LastSwab Beauty Broskvová 1 ks

Neohodnoceno
Značka: LastObject

Ekologická opakovaně použitelná čistící tyčinka na úpravu make-upu. Navíc vyrobena z rozložitelného materiálu.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
12.12.2023
279 Kč –28 % 199 Kč / ks
LastSwab Beauty Broskvová 1 ks
Neohodnoceno
Značka: LastObject
LastSwab Beauty Broskvová 1 ks
Akce Vegan
279 Kč –28 %
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

LastSwab je ekologická opakovaně použitelná čistící tyčinka. Snadno nahradí jednorázové bavlněné tampony a tyčinky na úpravu make-upu. Díky pouzdru tyčinku jednoduše a hygienicky zabalíte i na cesty.

Klíčové vlastnosti:

  • vydrží až 1000 opětovných použití, a tím se minimalizuje odpad
  • konce hladké pro jemné odstranění make-upu
  • snadno se čistí a udržuje - jednoduše lze umýt mýdlem a vodou
  • praktické pouzdro na cestování
  • vyrobena z kvalitního rozložitelného materiálu na bázi kukuřice

Náš tip:

Konce tyčinky můžete namočit do odličovače a snadněji tím odstraníte i řasenku z horních víček. 

Doporučené použití:

Používejte na na úpravu make-upu běžným způsobem. Po každém použití opláchněte horkou vodou s trochou mýdla. Last Swab nedoporučuje tuto ani žádnou jinou tyčinku na čištění dětských uší.

Složení: 

Pouzdro a tyčinka je vyrobeno z kvalitního rozložitelného materiálu na bázi kukuřice, který splňuje hygienické požadavky a dá se sterilizovat - PLA polylactic acid (kyselina polymléčná). PLA je vyroben z přírodní biomasy a je proto v přírodě rozložitelný. Konce tyčinky jsou vyrobeny z TPE - termoplastický kaučuk, který se vyznačuje vysokou elasticitou a je také recyklovatelný. Papírová krabička je vyrobena z recyklovaného papíru.

Proč zvolit opakovaně použitelné tyčinky LastSwab?

Papírové a bavlněné tampony mají vliv na životní prostředí, protože jsou jednorázové. Průměrný člověk spotřebuje tisíce tyčinek a vatových tamponů každý rok. Tyto jednorázové tyčinky jsou vyráběny, skladovány, dodávány, zakoupeny, použity a zlikvidovány. Během tohoto procesu je používání surovin i vytvořeného CO2 škodlivé pro životní prostředí. Tyto procesy se stávají zbytečnými, a při používání opakovaně použitelných produktů mizí. 

LastSwab nahrazuje tisíce bavlněných tyčinek a tamponů na jedno použití. Jeho vysoká životnost zaručí, že i když LastSwab skončí v oceánu, jeho poškození je menší než 0,1% klasických čistících tyčinek na jedno použití, jednoduše proto, že jich bude mnohem méně. 

Výrobce: LastObject, Dánsko.

LastObject je mladý projekt, který začali kampaní na LastSwab a již během počátečního crowdfundingu na Kickstarter a Indiegogo oslovili více jak 30 tisích spotřebitelů, kteří se rozloučili s klasickými čistícími tyčinkami do uší a rozhodli se LastSwab koupit. Tento počáteční úspěch je nadchl a ukázal potenciál přechodu od tradičních produktů pro jedno použití na výrobky pro opakované použití. Cílem LastObject je, aby jejich výrobky byly dostupné všem po celém světě a všichni tak mohli používat ekologické alternativy k běžným produktům. V LastObject stále vyvíjí a bojují inovativními výrobky, které nahradí produkty denní spotřeby na jedno použití.

Pro výrobu produktů LastObject našli kanadského smluvního výrobce se sídlem v Číně a Indii, který je odborníkem na výrobu v Číně. Výrobce produktů LastSwab má více než 20 let přední místo v plastikářském průmyslu, práce s nejodolnějšími a nejekologičtějšími materiály, které jsou v současnosti k dispozici a navíc i závazek udržování nízkých emisí CO2.  

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hygienické potřeby
Hmotnost: 0.05 kg
Složení: Bez BPA
Šetrnost k přírodě a lidem: CO2 Neutral, Opakované použití, Rozložitelné v přírodě, Sociálně odpovědné
Výroba: Asie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: