Ecozone Čistič myček a praček 6 ks

Neohodnoceno
Značka: Ecozone

Ekologický čistič odstraní vodní kámen, usazeniny, zápach a zvýší optimální účinnost myčky i pračky.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
12.8.2022
215 Kč –15 % 183 Kč / ks
Ecozone Čistič myček a praček 6 ks
Neohodnoceno
Značka: Ecozone
Ecozone Čistič myček a praček
Akce Vegan
215 Kč –15 %
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Čistící tablety speciálně pro čistění a osvěžení myček a praček od vodního kamene, usazenin a zápachů, které při používání vznikají.  

Pravidelným používáním zlepšuje jejich fungování a šetří vaše náklady na zbytečné výměny a poruchy součástek vzniklé usazováním vodního kamene. Opakujte ideálně každé 3 měsíce pro zajištění optimálního fungování pračky nebo myčky. 

Klíčové vlastnosti:

  • odstraňuje vodní kámen, zápach, usazeniny

  • zlepšuje účinnost spotřebičů

  • prodlužuje životnost spotřebičů

  • bezpečný pro domácí čističky a vodní toky

  • šetří přírodu, biologicky odbouratelný

  • balení 6 dávek

Doporučené použití:
 
Vhodné pro pračky s horním i předním plněním. Jednoduše vložte jednu tabletu do prázdného bubnu a zapněte pračku na program 60 a více stupňů bez předpírky. 
 
Pro všechny druhy myček na nádobí. Tabletu jednoduše vložte na dno prázdné myčky a zapněte ji na horký program bez oplachu. Opakujte každé 3 měsíce. Velmi znečištěné přístroje vyžadují pro první důkladné vyčištění 2 tablety. 
 
Složení: 

<50% organic acids, <15% oxygen based bleaching agents, <5% inorganic salts.  

Výrobce: Ecozone Ltd, Velká Británie.

Britská společnost Ecozone založena v roce 2000 vyrábí špičkovou ekodrogerii s přírodním složením. Produkty Ecozone obsahují průměrně 99,5 % surovin přírodního původua samozřejmě jsou bez palmového oleje. Sortiment obsahuje vyzkoušené přírodní složky, které nejsou karcinogenní, nejsou agresivní a neobsahují žádné potencionálně lidskému zdraví škodlivé složky. Používají pouze přírodní barviva. Některé produkty získaly certifikaci UK Allergy, která kontroluje složení a doporučuje produkty pro citlivou a alergickou pokožku.

Cílem je snížit dopad používání čistících prostředků v domácnosti na životní prostředí, snížením množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Produkty jsou bezpečné i do septiku. Jsou 100 % biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné. 

Samozřejmostí je certifikace netestování na zvířatech. 

 

Allergy-Friendly-Product-Logo-small1    leapingbunny  vegan  eco_friendly_products  palm_oil_free_product  plant_based_ingredients  septic_tank_safe

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: