Attitude Přípravek na mytí nádobí s vůní citrónové kůry 4 l

Neohodnoceno
Značka: Attitude

Cenově výhodné XL balení. Ekologický přípravek na ruční mytí nádobí účinný na špínu, mastnotu i připáleniny se svěží vůní citrónové kůry. 

Dostupnost Skladem
Možnosti dopravy
29.10.2021
599 Kč / ks
Attitude Přípravek na mytí nádobí s vůní citrónové kůry 4 l
Neohodnoceno
Značka: Attitude
Attitude Přípravek na mytí nádobí s vůní citrónové kůry 4 l
Vegan
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Ekologický přípravek na ruční mytí nádobí účinný na špínu, připáleniny a mastnotu se svěží vůní citrónové kůry. Vyrobený z přírodních zdrojů, je hypoalergenní a šetrný vůči pokožce rukou. 

Prémiové čistící produkty kanadské značky Attitude s technologií Nature+ obsahují více než 95 % biologicky rozložitelných složek. Nepřítomnost škodlivých látek je pravidelně testována nezávislou laboratoří. Neobsahují žádné škodlivé látky, jako např. parabeny, parfémy, barviva, ftaláty.  

Klíčové vlastnosti:

  • účinný na mastnotu, připáleniny i zaschlou špínu

  • rostlinný saponin zajistí výborné čistící a pěnící schopnosti 

  • svěží vůně citrónové kůry

  • šetrný vůči pokožce rukou

  • hypoalergenní

  • šetří přírodu, obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek

  • velké cenově výhodné balení

 

Doporučené použití: 

Přiměřené množství rozptylte ve vodní lázni nebo prostředek použijte v případě silného zašpinění přímo na nádobí.

Složení:

Voda, <5% rostlinné aniontové povrchově aktivní látky (koko glukosid), <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (lauryl glukosid), Chlorid sodný, Glycerin, Glukonan sodný, Citronan sodný, Saponiny, Terpineol (citrus – přírodní vůně), Decanal (citrus – přírodní vůně), Allylkaproát (sladké ovoce – přírodní vůně).

Bezpečnost:  Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a uzavřeném obalu.

Výrobce: Bio Spectra, Montreal, Canada H2T 2A4, Kanada.

Prvotřídní kanadská přírodní kosmetika a ekodrogerie, která je založena výhradně na šetrných vstupních surovinách, které jsou zdraví bezpečné. Produkty mají minimální obsah alergenů a na základě rozsáhlých výzkumů a analýz je potvrzeno, že jsou hypoalergenní, absolutně bezpečné i pro citlivou pokožku. 

Nabídka Attitude je široká od dětské přírodní kosmetiky, tělové a vlasové kosmetiky, opalovacích krémů až ekologických pracích a čistících prostředků pro domácnost, které jsou svým složením šetrné i k přírodě.

Produkty Attitude se vyrábí v Kanadě. Každý produkt splňuje všechny kanadské kvalitativní a bezpečnostní standardy přírodní kosmetiky. Již při výrobě se Attitude snaží snižovat negativní dopad na životní prostředí na minimum.  Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie, což zmenšuje uhlíkovou stopu výroby.

Attitude se aktivně podílí a přispívá z prodejů produktů na výsadbu nových stromů. Spolupracuje se dvěma předními neziskovými organizacemi Eden Reforestation a One Tree Planted. Vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. 

Obaly produktů jsou vyráběny z HDPE plastu, který jde nejjednodušeji 100% recyklovatelný. V současné době nabízí i kartonová balení, která můžete použít samostatně nebo jako náhradní náplň s nimi doplnit klasické plastové balení.

Produkty Attitude se pyšní certifikací EcoLogo. Program EcoLogo kanadské agentury UL pomáhá spotřebitelům identifikovat produkty a služby přátelské k životnímu prostředí. Certifikace EcoLogo potvrzuje, že jsou produkty vyráběny s ohledem na minimální dopad na životní prostředí již od výběru surovin, přes výrobu až po balení. 

Všechny produkty jsou veganské bez živočišných složek a nejsou testovány na zvířatech. Attitude je členem programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), což je největší nezisková organizace bojující za práva zvířat na světě. 

Produkty Attitude jsou zdraví bezpečné jsou testovány nezávislou laboratoří pro nepřítomnost rakovinotvorných látek jako jsou etylenoxid a dioxiny. Obdržely certifikaci EWG VERIFIED ™ s výborným hodnocením 1-2, což potvrzuje, že se jedná o produkty se šetrným a transparentním složením a šetrnými vůči přírodě výrobními principy. 

attitude-CO2neutral  attitude_ECOLOGO_logo_1000x  ewg_logo.jpg_1

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční mytí nádobí
Hmotnost: 4 kg
Složení: Vegan, Bez parabenů, Bez SLS/SLES, Bez silikónů
Šetrnost k přírodě a lidem: CO2 Neutral, Recyklovatelné obaly, Netestováno na zvířatech
Certifikace: Cruelty Free
Výroba: Severní Amerika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: