E-cloth Startovací sada hadříků 5 ks

6 hodnocení
Značka: E-cloth

Výhodná startovací sada pěti základních hadříků z mikrovlákna lehce odstraní prach, špínu, mastnotu a až 99,9 % bakterií na úklid celé domácnosti jen za použití s vodou. Šetří peníze i životní prostředí.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno u dodavatele
589 Kč / ks
E-cloth Startovací sada hadříků 5 ks
6 hodnocení
Značka: E-cloth
E-cloth Startovací sada hadříků 5 ks
Vegan
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje
4,5 6 hodnocení

Perfektní úklid pouze s vodou! Speciální hadříky z mikrovlákna pro úklid všech povrchů v celé domácnosti. Na sklo, chrom, okna, keramiku i zrcadla. Snadno odstraní špínu, šmouhy, stopy mýdel a až 99 % bakterií. 

Unikátní struktura vláken zaručuje vysokou savost hadříku pro dokonalý a lehký úklid. Revoluce v domácnosti, šetří peníze i životní prostředí.  

Sada obsahuje: Hadřík do kuchyně, koupelny, na okna, univerzální hadřík a leštící utěrku na sklo. Fungují vždy a skvěle na daný povrch. 

Klíčové vlastnosti:

  • lehce odstraní špínu, mastnotu a až 99,9 % bakterií
  • pouze za použití vody
  • dlouhá životnost, vydrží až 300 praní
  • šetří peníze i životní prostředí
  • vhodné i pro citlivou pokožku

Doporučené použití: 

Na rozdíl od konvenčních tkanin stačí hadřík namočit nebo povrch postříkat vodou a běžným způsobem setřít. Silný hadřík namočte a proveďte prvotní očistu povrchů. Lešticí tenká utěrka slouží pro doleštění povrchu a nejlépe funguje když je suchá.

Složení:
 
80% polyester, 20% polyamide.
 
Rozměr:
 
Čistící utěrky 32 cm x 32 cm. Leštící utěrka 40 cm x 50 cm.
 

E-cloth účinně čistí i bez čistících prostředků.

E-cloth používá speciální tkaninu z mikrovlákna, která umožní čistit lépe, rychleji a s menším úsilím. E-cloth tkaniny mají hustou strukturu, 480 000 vláken na cm 2 a to jim dává jejich výjimečnou čistící sílu. Tkaniny jsou vyrobeny ze speciálně upraveného polyesteru a nylonu. Nečistoty, olej, mastnota, špína a dokonce i bakterie jsou zachyceny ve vláknech a pak se snadno uvolňují a vymývají z hadříků pouhým oplachováním teplou nebo horkou vodou.  

E-cloth vydrží několik let a lze je prát více než 300krát. Šetří peníze, ročně ušetříte až tisíce korun za nákup běžných hadříků, papírových utěrek. E-cloth čistí pouze vodou, čímž se snižuje spotřeba domácích chemikálií až o 90 %. Jejich dlouhá životnost a nepoužívání čistících prostředků má proto minimální dopad na životní prostředí. 

E-cloth se snadno udržuje.

Údržba je velmi snadná. Pro ruční praní stačí pouze horká voda ideálně s kapkou citronu. Hadřík můžete vyprat v pračce do 60 °C s malým množstvím přírodního pracího gelu nebo prášku (nepoužívejte 2in1 s obsahem aviváže), poté důkladně vyždímat a nechat uschnout. Pokud máte pocit, že je hadřík mastný, vyvařte jej po dobu 5 minut a potom postupujte podle pravidelných pokynů pro praní. Nepoužívejte aviváž, bělidla či prostředky na skvrny. Nesušte v sušičce. Výrobce poskytuje garanci kvality, většina E-cloth produktů má 3 letou záruku.

Výrobce: Enviroproducts Ltd, Velká Británie.

Příběh britské firmy Enviroproducts Ltd. a značky E-cloth se zrodil s otázkou: "Jak bychom mohli zabudovat a využít čistící sílu vody do opakovaně použitelného hadříku?" A od té doby stejná jednoduchá otázka vedla k vývoji desítek speciálních čisticích hadříků na specifické povrchy, jejichž účinnost je prokázána nejen zkušenostmi, ale i laboratorními testy.

Kouzlo E-cloth hadříků tkví, že krásně čistí různé druhy povrchů a zbavuje bakterií pouze za použití vody.  Navíc se stejným účinkem nebo i lepším než s čistícím prostředkem. E-cloth jednoduše prezentuje perfektní úklid jen za použití vody. 

Společnost E-cloth testovala účinnosti svých výrobků u mezinárodně akreditované skupiny Silliker, aby otestovala účinnost čištění výrobků z E-cloth a vody vs. běžné chemické čištění v domácnosti. Výsledky ukazují, že použití E-cloth + voda je stejně účinné, nebo i účinnější než s běžným chemickým čistícím prostředkem. Výsledky také ukázaly, že E-cloth + voda odstraňuje více než 99 % bakterií a plísní, které zamkne uvnitř vláken tkaniny, kde zůstane, dokud se hadřík nepropere. Další testy ukazují, že po propláchnutí teplou vodou výrobky E-cloth znovu získaly sterilní povrch pouze s 0,01 % bakterií.

Výrobce poskytuje garanci kvality, většina E-cloth produktů má 3-letou záruku. Produkty získaly certifikaci UK Allergy, jako produkty vhodné pro osoby s citlivou a alergickou pokožkou.

 

Allergy-Friendly-Product-Logo-small1

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hadříky, houbičky a kartáče na úklid domácnosti
Hmotnost: 0.2 kg
Složení: Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Opakované použití, Recyklovatelné obaly
Výroba: Asie
Položka byla vyprodána…
Nevyplňujte toto pole:
Hadříky 7.8.2020 10:23
Musím fakt pochválit. Tak nablýskané baterie v koupené jsem snad nikdy neměla. To samé s univerzálním hadříkem na prach. Kupovala jsem drahé spreje a zkoušela jak na sucho tak na mokro a vždy nic moc. S tímhle hadříkem bez obtíží jedním tahem. Dokupuji ještě hadřík na nerez a troubu. Uvidím jak dlouho mi hadříky vydrží, ale za mě naprosto neuvěřitelné. Doporučení jsem dostala od příbuzné až z Austrálie a ta si nemůže vynachválit hadřík na okna. Používá už delší čas.
Odpovědět