Officina Naturae Dezinfekční sprej na všechny povrchy 500 ml

4 hodnocení
Značka: Officina Naturae

Dezinfekční prostředek s vůní pomeranče efektivně odstraňuje bakterie z povrchů v domácnosti. Vhodné i na dezinfekci mobilů, tabletů a interiéru vozu.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
13.6.2023
229 Kč –28 % 166 Kč / ks
Officina Naturae Dezinfekční sprej na všechny povrchy 500 ml
4 hodnocení
Značka: Officina Naturae
Officina Naturae Dezinfekční sprej na všechny povrchy 500 ml
Akce Vegan
229 Kč –28 %
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje
4,5 4 hodnocení

Dezinfekční prostředek s vůní pomeranče efektivně odstraňuje bakterie z povrchů v domácnosti. Vhodný k domácímu i velkokapacitnímu použití, do koupelen, kuchyní, na spotřebiče, pracovní plochy apod. 

Klíčové vlastnosti:

  • dezinfekce povrchů v domácnosti

  • 71 % ethylalkoholu

  • odstraňuje bakterie z povrchů

  • svěží pomerančová vůně

  • praktické balení s rozprašovačem

  • vhodné i na dezinfekci mobilů, tabletů a interiéru vozu

Doporučené dávkování:

Přípravek je určen k přímému použití, netřeba ředit. Aplikujte přímo na dezinfikovanou plochu. 

Můžete využít i na dezinfekci obrazovky mobilního telefonu nebo tabletu. Stačí produkt postříkat čistým hadříkem, který přes něj přejde, aniž byste jej stříkali přímo na obrazovku, protože odmašťovací účinek by mohl poškodit mikrofon nebo fotoaparát.

Vhodný i na sanitaci vozu,může být nastříkán na sklo, volant, kliky a palubní desku, ale vždy věnujte pozornost tmavým, natřeným a chromovaným povrchům a sedadlům, nejprve udělejte test na méně viditelném místě.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s otevřeným ohněm

Složení: 

Alcohol, Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil *.

Výrobce: Officina Naturae, Itálie.

Officina Naturae se zrodila v nákupní skupině v Rimini s cílem vytvořit přírodní kosmetiku, ekologické a účinné čistící prostředky s etickým výrobním a distribučním cyklem. Působí na trhu více jak 20 let a zakladatelé mají mnohaleté zkušenosti získané v oblasti chemicko-farmaceutického, biologického a potravinářského průmyslu.

Hlavní filosofií Officina Naturae je vyrábět testované a vysoce kvalitní výrobky šetrné k životnímu prostředí. Produktové portfolio je široké: pleťová péče, tělová a vlasová péče, péče o alergickou pokožku, dětská řada, ekodrogerie a péče o domácí mazlíčky.

Produkty mají jednoduché formulace navržené tak, aby byly účinné. Zakládají si na kvalitě vstupních surovin, nepoužívají ropné nebo živočišné suroviny a syntetické látky s nebezpečnými účinky. Snaží se, aby suroviny pocházely z ekologického zemědělství, ze zemí s aktivními projekty, které podporují principy spravedlivého obchodu a zaměstnávání.

Při výrobě se snaží minimalizovat uhlíkovou stopu. Výrobky balí do plastových obalů vyrobených z bioplastů. Proto všechny produkty mají pečeť a nesou poselství "Biosostenibile" - "biologicky rozložitelný“, která zaručuje závazek šetrného zacházení a ochrany zdraví a životního prostředí. 

 images-9y5c26607042d5f-biosostenibile-box

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: