Ecozone Tablety do myčky Classic 25 ks

Neohodnoceno
Značka: Ecozone
Vysoce účinné složení tablet do myčky all-in-one zatočí se špínou i mastnotou a zanechá skleničky i talíře zářivé i při krátkých programech a nízkých teplotách.
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
5.12.2023
210 Kč / ks
Ecozone Tablety do myčky Classic 25 ks
Neohodnoceno
Značka: Ecozone
Ecozone Tablety do myčky Classic 25 ks
Vegan
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Vysoce účinné složení all-in-one tablet do myčky zatočí se špínou a mastnotou i při dlouhých i krátkých programech. Zanechá nádobí i skleničky zářivé. Složení vše v jednom zahrnuje regenerační sůl, leštidlo i ochranu skla. 

Klíčové vlastnosti: 

  • extra účinné all-in-one složení

  • odstraní špínu a mastnotu 

  • šetří přírodu, biologicky odbouratelné

  • bezpečné pro domácí čističky i vodní toky

  • 25 mytí

Doporučené použití:

1dávka = 1 tableta. Tabletu nerozbalujte, vložte na dno myčky a běžným způsobem zvolte mycí program. Pozor pro maximální účinnost nevkládejte do zásobníku na tablety!

Složení: 

Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Silicate, Sodium Citrate, Alcohol propoxylate Ethoxylate, Sodium Sulfate, Sodium bicarbonate, Sodium Chloride, Tetraacetyl Ethylene Diamine, Polyethilenglicol, Citric Acid, 2- Propenoic Acid, Sodium salt, Enzymes, sodium carboxymethyl inulin, Alchilpolyglucoside, Polysiloxane, Talc, 2-Propylene Glycol, Hydrated Amorphous Silica,1-Benzotriazole, 2-Benzotriazole, 3 -Benzotriazole. 

Výrobce: Ecozone Ltd, Velká Británie. 

Britská společnost Ecozone založena v roce 2000 vyrábí špičkovou ekodrogerii s přírodním složením. Produkty Ecozone obsahují průměrně 99,5 % surovin přírodního původua samozřejmě jsou bez palmového oleje. Sortiment obsahuje vyzkoušené přírodní složky, které nejsou karcinogenní, nejsou agresivní a neobsahují žádné potencionálně lidskému zdraví škodlivé složky. Používají pouze přírodní barviva. Produkty získaly certifikaci UK Allergy, která kontroluje složení a doporučuje produkty pro citlivou a alergickou pokožku. 

Cílem je snížit dopad používání čistících prostředků v domácnosti na životní prostředí , snížením množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Produkty jsou bezpečné i do septiku.Jsou 100 % biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné.

Samozřejmostí je certifikace netestování na zvířatech. 

 

Allergy-Friendly-Product-Logo-small1    leapingbunny  vegan  eco_friendly_products  palm_oil_free_product  plant_based_ingredients  septic_tank_safe

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: