané v produktech značky Frosch jsou vyráběny z rostlinných raw materiálů, a to převážně z evropských zdrojů.

Frosch již nejsou jen čističe, ale také prací prostředky, přípravky pro vaše nejmenší nebo kosmetika. Sprchové gely Frosch Senses poskytují jemnou péči i citlivé pokožce a jejich obaly jsou vyrobeny ze 100 % recyklovaného plastu. Tekutá mýdla Frosch jsou ekologická svým konceptem náhradních náplní, které šetří zhruba 70 % obalového materiálu. Frosch tak poskytuje ekologické a cenově dostupné alternativy všech pro domácnost potřebných produktů. Frosch jsou veganské produkty, které neobsahují žádné škodlivé ingredience jako jsou mikroplasty, fosfáty nebo parabeny.

Ve výrobním procesu má životní prostředí a udržitelnost tu nejvyšší prioritu, za což získali certifikaci EMAS III již v roce 2003. Udržitelná a energeticky úsporná produkce ve výrobních závodech probíhá v Německu s certifikacemi dle norem EMAS, ISO 50 001 a A.I.S.E pro ochranu životního prostředí.

Unknown

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: