EcoForce Dishmatic drátěnky 2 ks

Neohodnoceno
Značka: EcoForce

Drátěnka z nerezové oceli jako praktický doplněk ke kartáči EcoForce i násadě Dishmatic na zaschlou a odolnou špínu a mastnotu. Nebo můžete použít i samostatně.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno u dodavatele
75 Kč / ks
EcoForce Dishmatic drátěnky 2 ks
Neohodnoceno
Značka: EcoForce
EcoForce Dishmatic drátěnky 2 ks
Vegan
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Drátěnky s dlouhou životností jsou vyrobeny z nerezové oceli. Jsou ideální na čistění grilů, připánelných hrnců pánví a podobně. Nejsou vhodné na jemné a rozpálené povrchy. Praktický doplněk ke kartáči EcoForce i násadě Dishmatic na zaschlou a odolnou špínu a mastnotu při mytí nádobí. Drátěnku můžete použít i samostatně. 

Kartáče EcoForce jsou ekologické, vyrobeny z recyklovaného materiálu. Násada kartáče je vyrobena min. z 89% recyklovaného plastu, štětiny ze 70%. Obal je také vyroben z recyklovaného papíru.

Rozměr: průměr 8 cm.

EcoForce je malý britský rodinný podnik z Wellingborough, vyrábějící ucelenou řadu použitelných a cenově dostupných ekologických čisticích prostředků z recyklovatelných materiálů, které by jinak skončily na skládce. Všechny produkty EcoForce jsou vyrobeny v Anglii a minimálně z 90% recyklovaných materiálů.

EcoForce spojuje inovativní design s funkční praktičností, naslouchá svým zákazníkům a neustále zlepšuje a rozšiřuje portfolio výrobků. Produkty EcoForce jsou ekologické a šetrné vůči životnímu prostředí, ale také funkční, praktické, které využijete při běžném úklidu v domácnosti i v kuchyni.

Příběh značky EasyDo Products Ltd začal ve Velké Británii v roce 1968 Solomonem a Bennym Neumannem, současným dědečkem a otcem ředitelů. Byli to čeští uprchlíci a Solomon byl dříve jedním ze zakladatelů a technických inovátorů značky DIY Polycell. Solomon a Benny byli inovátory a v EasyDo se zaměřil na nové, efektivní výrobky pro kutily. Rané výrobky zahrnovaly první bělidlo na injektážní malty, inovativní plnivo na dřevo a barviva / parafiny. Když Benny nemohl najít vhodný čistič varných desek, vytvořil a vyvinul Hobcare, první britský produkt na čištění varných desek, který je dodnes na trhu velmi oblíbeným produktem. V roce 1985 Benny uvedl na trh Dishmatic® - první plněný a znovu naplnitelný mycí nástroj ve Velké Británii. Během prvních let byl produkt vyráběn ve zchátralém mlýně ve Wellingborough v Northamptonshire. I dnes tady společnost výrobu provozuje, ale v továrně o rozloze 5500 m2 s nejmodernějšími stroji a procesy kontroly kvality. Dishmatic® je hrdinský produkt a klíčový člen rodiny Dishmatic, který je oblíben po celém světě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hadříky, houbičky a kartáče
Hmotnost: 0.1 kg
Složení: Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Opakované použití, Recyklovatelné obaly
Výroba: Velká Británie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: