E-cloth Houbička na mytí nádobí 1 ks

1 hodnocení
Značka: E-cloth

Vysoce funkční houbička z mikrovlákna na mytí nádobí. Lehce odstraní i zaschlou špínu, mastnotu a až 99,9 % bakterií.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno u dodavatele
129 Kč / ks
E-cloth Houbička na mytí nádobí 1 ks
1 hodnocení
Značka: E-cloth
E-cloth Houbička na mytí nádobí 1 ks
Vegan
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje
5,0 1 hodnocení

Vysoce funkční houbička z mikrovlákna na mytí nádobí. Snadno odstraní mastnotu, špínu a až 99,9 % bakterií. Drsná strana bezpečně čistí hrnce a pánve. Výsledkem je čisté nádobí bez šmouh a poškrábání. Houbička je bezpečná i na nepřilnavé povrchy pánví a hrnců. 

Klíčové vlastnosti:

  • lehce odstraní špínu, mastnotu a až 99,9 % bakterií
  • pouze s kapkou jaru
  • dlouhá životnost
  • šetří peníze i životní prostředí
  • vhodné i pro citlivou pokožku

Náš tip: 

Po každém použití nechte houbičku vyschnout a pravidelně ji vyperte. Pak houbičky vydrží měsíce bez zápachu.  

Doporučené použití: 

Používejte pouze s vodou nebo s kapkou čistícího prostředku. 

Složení:
 

Žlutá strana: 81% polyester, 19% polyamide. Šedá strana: 100% polyester. 

Rozměr:
 

15 cm x 8 cm. 

E-cloth účinně čistí i bez čistících prostředků.

 

E-cloth používá speciální tkaninu z mikrovlákna, která umožní čistit lépe, rychleji a s menším úsilím. E-cloth tkaniny mají hustou strukturu, 480 000 vláken na cm2 a to jim dává jejich výjimečnou čistící sílu. Šetří peníze. Ročně ušetříte až tisíce korun za nákup běžných houbiček. Jejich dlouhá životnost a minimální používání čistících prostředků má minimální dopad na životní prostředí. 

 

E-cloth se snadno udržuje.

 

Údržba je velmi snadná. Pro ruční praní stačí pouze horká voda ideálně s kapkou citronu. Houbičku můžete vyprat v pračce do 60 °C s malým množstvím přírodního pracího gelu nebo prášku (nepoužívejte 2in1 s obsahem aviváže), poté důkladně vyždímat a nechat uschnout. Pokud máte pocit, že je hadřík mastný, vyvařte jej po dobu 5 minut a potom postupujte podle pravidelných pokynů pro praní. Nepoužívejte aviváž, bělidla či prostředky na skvrny. Nesušte v sušičce. Výrobce poskytuje garanci kvality, většina E-cloth produktů má 3 letou záruku.

Výrobce: Enviroproducts Ltd, Velká Británie.

Příběh britské firmy Enviroproducts Ltd. a značky E-cloth se zrodil s otázkou: "Jak bychom mohli zabudovat a využít čistící sílu vody do opakovaně použitelného hadříku?" A od té doby stejná jednoduchá otázka vedla k vývoji desítek speciálních čisticích hadříků na specifické povrchy, jejichž účinnost je prokázána nejen zkušenostmi, ale i laboratorními testy.

Kouzlo E-cloth hadříků tkví, že krásně čistí různé druhy povrchů a zbavuje bakterií pouze za použití vody.  Navíc se stejným účinkem nebo i lepším než s čistícím prostředkem. E-cloth jednoduše prezentuje perfektní úklid jen za použití vody. 

Společnost E-cloth testovala účinnosti svých výrobků u mezinárodně akreditované skupiny Silliker, aby otestovala účinnost čištění výrobků z E-cloth a vody vs. běžné chemické čištění v domácnosti. Výsledky ukazují, že použití E-cloth + voda je stejně účinné, nebo i účinnější než s běžným chemickým čistícím prostředkem. Výsledky také ukázaly, že E-cloth + voda odstraňuje více než 99 % bakterií a plísní, které zamkne uvnitř vláken tkaniny, kde zůstane, dokud se hadřík nepropere. Další testy ukazují, že po propláchnutí teplou vodou výrobky E-cloth znovu získaly sterilní povrch pouze s 0,01 % bakterií.

Výrobce poskytuje garanci kvality, většina E-cloth produktů má 3-letou záruku. Produkty získaly certifikaci UK Allergy, jako produkty vhodné pro osoby s citlivou a alergickou pokožkou.

 

Allergy-Friendly-Product-Logo-small1

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hadříky, houbičky a kartáče na úklid domácnosti
Hmotnost: 0.1 kg
Složení: Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Opakované použití, Recyklovatelné obaly
Výroba: Asie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: