E-cloth Univerzální hadřík 1 ks

Neohodnoceno
Značka: E-cloth

Nepostradatelný univerzální hadřík z mikrovlákna lehce odstraní prach, špínu, mastnotu a až 99,9 % bakterií jen za použití s vodou. Šetří peníze i životní prostředí.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
30.9.2022
175 Kč / ks
E-cloth Univerzální hadřík 1 ks
Neohodnoceno
Značka: E-cloth
E-cloth Univerzální hadřík 1 ks
Vegan
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje
Perfektní úklid pouze s vodou! Univerzální hadřík z mikrovláken je základním a nepostradatelným pomocníkem pro úklid celé domácnosti. Snadno odstraní špínu, šmouhy, stopy mýdel a až 99 % bakterií. 
 
Na sklo, chrom, keramiku, umělé povrchy, tvrdé povrchy i dřevo. Funguje vždy a skvěle na jakýkoliv povrch. Unikátní struktura vláken zaručuje vysokou savost hadříku. Můžete ho použít i suchý jako prachovku. 
 
Klíčové vlastnosti:
 
  • lehce odstraní špínu, mastnotu a až 99,9 % bakterií

  • pouze za použití vody

  • dlouhá životnost, vydrží až 300 praní

  • šetří peníze i životní prostředí

  • vhodný i pro citlivou pokožku 

Doporučené použití: 

Na rozdíl od konvenčních tkanin stačí hadřík namočit nebo povrch postříkat vodou a běžným způsobem setřít. 
 
Složení:
 
80% polyester, 20% polyamide. Různé barevné varianty.
 
Rozměr:
 
Čistící utěrka 32 cm x 32 cm.
 
E-cloth účinně čistí i bez čistících prostředků.
 
E-cloth používá speciální tkaninu z mikrovlákna, která umožní čistit lépe, rychleji a s menším úsilím.
E-cloth tkaniny mají hustou strukturu, 480 000 vláken na cm 2 a to jim dává jejich výjimečnou čistící sílu. Tkaniny jsou vyrobeny ze speciálně upraveného polyesteru a nylonu. Nečistoty, olej, mastnota, špína a dokonce i bakterie jsou zachyceny ve vláknech a pak se snadno uvolňují a vymývají z hadříků pouhým oplachováním teplou nebo horkou vodou. 
 
E-cloth vydrží několik let a lze je prát více než 300krát. Šetří peníze, ročně ušetříte až tisíce korun za nákup běžných hadříků, papírových utěrek. E-cloth čistí pouze vodou, čímž se snižuje spotřeba domácích chemikálií až o 90 %. Jejich dlouhá životnost a nepoužívání čistících prostředků má proto minimální dopad na životní prostředí. 
 
E-cloth se snadno udržuje.
 
Údržba je velmi snadná. Pro ruční praní stačí pouze horká voda ideálně s kapkou citronu. Hadřík můžete vyprat v pračce do 60 °C s malým množstvím přírodního pracího gelu nebo prášku (nepoužívejte 2in1 s obsahem aviváže), poté důkladně vyždímat a nechat uschnout. Pokud máte pocit, že je hadřík mastný, vyvařte jej po dobu 5 minut a potom postupujte podle pravidelných pokynů pro praní. Nepoužívejte aviváž, bělidla či prostředky na skvrny. Nesušte v sušičce.
Výrobce poskytuje garanci kvality, většina E-cloth produktů má 3 letou záruku.
 
Výrobce: Enviroproducts Ltd, Velká Británie.
 
Příběh britské firmy Enviroproducts Ltd. a značky E-cloth se zrodil s otázkou: "Jak bychom mohli zabudovat a využít čistící sílu vody do opakovaně použitelného hadříku?" A od té doby stejná jednoduchá otázka vedla k vývoji desítek speciálních čisticích hadříků na specifické povrchy, jejichž účinnost je prokázána nejen zkušenostmi, ale i laboratorními testy.
 
Kouzlo E-cloth hadříků tkví, že krásně čistí různé druhy povrchů a zbavuje bakterií pouze za použití vody.  Navíc se stejným účinkem nebo i lepším než s čistícím prostředkem. E-cloth jednoduše prezentuje perfektní úklid jen za použití vody. 
 
Společnost E-cloth testovala účinnosti svých výrobků u mezinárodně akreditované skupiny Silliker, aby otestovala účinnost čištění výrobků z E-cloth a vody vs. běžné chemické čištění v domácnosti. Výsledky ukazují, že použití E-cloth + voda je stejně účinné, nebo i účinnější než s běžným chemickým čistícím prostředkem. Výsledky také ukázaly, že E-cloth + voda odstraňuje více než 99 % bakterií a plísní, které zamkne uvnitř vláken tkaniny, kde zůstane, dokud se hadřík nepropere. Další testy ukazují, že po propláchnutí teplou vodou výrobky E-cloth znovu získaly sterilní povrch pouze s 0,01 % bakterií.
 
Výrobce poskytuje garanci kvality, většina E-cloth produktů má 3-letou záruku. Produkty získaly certifikaci UK Allergy, jako produkty vhodné pro osoby s citlivou a alergickou pokožkou.
 

Allergy-Friendly-Product-Logo-small1

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hadříky, houbičky a kartáče
Hmotnost: 0.1 kg
Složení: Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Opakované použití, Recyklovatelné obaly
Výroba: Asie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: