Sonett Tekuté mýdlo na skvrny 300ml

Neohodnoceno
Značka: Sonett

Vysoce účinný prostředek proti skvrnám účinkující při teplotách od 30°C do 60°C.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno u dodavatele
139 Kč / ks
Sonett Tekuté mýdlo na skvrny 300ml
Neohodnoceno
Značka: Sonett
Sonett Tekuté mýdlo na skvrny 300ml
Bestseller
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Vysoce účinný prostředek proti skvrnám od ovoce, krve, inkoustu, propisky, trávy, tuku i jiné účinkující při teplotách od 30°C do 60°C. Vhodné pro všechny bílé a stálobarevné textilie z přírodních vláken a směsných tkanin.

Mýdlo jako aktivní prací látka se získává jednoduchým vařením tuků s louhem. Každá tuková báze má díky svému různému původu poněkud odlišné prací vlastnosti. Kokosový tuk jako základ pro zhotovení mýdla tak má zvláště dobrou čisticí schopnost i u tvrdší vody. Mýdlo z palmového oleje dodává nezbytnou tvrdost a odolnost. Obě mýdla v kombinaci tak tvoří optimální základ k tomu, aby se ve žlučové látce mohla plně rozvinout schopnost rozpouštět tuky. Žluč je přidávána do hotového mýdla.

Mýdlo ztrácí okamžitě po použití, v bezprostřední reakci s vápníkem obsaženým vždy v odpadní vodě, své  povrchové napětí (primární odbourávání), a nenapadá tak už živé organismy. Vápenaté mýdlo je následně ze 100 % rozkládáno na oxid uhličitý a vodu (sekundární odbourávání). Hovězí žluč je jako čistě přírodní produkt během několika málo dní úplně odbourána a vrácena do přírodního koloběhu.

Doporučené použití: 20-30ml přípravku přidejte k hlavnímu praní. Aplikuje se přímo na skvrny.

eco control  eco garantie

Složení: Sodium soap *, aqua, fel tauri siccum, sodium copper chlorophyllin, sodium chloride, sodium thiosulphate (*certified organically grown)

Doplňkové parametry

Kategorie: Bělidla a odstraňovače skvrn
Hmotnost: 0.3 kg
Složení: Bez parabenů, Bez SLS/SLES, Bez silikónů
Šetrnost k přírodě a lidem: Eco Control, Eco Garantie, Rozložitelné v přírodě, Recyklovatelné obaly, Netestováno na zvířatech, Sociálně odpovědné
Výroba: Německo
Položka byla vyprodána…
Nevyplňujte toto pole:
Sonett tekuté mýdlo na skvrny 1.4.2019 09:19
velmi účinný přípravek,používám dlouho a není lepší odstraňovač skvrn.Rychlá a snadná účinost,velká spokojenost..Doporučuji.
Odpovědět

Podobné produkty