E-cloth Leštící utěrka na sklo 1 ks

Neohodnoceno
Značka: E-cloth

Leštící utěrka z mikrovlákna lehce odstraní špínu, mastnotu, otisky prstů a více než 99,9% bakterií ze skel, zrcadel i chromových povrchů jen za použití vody. Šetří peníze i životní prostředí. 

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno u dodavatele
175 Kč / ks
E-cloth Leštící utěrka na sklo 1 ks
Neohodnoceno
Značka: E-cloth
E-cloth Leštící utěrka na sklo 1 ks
Vegan
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Perfektní úklid pouze s vodou! Speciální hadřík z mikrovláken snadno odstraní mastnotu, špínu, 99 % bakterií i otisky prstů ze skleněných povrchů jako sklo, zrcadlo, chrom, okna či jiné lesklé povrchy. Nezanechává šmouhy. Různé barevné varianty, barvu nelze vybírat.

Klíčové vlastnosti:

  • lehce odstraní špínu, mastnotu a až 99,9 % bakterií
  • pouze za použití vody
  • nezanechává šmouhy
  • dlouhá životnost, až 300 praní
  • šetří peníze i životní prostředí
  • vhodný i pro citlivou pokožku

Doporučené použití: 

Na rozdíl od konvenčních tkanin stačí hadřík namočit nebo povrch postříkat vodou a běžným způsobem setřít.

Složení:

80% polyester, 20% polyamide.

Rozměr:
 
60 cm x 40 cm.
 

E-cloth účinně čistí i bez čistících prostředků.

E-cloth používá speciální tkaninu z mikrovlákna, která umožní čistit lépe, rychleji a s menším úsilím. E-cloth tkaniny mají hustou strukturu, 480 000 vláken na cm 2 a to jim dává jejich výjimečnou čistící sílu. Tkaniny jsou vyrobeny ze speciálně upraveného polyesteru a nylonu. Nečistoty, olej, mastnota, špína a dokonce i bakterie jsou zachyceny ve vláknech a pak se snadno uvolňují a vymývají z hadříků pouhým oplachováním teplou nebo horkou vodou. 

E-cloth vydrží několik let a lze je prát více než 300krát. Šetří peníze, ročně ušetříte až tisíce korun za nákup běžných hadříků, papírových utěrek. E-cloth čistí pouze vodou, čímž se snižuje spotřeba domácích chemikálií až o 90 %. Jejich dlouhá životnost a nepoužívání čistících prostředků má proto minimální dopad na životní prostředí. 

E-cloth se snadno udržuje.

Údržba je velmi snadná. Pro ruční praní stačí pouze horká voda ideálně s kapkou citronu. Hadřík můžete vyprat v pračce do 60 °C s malým množstvím přírodního pracího gelu nebo prášku (nepoužívejte 2in1 s obsahem aviváže), poté důkladně vyždímat a nechat uschnout. Pokud máte pocit, že je hadřík mastný, vyvařte jej po dobu 5 minut a potom postupujte podle pravidelných pokynů pro praní. Nepoužívejte aviváž, bělidla či prostředky na skvrny. Nesušte v sušičce.

Výrobce: Enviroproducts Ltd, Velká Británie.

Příběh britské firmy Enviroproducts Ltd. a značky E-cloth se zrodil s otázkou: "Jak bychom mohli zabudovat a využít čistící sílu vody do opakovaně použitelného hadříku?" A od té doby stejná jednoduchá otázka vedla k vývoji desítek speciálních čisticích hadříků na specifické povrchy, jejichž účinnost je prokázána nejen zkušenostmi, ale i laboratorními testy. 

Kouzlo E-cloth hadříků tkví, že krásně čistí různé druhy povrchů a zbavuje bakterií pouze za použití vody.  Navíc se stejným účinkem nebo i lepším než s čistícím prostředkem. E-cloth jednoduše prezentuje perfektní úklid jen za použití vody.  

Společnost E-cloth testovala účinnosti svých výrobků u mezinárodně akreditované skupiny Silliker, aby otestovala účinnost čištění výrobků z E-cloth a vody vs. běžné chemické čištění v domácnosti. Výsledky ukazují, že použití E-cloth + voda je stejně účinné, nebo i účinnější než s běžným chemickým čistícím prostředkem. Výsledky také ukázaly, že E-cloth + voda odstraňuje více než 99 % bakterií a plísní, které zamkne uvnitř vláken tkaniny, kde zůstane, dokud se hadřík nepropere. Další testy ukazují, že po propláchnutí teplou vodou výrobky E-cloth znovu získaly sterilní povrch pouze s 0,01 % bakterií.

Výrobce poskytuje garanci kvality. Většina E-cloth produktů má 3-letou záruku. Produkty získaly certifikaci UK Allergy, jako produkty vhodné pro osoby s citlivou a alergickou pokožkou.

 

Allergy-Friendly-Product-Logo-small1

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hadříky, houbičky a kartáče na úklid domácnosti
Hmotnost: 0.1 kg
Složení: Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Opakované použití, Recyklovatelné obaly
Výroba: Asie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: